Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam

Posiadam do sprzedania używane w zeszłym roku stemple budowlane (ok. 260 szt) o długości ok. 280 cm.

Do odebrania w Warszawie na Białołęce.

Zainteresowane osoby proszę o telefon w godzinach 9-20 pod nr tel. 602-858-802.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sam sobie odpiszę:)

 

Jeśli ktoś szuka studniarza to polecam pana Ryszarda Sieradzińskiego z Kobyłki tel. 509 506 614.

Wczoraj wywiercił mi studnie. Szybko, fachowo, czysto, niedrogo i sympatycznie. Przyjechali parę minut przed piętnastą i dwadzieścia po piątej już ich nie było, a ja cieszyłem się z sikającej wody:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!

 

WYSTRZEGAJCIE SIĘ WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ GIERBLIŃSKI JACEK. FIRMA REMONTOWO – WYKOŃCZENIOWA Z WARSZAWA RADOŚĆ ul. Średnia 5 tel. 607864472!

NIERZETELNY, NIEKOMPETENTNY NIETERMINOWY A JEGO ROBOTA TO KPINA MÓWI, ŻE ZAKOCZY PRACE W 2 TYGODNIE A TRWAJĄ 2 MIESIĄCE, BO ZNADUJE INNEGO KLIANTA I ROBI NA DWA FRONTY.

U MNIE POŁOŻYŁ FUGĘ NA PODŁODZE 80 M2 I ZJAWIŁ SIĘ PO TYGODNIU ŻEBY JĄ DOCIERAĆ, OCZYWIŚCIE JUŻ CAŁA WYSCHŁA, WŻARŁA SIĘ W PŁYTKĘ I TRZEBA BYŁO CZYŚCIĆ „SZOPEM” A I TAK NIE DAŁO RADY DOCZYŚCIĆ. PŁYTKI ZNISZCZONE DO POPRAWKI FUGA A ON MÓWI ŻE NIE UMAWIAŁ SIĘ NA FUGOWANIE TYLKO UKŁADANIE PŁYTEK.

 

JEGO STRONA

http://www.jacek-gierbinski.tupolecam.pl

 

Będę miał spotkanie z tym Panem w sprawie wykonania u mnie ocieplenia z zewnątrz... Faktycznie aż tak źle? Chyba poszukam kogoś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam przyczepę kempingową,

 

Przyczepka 3/4 osobowa idealna dla ekipy budowlanej. W pełni sprawna z działającymi lodówką, kuchenką.

Do obejrzenia w Marianowie koło Leszna.

Sprzedam kompletną skrzynkę elektryczną (stan - jak nowa) wraz ze słupem i pełnym okablowaniem po prowizorce budowlanej.

 

https://picasaweb.google.com/102257636504530932414/9Kwietnia2012?authkey=Gv1sRgCLj3-Nmtt4ufywE

 

Wojtek

504166524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam do sprzedania prowizorke elektryczna: Skrzynka i słup - MARKI

Sprzedam słup elektryczny betonowy razem z kompletnie wyposażoną skrzynką (bezpieczniki, włączniki, gniazda zwykłe i siłowe - wystarczy zamontować licznik ze stoenu). Dodatkowo wszystkie kable łączące skrzynkę po słupie i dalej do przyłącza kilka(naście) metrów dodaje do kompletu. ZN 10

Idealny na prowizorkę budowlaną. Zdjęcia na meila. 504-12-77-50 cena 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Zdecydowanie odradzam, nie polecam i przestrzegam przed ekipą od ogrodzeń "Klinkier-Sław" Sławomir Brzozowski, Słonimskiego 1, 07-300 Ostrów Mazowiecka, tel. kom: 606816533. Szczególnie przed jego bratem.

Trzeba pilnować na każdym kroku, egzekwować wszystkie ustania i umowy, wszystko spisywać, bo nagle się okazuje że na to się nie umawialiśmy (mimo, że słyszały to trzy postronne osoby). Wszystko trzeba sprawdzać samemu, a i tak nie należy się spodziewać że będzie dobrze. Wymagają ciągłej obecności na budowie, nie interesuje ich to że ktoś pracuje i nie rozumieją, ze ktoś nie odbiera telefonu. Nie przekazują informacji między sobą, zaprzeczają wszystkiemu.

Teraz sam muszę sobie poprawić i ponieść finansowe konsekwencje ich pomyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Oddam gruz, niewielkie ilości, jest to pozostałość po budowie oraz beton mielony (50% / 50%)

gruz bez śmieci tylko: dachówki cementowe, cegła pełna, resztki zapraw, trochę resztek z pustaków U. Idelany do utwardzenia pod wjazd.

Na obszarze Białołęki okolice Modlińskiej możliwość przywiezienia.

 

Kontakt na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...