Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chotomów Grupa


mik99

Recommended Posts

UWAGA WSZYSCY GRUPOWICZE!!!!! Chyba nadzedł czas na jakieś spotkanko . Zapraszamy do siebie. Co Wy na to????

Jezeli chodzi o mnie to najmniej odpowiada mi 26,bo 27 mam ostatni egz. na studiach,ale gdyby innym ten termin pasowal to ja sie dostosuje. :wink:

Ja mam wieści od Mika, jemu najbardziej pasuje 25 czerwca, 18-19 wyjeżdżają....Maria

jeśli wszystkim poza nami odpowiada 25 czerwca to najwyżej się spóźnimy

Mi i mojej małżowince też pasuje 25 czerwca:))))

 

Witam wszystkich,

My też chętnie się spotkamy. Weekend 18-19 czerwca nie pasuje nam, wyjeżdżamy, urządzamy chrzciny. Ale 25 lub 26 czerwca jak najbardziej nam odpowiada. Mamy składanego grilla, trochę wysłużonego, ale może się przyda? I oczywiście coś na niego też się znajdzie!

 

Poza tym wszelkie sugestie i propozycje mile widziane :D

Maria

Jeśli można cos zaproponować to może wycieczkę objazdową po działkach/budowach. Pozwoli to nam poznać gdzie kto buduje, na jakim jest etapie i wówczas np. przy okazji można będzie do siebie wpadać.

Proponuję zacząć od naszej działeczki, zapraszamy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli można cos zaproponować to może wycieczkę objazdową po działkach/budowach. Pozwoli to nam poznać gdzie kto buduje, na jakim jest etapie i wówczas np. przy okazji można będzie do siebie wpadać.

Proponuję zacząć od naszej działeczki, zapraszamy !!!

 

Fajny pomysł :) Tylko może zastanowimy się z mapka kogo odwiedzimy w jakiej kolejności, żeby nie jeździć w kółko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z tego,co widzę nasuwa się termin 25 czerwca.

 

Oficjalnie więc :wink: ogłaszam 25 czerwca dniem spotkania.

 

Cieszę się, że sporo osób się wybiera:

aha26 (2 osoby)

Ślimak Maciek (2+1 osoby)

Nusia (2 osoby)

Olena (2 osoby)

Mik99 (2+1 osoby)

Rocky (2+2 osoby)

Renatka (2 osoby)

SylwekW (2+? osoby)

Sonal (2 osoby)

elza23 (2+2 osoby)

 

Proszę dopisywać się do listy i w miarę możliwości podawać orientacyjną liczbę osób (żebym wiedziała ile kompletów świątecznej porcelany wyjąć :wink: i ile grillów szykować :D )

 

Przygotujemy "zaplecze techniczne": grilla (jak będziemy wiedzieli ile osób, to może poproszę o przywiezienie dodatkowych), naczynia wszelkiej maści wraz ze sztućcami, itp.

Ponadto:

- ciasto z owocami,

- jakieś mięsiwko na grilla (karkóweczkę, może skrzydełka),

- jakąś sałateczkę,

- napoje wszelkiego kalibru,

- jakieś przekąseczki, chrupeczki, ....

 

Każdy MOŻE ( nie musi) coś przywieźć (hmm, nie ukrywam że ta obiecana pyszna kiełbaska chodzi mi po głowie :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć po dłuższej przerwie,

 

Rober jak płaciłeś za kostkę. Bo tez muszę powoli się rozejrzeć za kupnem podobmnej ilości.

pzdr

p :lol:

 

 

Cześć,

kupowałem w Chotomowie... dostałem parę % rabatu na materiał (Jadar)plus darmowy transport... polecili mi też ekipę do montażu - 25/m2

 

pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...