Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam Grupę Białołęcką :D

 

Jesteśmy posiadaczami działki przy Piasta Kołodzieja i od września rozpoczynamy budowę :)

 

Czy ktoś z okolicy ma na zbyciu słupki i siatkę do tymczasowego ogrodzenia?

Potrzebny jest też kabel naziemny do tymczasowego przyłącza i podlicznik.

Proszę o informację, jeśli ktoś chciałby się tych rzeczy pozbyć.

 

Pozdrawiam całą grupę i liczę na wirtualną pomoc przy tak przerażającym przedsięwzięciu jakim jest budowa domu :D

 

dorota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Chciałbym sobie sprawić taki fantastyczny blaszany garaż

Pozdrawiam.

 

Ja zrezygnowałem z garażu, bo szkoda mi było pieniędzy

Kupiłem natomiast 1m3 desek więcej i folię budowlaną, a ekipa zbiła mi taką szopę za friko

 

Fajnie ,że masz taką ekipę , co zrobiła Ci za friko.Ja również planowałem zbudować taki barak , ale jak policzyłem ile to jeszcze poza deskami potrzeba kantówki

 

Kantówki? Na górę też deski - przecież to rozwiązanie tymczasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troj - dzieki za odpowiedź i zdjęcie rozdzielnicy - kawał skrzyni... dzisiaj rozmawiamy z projektantem

 

Panie i Panowie

 

Poszukuję pilnie pomocnika na budowę dostępnego od zaraz. Proszę uprzejmnie o jakieś namiary bo muszę poprawić więźbę po "fachowcach" a za chwilę mi okna przywożą.... :o kwalifikacje niepotrzebne, tylko 2 ręce;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

Zgodzę się z kolegą... smutna prawda. Trzeba jednak zrozumieć budujący zajęci bo sezon w pełni a zbudowani juz mieszkają - i pewnie nie mają teraz netu ;)

Co do fachowców... do ogrodzenia z siatki potrzebny jest przysłowiowy "pan Heniek", wtedy jest tanio. Jeśli decydujesz sie na firmę to jest drogo. Ja wspomagam się firmą Rol-Bram http://www.rol-bram.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

 

U mnie ogrodzenie będzie robić ekipa, która będzie dom stawiała. Raczej nie pójdą na robienie tylko ogrodzenia z siatki. Sąsiadka robiła ogrodzenie w postaci słupki w ziemi bez podmurówki (trochę betonu jest przy samych słupkach w ziemi) i do tego siatka. Jak tylko się z nią skontaktuję to zapytam o wykonawcę. Niestety od 3 tygodni próbuję się z nią skontaktować bo chcę porozmawiać o zmianie ogrodznia z jej strony. Ale stare numery do niej nie działają i muszę ją trafić na działce.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

Nie wiem dlaczego zignorowałeś moja odpowiedź w tej sprawie . Pisałem o tym 3 sierpnia o 20.05 więc znajdziesz kilka postów wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę Białołęcką :D

 

Jesteśmy posiadaczami działki przy Piasta Kołodzieja i od września rozpoczynamy budowę :)

 

Czy ktoś z okolicy ma na zbyciu słupki i siatkę do tymczasowego ogrodzenia?

Potrzebny jest też kabel naziemny do tymczasowego przyłącza i podlicznik.

Proszę o informację, jeśli ktoś chciałby się tych rzeczy pozbyć.

 

Pozdrawiam całą grupę i liczę na wirtualną pomoc przy tak przerażającym przedsięwzięciu jakim jest budowa domu :D

 

dorota

Witam , mam 100 metrów siatki ( 2 krążki po 50 mb. ) Siatka jest nieużywana ( nierozwijana) . Jest zrobiona z dosyć cienkiego drutu , stąd 50 metrów w jednym krążku) . Mam też kilkanaście ( może do 30 - nie liczyłem ) słupków do tej siatki.Siatka ma wysokość chyba 1,8 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

Nie wiem dlaczego zignorowałeś moja odpowiedź w tej sprawie . Pisałem o tym 3 sierpnia o 20.05 więc znajdziesz kilka postów wyżej.

 

Dzięki za odpowiedź - zauważyłem ją

Chciałbym mieć jednak "normalną" podmurówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt naprawdę nie ma namiarów na wykonawców ogrodzenia z siatki?

Czy aby na pewno wszyscy budują się na styl hamerykański albo stać Was na klinkier wokoło całej posesji?

 

Rozumiem, że sezon raczej ogórkowy niż forumowy, ale może znajdzie się chociaż jeden wspaniałomyślny

 

W ogóle to zauważyłem, że na forum grupy coraz więcej pytań, a coraz mniej odpowiedzi :-(

 

Możesz się skontaktować z firmą: http://www.wrotmet.pultusk.pl/kontakt.html

 

Byłam kiedyś u nich, robią ogrodzenia z m. in. z kątowników i on współpracują z ekipą z W-wy, która robi podmurówkę, ja zgubiłam namiar, ale za mb robocizny chcieli 60zł to raczej normalna cana. trzeba zadzwonić do Wrotmetu i poprosic o namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Mam pytanko. Jakie hutrownie budowlane polecacie? Wynalazłem sobie listę z postu_Eugeniusza:

 

Składy budowlane

Zakpol - 7724713

Budmar - 7848073

Isobud - 7743042

Domex - 7652916

Mańk - 6769862

Minox - 6144355

Dachmur - 7825415

Termix Jabłonna(ocieplenia)-7824922,7825172

Aglo-Bud Nowy Dwór 602 195 554

 

Czy Zakpol jest przypadkowo na pierwszym miejscu czy dlatego ze jest najelpszy?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista została przeniesiona z innych postów, kolejność jest przypadkowa. :-? :-? :-?

 

Osobiście bardzo dobrze współpracuje mi się z Minoxem na Mechoffera konkretnie z panem Arturem S. - polecam gorąco. Rabaty, branie materiału na wz, płatność zbiorcza, można upoważnić np niektóre ekipy do pobierania materiałów. Polecam także pana od glazury, ceny baaardzo dobre. :):):).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx,

Hmmm. A ja o minoxie słyszałem niepochlebne opinie.

 

Pozdrawiam

 

Jak do tej pory nie miałem jakiś nieprzyjemnych sytuacji, ale każdy ma inne doświadczenia. :-? :-? :wink: :lol: . To chyba zależy na jakiego przedstawiciela trafimy. Dla mnie bardzo ważne jest że mają spory asortyment , i mam około 400m :o 8) 8) , także zawsze szybki wyskok i jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jakie hutrownie budowlane polecacie? Wynalazłem sobie listę z postu_Eugeniusza:

 

Składy budowlane

Zakpol - 7724713

Budmar - 7848073

Isobud - 7743042

Domex - 7652916

Mańk - 6769862

Minox - 6144355

Dachmur - 7825415

Termix Jabłonna(ocieplenia)-7824922,7825172

Aglo-Bud Nowy Dwór 602 195 554

 

 

Ja osobiście polecam Mańk biorę od nich 99% materiałów, czasami wspomagam się małą hurtownią Cementex bis na ul.Twórczej. Oczywiście jak czegoś potrzebuję a nie ma tego u Mańka to ratuje się w pozostałych pobliskich hurtowniach.

Polecam też hurtownię Cemhurt na końcu ul. Białołęckiej 381.

 

Z tego co widzę to Minox i Mańk zaopatrują wiekszość okolicznych budów.

 

Stasiek poza Twoją budową w tym samym czasie zaczną sie dwie inne w sąsiedztwie - zagęszcza sie :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wracając do początków budowy czyli zakup pustaków ,belek , nadproży również dobrze wspominam współpracę z panem Arturem z Minoxu.

Stal , cement, wapno i deski kupowałem w Stawexie - tel . 022 614 43 01 oraz 502 280 793. Ceny mieli nie do pobicia ( i mają ).Tam też można kupować stal na ogrodzenia , czyli słupki , przęsła...

Jeżeli zabraknie czegoś z więźby - to polecam skład BUDMAR ( Jabłonna)- mają bardzo dobre jakościowo drewno , ale więźbę najlepiej zamówić w tartaku ( np. poprzez Allegro ).

Początkującym budującym się chcę zwrócić uwagę na firmę Brico-depot przy Modlińskiej. Otóż w tej firmie ( podobnie jak np. w Castoramie ) można kupować cegły ( pustaki ) na sztuki , można także nadmiar cegieł oddać . Radzę zatem w " tradycyjnych " hurtowniach zamawiać raczej 1 paletę pustaków za mało ( niż za dużo ) i brakujące sztuki dokupić w Brico.Sam miałem niedawno problem z pozbyciem się pozostałości po budowie. Do Brico można po prostu odwieźć. Tradycyjne hurtownie nie chcą słyszeć o takich transakcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...