Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Goszka - witam sąsiadkę :D . Napisz proszę dokładniej gdzie znajduje się twoja działka. Fajnie wiedzieć, że ktoś jeszcze wybrał tą okolicę.

 

Dzisiaj dostaliśmy od naszej architekt dokumenty do pnb :D :D :D :D . Jeśli dobrze pójdzie to juto pojadę je złożyć do urzędu. Muszę je najpierw obejrzeć, ponieważ w stosunku do niej mam ograniczone zaufanie i wolę wszystko sprawdzić :-? :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu,

niewiele brakowało a byśmy były bardzo bliskimi sąsiadkami. Na tym kawałku 20 działek na Przyleśnej szukaliśmy też kawałeczka dla siebie niestety za późno :cry: Przekopaliśmy też teren w głębi lasu, ale tam już było ciut za daleko i zero mediów nawet prądu :-? Więc jest Ornecka ale całkiem przeciwny jaj kraniec, aż za więzieniem a dokładnie to blisko stacji uzdatniania wody. Dojeżdza się od strony ul. Czołowej. Ale mam nadzieję zapuszczać się w Twoje tereny często, zwłaszcza że jestem zapaloną koniarą a tam i pensjonat i hodowla, hmmm...

No i wtedy słyszałam że jakiś problem był z tymi działeczkami na Przyleśnej (sprawy sądowe) i odradzali nam interesować się tym terenem, czy to prawda? Skoro się budujesz to chyba nie do końca.

Działeczkę mamy 920 m w kwadracie, domek tylko 140 m + garaż. Projekt może uda mi się dołączyć przy okazji.

Zazdroszczę, że już składasz pozwolenie, eh a chcielibyśmy w czerwcu lipcu zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu,

niewiele brakowało a byśmy były bardzo bliskimi sąsiadkami. Na tym kawałku 20 działek na Przyleśnej szukaliśmy też kawałeczka dla siebie niestety za późno :cry: Przekopaliśmy też teren w głębi lasu, ale tam już było ciut za daleko i zero mediów nawet prądu :-? Więc jest Ornecka ale całkiem przeciwny jaj kraniec, aż za więzieniem a dokładnie to blisko stacji uzdatniania wody. Dojeżdza się od strony ul. Czołowej. Ale mam nadzieję zapuszczać się w Twoje tereny często, zwłaszcza że jestem zapaloną koniarą a tam i pensjonat i hodowla, hmmm...

No i wtedy słyszałam że jakiś problem był z tymi działeczkami na Przyleśnej (sprawy sądowe) i odradzali nam interesować się tym terenem, czy to prawda? Skoro się budujesz to chyba nie do końca.

Działeczkę mamy 920 m w kwadracie, domek tylko 140 m + garaż. Projekt może uda mi się dołączyć przy okazji.

Zazdroszczę, że już składasz pozwolenie, eh a chcielibyśmy w czerwcu lipcu zacząć.

A którą działeczkę?

tam gdzie te stare wierzby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu,

niewiele brakowało a byśmy były bardzo bliskimi sąsiadkami. Na tym kawałku 20 działek na Przyleśnej szukaliśmy też kawałeczka dla siebie niestety za późno :cry:

Ale mam nadzieję zapuszczać się w Twoje tereny często, zwłaszcza że jestem zapaloną koniarą a tam i pensjonat i hodowla, hmmm...

No i wtedy słyszałam że jakiś problem był z tymi działeczkami na Przyleśnej (sprawy sądowe) i odradzali nam interesować się tym terenem, czy to prawda? Skoro się budujesz to chyba nie do końca.

Zazdroszczę, że już składasz pozwolenie, eh a chcielibyśmy w czerwcu lipcu zacząć.

 

Goszka - co się tyczy problemów sądowych, to żadnych nie było. Przynajmniej wtedy kiedy my kupowaliśmy :wink: . Wszystko poszło bez żadnych problemów :D . Co prawda działki są bez mediów (prąd mają nam poporowadzić do końca kwietnia), to warto było, bo jak sama wiesz okolica jest przepiękna.

 

Dzisiaj złożyłam papiery do PNB :D :D :D :D :D

 

Jak ja się cieszę :D :D . Teraz tylko wystarczy cierpliwie czekać :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidszu,

niewiele brakowało a byśmy były bardzo bliskimi sąsiadkami. Na tym kawałku 20 działek na Przyleśnej szukaliśmy też kawałeczka dla siebie niestety za późno :cry:

Ale mam nadzieję zapuszczać się w Twoje tereny często, zwłaszcza że jestem zapaloną koniarą a tam i pensjonat i hodowla, hmmm...

No i wtedy słyszałam że jakiś problem był z tymi działeczkami na Przyleśnej (sprawy sądowe) i odradzali nam interesować się tym terenem, czy to prawda? Skoro się budujesz to chyba nie do końca.

Zazdroszczę, że już składasz pozwolenie, eh a chcielibyśmy w czerwcu lipcu zacząć.

 

Goszka - co się tyczy problemów sądowych, to żadnych nie było. Przynajmniej wtedy kiedy my kupowaliśmy :wink: . Wszystko poszło bez żadnych problemów :D . Co prawda działki są bez mediów (prąd mają nam poporowadzić do końca kwietnia), to warto było, bo jak sama wiesz okolica jest przepiękna.

 

Dzisiaj złożyłam papiery do PNB :D :D :D :D :D

 

Jak ja się cieszę :D :D . Teraz tylko wystarczy cierpliwie czekać :wink: :wink:

 

 

GRATULACJE !!!

 

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hmm... nic nie dostałam :(

 

sytuacja nam się troszkę skomplikowała

w związku z M.Planem Zagosp.P,

jeszcze walczę ale niewykluczone że nie będę mogła się

na mojej obecnej działeczce wybudować...

WIĘC pytałam

czy ktoś tam jeszcze jakieś działki sprzedaje

a jak tak to MNIEJ więcej po ile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonefka,

 

Nasz rolnik ma jeszcze z 2 działki o wielkości ponad 1200 m, tylko są z formalnym rowem i być może należałoby go formalnie przesunąć na mapie w 'Jakimś Urzędzie Zarządzającym Rowami', aby nie kolidował z domem. Poza tym okolica piękna i ma MPZP z którym działeczki są zgodne (tylko trzeba by sprawdzić w gminie jak to jest z tym rowem).

 

Jak chcesz, mogę dać Ci namiar na priva.

 

pozdrawiam!

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha! Rozmawiałem ze swoim wykonawcą. Powiedział, że w 2006 ma jeszcze wolne moce przerobowe. Tak więc jak ktoś jest zainteresowany to moge dac namiary. 8)

A w ogóle to też mi sie podobało na spotkaniu. Tylko było krótko. nastepny raz to chyba odpuscimy sobie rajd po budowach bo widzę, że ludzie mają zazwyczaj ok3h, a wtedy po rajdzie jest mało czasu na wymianę dowiadczeń.. :lol:

Przeslij mi prosze namiary na swojego wykonawce przez forum lub ewentualnie na e-maila. Z tego co pamietam byles/jestes z niego zadowolony:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonefka,

 

Nasz rolnik ma jeszcze z 2 działki o wielkości ponad 1200 m, tylko są z formalnym rowem i być może należałoby go formalnie przesunąć na mapie w 'Jakimś Urzędzie Zarządzającym Rowami', aby nie kolidował z domem. Poza tym okolica piękna i ma MPZP z którym działeczki są zgodne (tylko trzeba by sprawdzić w gminie jak to jest z tym rowem).

 

Jak chcesz, mogę dać Ci namiar na priva.

 

pozdrawiam!

Asia_w

 

EFKAkonewka - nestety działeczki koło nas też się wyprzedają jak świeże bułeczki, nam się cudem udało namówić rolnika na sprzedqaż jednej, nachodząc go w domu :D, bo głownie trzymają jako inwestycje. A ceny ok. 160 za m. i pewnie będzie więcej.

 

Chyba oglądałam tą działkę z rowem na Wilkowieckiej, i z tego co wiem nie ma z nim problemu bo można zasypać lub przesunąć. A okolica rzeczywiście piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się pobudował z silki lub buduje na Białołęce i chciałby udzielić kilku info w tym temacie zielonemu tornado? :p

 

Ja będę budował z silki e 18. Ale dopiero zaczynam w Sierpniu tego roku. Jeżeli będziesz budował też w tym roku to możemy spróbować razem kupić materiał na ściany. Odbiór nie jest ważny- ważna jest decyzja o zakupie i zaliczka w składzie budowlanym :wink: .

Tak na dzień dobry powiem Ci, że musisz się liczyć z kosztem ok 60 pln za m2 z dowozem i rozładunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...