Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

Nusia człowiek od koparki z Legionowa, który kopał u mnie pod szambo : p.Sygóła 0-607-107-142

 

Maciek mnie na tyle czas pogonił, że szambo już mam. Kupiłem je na ul.Chotomowskiej 51a (tel:782-51-18.) i za 1 komorę 8m3 z transportem i wpuszczeniem do wykopu zapłaciłem 1900 netto +właz żeliwny niecałe 150 zł. Proponował mi także 10m3 za 2200.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich i dziękuję za życzliwe słowa.Niestety albumu jeszcze nie mam , ale jak tylko uda mi się rozgryść tajemnicę wklejania zdjęć to nie ma sprawy pokażę co się dzieje u mnie. Maxymov zapraszam do siebie na Sokolą . Mój "dom" tzn. ściany na fundamentach to ostatni plac boju po lewej stronie jadąc od gł. drogi. Jak pogoda dopisze to będę w sobotę

lub/ i w niedzielę na działce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia, oo Hepwortha zapytam męża i dopiero odpowiem.

 

UWAGA WSZYSCY GRUPOWICZE!!!!!

Chyba nadzedł czas na jakieś spotkanko :D . Zapraszamy do siebie.

Proponuję weekend 18-19 lub 25-26 czerwca. Tak sobie myślę, że ze względu na malutkich członków naszej Grupy dobrze byłoby rozpocząć spotkanie porą popołudniową, a ze względu na dużych budujących członków - moze w niedzielę??

 

Co Wy na to????

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie miałam pisać o Hepworth-cie... My kupowaliśmy wszystko we wspomnianej firmie Refleks w Legionowie na ul. chyba 3 Maja (http://www.refleks-chlodnictwo.pl). Mój mąż jest bardzo zadowolony ze współpracy, mówi, że wielu rzeczy się tam dowiedział.

Projekt robił sam, po przeczytaniu podręcznika dla inwestora i mówi, że to nic trudnego.

 

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie się z Wami spotkam :) Mario co w ogóle planujesz, jak się można przyłączyć do przygotowań? W końcu będę miała okazję zobaczyć Twój hydrofor ;)

 

Jeśli chodzi o terminy - właściwie odpowiada nam każdy wolny od pracy dzień. A i maleństwami nie jesteśmy obarczeni. Odpada nam jednak sobota - 25 czerwca - nasze "maleństwo" ma zakończenie roku szkolnego, a że to koniec całej szkoły, dyplomy i inne cuda - musimy tam być :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszą kolejne deklaracje udziału w spotkaniu :D :D :D

 

Chciałabym żebyśmy najpierw ustalili termin: jak na razie wiemy, że najmniej chcianym byłby 25 czerwca. Zostaje więc (spośród naszej propozycji):

- 18 czerwca

- 19 czerwca

- 26 czerwca.

Proszę powiedzcie, który z tych terminów najbardziej Wam odpowiada.

 

Pomoc przy organizacji mile widziana :) . Co przewiduję? Jeszcze nie mam dokładnego planu, ale wyobrażam sobie, że będzie (w końcu) ładna pogoda i można będzie imprezować głównie na tarasie/w ogrodzie (przyszłym), używając grilla. Jako że sezon owocowy się zaczął obowiązkowo jakieś ciasto z owocami...

A z atrakcji? Dla dorosłych: zwiedzanie naszego domku, zwiedzanie okolicy (nieobowiązkowe :wink: ), porady we wszystkich dziedzinach związanych z budowaniem :wink: i nie tylko...

Dla milusińskich: trochę piachu, miejsce do biegania, jakieś akcesoria typu wiaderka, piłki itp, a dla tych którzy chcieliby sobie uciąć regenerującą drzemkę znajdzie się jakieś ustronne miejsce.

Poza tym wszelkie sugestie i propozycje mile widziane :D

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... to zakonczenie roku chyba nie będzie trwało wiecznie.... jeśli wszystkim poza nami odpowiada 25 czerwca to najwyżej się spóźnimy 8) Co prawda pewnie jeszcze bedziemy lecieli dostarczyc swiadectwo i inne papierki do gimnazjum ale w sumie to po drodze ;)

 

No jak bedzie grill to fajnie - przygotuję jakieś mięsiwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...