Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Worek? pieniędzy...chyba mało... woooor,

a drugi... zamordyzmu, wytrwałości, anielskiej cierpliwości i.........

 

 

 

oj tak wytrwałości i anielskiej cierpliwości, tak, tak

Właśnie wymieniamy po raz 3 ekipę :evil: :evil: :evil:

Ręce mi opadają :roll: :( :-?

A co tym razem??

Opowiadaj szybciutko!! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sympatyków Platformy Obywatelskiej i Białołęki powinna zainteresować strona:

http://www.pobialoleka.waw.pl

 

Koło Białołęckie PO zaczyna działać dynamicznie i może warto się tym zainteresować, bo w ich szeregach jest paru radnych, co może pomóc w przebiciu się z jakimiś postulatami dotyczącymi problemów dzielnicy.

 

Widzę że opanowałeś ich forum :lol:

 

Trzeba ich rozruszać :D

Poza tym zamierzam się do nich przyłączyć.

To ja bedę na Ciebie głosował. Nie za bardzo mam czas na działalność polityczna... Ale może uda Ci się zmienić nazwę naszej ulicy... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Worek? pieniędzy...chyba mało... woooor,

a drugi... zamordyzmu, wytrwałości, anielskiej cierpliwości i.........

 

 

 

oj tak wytrwałości i anielskiej cierpliwości, tak, tak

Właśnie wymieniamy po raz 3 ekipę :evil: :evil: :evil:

Ręce mi opadają :roll: :( :-?

A co tym razem??

Opowiadaj szybciutko!! :o

 

 

 

Już wszystko o.k. mamy nowa ekipę. "Robota" idzie o.k.

No żeby nie zapeszyc, prawdopodobnie w przysżłym tygodniu bedziemy miec PRĄD :D :D

 

Dominikams, do P.Darka to my dzownilismy kilka razy(ale to chyba z 1,5 miesiaca temu, od razu jak dałas mi namiary),ALE albo nie mógł rozmawiac, albo brata czy tam kogos z rodziny nie było, albo nie miał czasu. Gośc ogólnie zalatany i chyba na siłe pracy to nie szuka.

 

Ale mamy juz ekipę.

 

AAAAaa i zapomniała mamy tez juz POS (zdecydowalismy sie na ta firme z Białołeki)

 

Pozdrawiam i życze miłego weekendu. :wink: :D

 

KasiaR :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No żeby nie zapeszyc, prawdopodobnie w przysżłym tygodniu bedziemy miec PRĄD :D :D

 

 

AAAAaa i zapomniała mamy tez juz POS (zdecydowalismy sie na ta firme z Białołeki)

 

 

Ja na prąd czekam już ponad miesiąc i jakoś szans w grudniu nie widzę :(

Najprawdopodobniej będe musiał budynek podłączyć pod budowlany.

Jak POS? Gierek był przy montażu :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną prośbę do krajan z Białołęki. Jeżeli jesteście zadowoleni ze swoich ekip (firm) stawiających stan surowy to poprosiłbym o jakieś namiary. Znaczy się, że papierologię już załatwiłem, składam papiery z wnioskiem o pnb i czekam. Chciałbym w międzyczasie zrobić casing na wykonawcę. Planuję cały czas zacząć budowę w sierpniu 2006. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No żeby nie zapeszyc, prawdopodobnie w przysżłym tygodniu bedziemy miec PRĄD :D :D

 

 

AAAAaa i zapomniała mamy tez juz POS (zdecydowalismy sie na ta firme z Białołeki)

 

 

Ja na prąd czekam już ponad miesiąc i jakoś szans w grudniu nie widzę :(

Najprawdopodobniej będe musiał budynek podłączyć pod budowlany.

Jak POS? Gierek był przy montażu :wink: ?

Z młodym wszystko załatwiałem a stary sam łopatą wywijał i nad wszystkim czówał - generalnie był zachwycony warunkami geologicznymi i az sie rwał do roboty.

Uwineli się jak zwykle :p bardzo szybko i sprawnie zostawiając po sobie pożądek i dobre wrażenie. FIRMA NAPRAWDĘ GODNA POLECENIA (ale jeszcze nie jestem urzytkownikiem tylko posiadaczem... 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D To brzmi Dumnie Prywatna Oczyszczalnia Ścieków :lol: , dzięki chyba wiele mi pozostało do nauki :oops:

Spoko! :wink:

Każdy kiedyś zaczynał.

Dodam, że POS bywa z drenażem rozsączajacym i bezdrenazowe. Z bezdrenażowym (czyli na bakterie tlenowe) to miałem takie przejście, ze jak poszedłem spytac się w gminie to okazało się, że ... jestem pierwszy w Białołęce, który takie coś chciałby instalowac... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: co to jest POS???? :oops: :oops: :(

Prywatna Oczyszczalnia Scieków. Altenatywa dla szamba. Albo szambiara wybiera Ci szmbo, albo masz maszynerię, która Ci przetważa ścieki na wodę i odprowadza do gruntu.

 

 

 

KZE Fajna definicja POS :lol: :D .

POS to raczej Przydomowa Oczyszczalnia Ścieków :wink:

Pozdrawiam

KasiaR :D

A ja się spotkałem z okresleniem "Prywatna". Ale widac są różne szkoły... :lol:

Natomiast "Przydomowa" - chyba rzeczywiscie znacznie częściej spotykałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: co to jest POS???? :oops: :oops: :(

Prywatna Oczyszczalnia Scieków. Altenatywa dla szamba. Albo szambiara wybiera Ci szmbo, albo masz maszynerię, która Ci przetważa ścieki na wodę i odprowadza do gruntu.

 

 

 

KZE Fajna definicja POS :lol: :D .

POS to raczej Przydomowa Oczyszczalnia Ścieków :wink:

Pozdrawiam

KasiaR :D

A ja się spotkałem z okresleniem "Prywatna". Ale widac są różne szkoły... :lol:

Natomiast "Przydomowa" - chyba rzeczywiscie znacznie częściej spotykałem.

 

 

Przyznam ,że Prywatna brzmi lepiej :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jak to człowiek nie wie że nawet w takim zakresie "prywate" może uprawiać.

:oops: :p znaczy sie jest to prywata jak ... 8) ale Prywatna Oczyszczalnia Ścieków - kórcze bo zaczynam sie bać jakie obowiązki za tym idą??? :-? :lol:

No DamianR! Domek prywatny to i oczyszczalnia prywatna... 8)

 

Eugeniusz_ - w internecie jest bardzo dużo skrótów... Internauci są leniwi i wolą pisać skrótem.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kartki.swiateczne.pl/img/bn027d.jpg

 

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

 

szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, niskich podatków, słodkiego, miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, pociechy z wnuków, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy, mocnego dachu nad głową , samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, niskich kosztów, bezpiecznych lądowań, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świąt, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego karpia, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej miłości, licznego potomstwa, nie wieszającego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociech, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa w zasięgu ręki, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennej atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumienia szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, różowych okularów, sportowego wozu, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi i czterolistnej koniczyny

 

życzą

 

KasiaR i DamianR :wink: :D

 

http://www.kartki.swiateczne.pl/img/bn033d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...