Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Co tu taka cisza?

 

Czy ktoś ma namiary na solidną ekipę budowlaną?

Cisza, bo wszyscy stroją się na spotkanie w Muratorze. Co do ekipy, to weź moją - myślę, że spelnia opisane przez Ciebie założenia. Efekty pracy możesz obejrzeć podczas niedzielnego spaceru - zapraszam do mojego stanu surowego - będę około 12.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

api mam prośbę. W innym poście wysyłałeś namiary na projektanra wod-kan i gazu. Czy mógłbyś również mi wysłać te namiary? Czy robili kompleksowo razem z późniejszym wykonaniem przyłącza czy tylko sam projekt?

Jeżeli masz namiery na dobrych wykonawców przyłącza to też bym poprosił.

 

Siatkę w końcu kupiłem w markecie budowalnym koło Auchana na Modlińskiej. Siatka 1,5m wysokości w kłębkach po 25m powlekana. Cena 10zł za metr. Rewelacja to to nie jest , ale do ogrodzenia budowy wystarczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRONCIO,

namiary na projektanta wyślę na priva, on robi tylko projekty,

jest b. sumienny, (też mieszkaniec Białołęki) i ceny ma rozsądne

aktualnie robił mi projekty gazociągu i wodociągu z przyłączami,

 

ekipa wykonawcy, 40mb gazociągu + przyłacze moje i sąsiada,

wykonała w ciągu ośmiu godzin,

 

z projektanta i wykonawcy jestem zadowolony,

 

z projektantem przyłączy warto rozmawiać na początku budowy,

doradzi gdzie umieścić wodomiar itd., póżniej będzie mniej kucia

i przeróbek (już to "przerobiłem")

 

siatka z supermarketu ma małą średnicę drutu, jest zbyt delikatna,

ja chcę taką z drutu 3mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w40

 

na Białołęce im głębiej tym woda gorsza. Ja mam studnię gdześ na 16-17m i nie wiem czy to nie za głęboko.

 

gg, u mnie wiercił słynny pan Stachoń. Pokazując na Twój dom mówił, że tej okolicy jest dobra na 12 metrach :) Może wywierć jeszcze raz?

Ja ciągnę z 8 metrów.

 

zlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

gg, u mnie wiercił słynny pan Stachoń. Pokazując na Twój dom mówił, że tej okolicy jest dobra na 12 metrach :) Może wywierć jeszcze raz?

Ja ciągnę z 8 metrów.

 

zlu

Sąsiedzi tak mają i niczego to nie zmieniło.

A nawiasem mówiąc skąd wiesz który jest mój dom? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi tak mają i niczego to nie zmieniło.

A nawiasem mówiąc skąd wiesz który jest mój dom? :o

 

Powtarzam tylko to co mówił pan wiercący studnie...

 

Skąd wiem? Ano Panu Tadziowi przedłużało się robienie u mnie fundamentów, bo biegał do Was robić kominy ;)

 

 

zlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uczestników forum,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Domex2, w której pracuję jako doradca techniczny. Prowadzimy sprzedaż m.in. pokryć dachowych, materiałów do ocieplenia poddaszy oraz systemów dociepleń elewacji wełną mineralną oraz styropianem z tynkiem silikatowym i akrylowym.

Będąc firmą zrzeszoną w Grupie Polskie Składy Budowlane staramy się prowadzić obsługę naszych klientów na bardzo wysokim poziomie, zawsze służąc fachowym doradztwem. Jako akcjonariusz Grupy PSB, największej w Polsce sieci hurtowni materiałów budowlanych, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dogodne warunki zakupu oraz super niskie ceny

Firma nasza znajduje się w Stanisławowie, niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego, Pomiechówka.

 

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony http://www.domex2.pl gdzie znajduje się pełna oferta naszej firmy, czyli materiały ścienne i klinkier, drewno, chemia budowlana, izolacje termiczne i wodochronne, systemy suchej zabudowy wnętrz i inne.

 

W przypadku pytań proszę o przesłanie wiadomości na forum, skorzystanie z email:[email protected] lub telefonicznie pod nr 0-600-219-214 lub 0-600-219-213 oraz stacjonarny 0-22 765-29-16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzi tak mają i niczego to nie zmieniło.

A nawiasem mówiąc skąd wiesz który jest mój dom? :o

 

Powtarzam tylko to co mówił pan wiercący studnie...

 

Skąd wiem? Ano Panu Tadziowi przedłużało się robienie u mnie fundamentów, bo biegał do Was robić kominy ;)

 

 

zlu

Chwila, chwila. Nie chcesz chyba powiedzieć, że jesteś moim sąsiadem z naprzeciwka? :lol: Czyżby sąsiad Mic`a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zlu: czy mozna prosic o namiary do tego slynnego pana od wiercenia studni?

 

55 min to calkiem dobry wynik jak na dzis :-))

 

Ceny są z połowy 2004.

Najpierw zadzwoniłem na jakieś ogłoszenie ze słupa, ale cena była znacznie wyższa. Gość oświadczył, że pracuje do 16:00 i że może przyjechać dopiero jak jeszcze jeden klient będzie chętny w okolicy :)

 

Ktoś na grupie polecił mi p. Stachonia i okazało się, że to bardzo solidny gość - nie było problemu, żeby rozpoczął pracę o 18 następnego dnia. Wierci ręcznie z pomocnikiem (do 30 metrów). Wywierdzenie 8 metrów zajęło mu ze dwie godziny. Rurę wkłada PE-40 z filtrem własnej roboty. W cenie był zawór zwrotny (ale to tylko kilkanaście złotych). Samo wiercenie (bardziej dłutowanie) to niezle przedstawienie. Polecam :)

 

Namiary na niego:

 

Stachoń Andrzej Studniarstwo 05-260 Marki, ul. Moniuszki 15a tel. (22) 781-17-00 [55zł/mb,10-12m]

 

Ktoś (chyba Slaw) na forum podesłał mi inne kontakty do studniarzy z okolic. Ceny chyba ja uzupełniałem.

 

Kamatur Krzysztof Kacprzak 05-091 Ząbki, ul. Narutowicza 53 tel. (22) 781-77-01, (601)668-399 [cena 50zł/mb]

Hydrowod Janusz Małecki 05-091 Ząbki, ul. Skorupki 3 tel. (22) 781-63-38 [60zł/mb,10-12m]

Studnopol Zakład Górniczy Ząbki, ul. Kopernika 15 tel. (022) 781-51-88

Studnopol p. Wawrzyniuk tel. (502)207-856 - firma jest z Marek

Studnie po 50 pln/m Maciej Flisiński, tel. (0-22) 787 61 73

Studnie po 50 pln/m Dariusz Laks, tel. (0-22) 787 63 45

Studwos Zygmunt Lawrynowicz, Zielonka, ul. Dziennikarska 17, tel. (22) 781-03-11

 

 

zlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila. Nie chcesz chyba powiedzieć, że jesteś moim sąsiadem z naprzeciwka? :lol: Czyżby sąsiad Mic`a?

 

:) We własnej osobie.

 

Jak tam plany? Ruszacie z wykańczaniem na wiosnę, czy dajecie sobie odpocząć?

 

zlu

 

Witaj sąsiedzie!!! Nareszcie ktoś z bliskiej okolicy.

Mamy troszkę pracowitych planów na wiosnę, ale wykańczać chyba w tym roku jeszcze nie będziemy. Musimy zająć się działką:ogrodzenie, prąd, gaz itd....

A wy kiedy ruszacie? Czy zostaliście przy stropie wylewanym? Pan Tadzio zarzekał się że nigdy więcej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie mamy do siebie daleko bo ja mam działkę przy Ostródzkiej, w linii prostej jakieś 2 km od tego rondka.

 

Co do wielkości domu to oczywiście maksymalnie subiektywna decyzja, jedyna "złota" zasada to żeby skroić według realnych potrzeb.

 

Ale jak wrzuciłeś posta to pewnie się zaroiło od opinii i wniosków :roll:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...