Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj RRobert ....

Jak na takiego "staruszka" to sporo czasu przed Tobą i spieszyć się nie musisz (uważaj, na starość kości łatwiej się łamią :wink: )...

 

Iryda bardzo fajna i raczej nie zbyt skomplikowana ... Ponadto raczej bardzo wymiarowa więc możecie ją łatwo dostosować do większości działek .... więc do dzieła... powodzenia 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy może ktoś ocieplał swój dom i jest zadowolony z ekipy?

Mam prośbę o namiary - niedługo planuję też coś takiego wykonać.

Dzięki.

 

 

Rafał my mielimy ekipę od dociepleń (3 osoby), ale "zapili" przez 7 dni :o :evil: i ich wywalilimybo sie nam spieszyło , nastepnie siatke i klej juz kładła inna ekipa i było o.k., ale oni tez robia docieplenia. Cenowo atrakcyjni. Jak chcesz to zapraszamy do nas na budowe to zobaczysz tak to wyszło.

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy może ktoś ocieplał swój dom i jest zadowolony z ekipy?

Mam prośbę o namiary - niedługo planuję też coś takiego wykonać.

Dzięki.

 

 

Rafał my mielimy ekipę od dociepleń (3 osoby), ale "zapili" przez 7 dni :o :evil: i ich wywalilimybo sie nam spieszyło , nastepnie siatke i klej juz kładła inna ekipa i było o.k., ale oni tez robia docieplenia. Cenowo atrakcyjni. Jak chcesz to zapraszamy do nas na budowe to zobaczysz tak to wyszło.

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

 

Można namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znowu po przerwie :lol: , ale ... zaraz nadrabiam :):)

 

Lidszu gratuluję otrzymania pozwolenia na budowę w tak krótkim terminie :)

 

Tak dla uzupełnienia mi tłumaczyli w urzędzie że pozwolenia dają szybko ale na warunki czekaaaaaaaaaaa się i czeeeeeeeeka :evil:

 

 

Akuku witajcie w gronie zpaleńców :lol: . Projekt jest bardzo ciekawy ale bym wprowadził parę zmian :wink:

 

RRobert Również witaj w gronie :lol: . Projekt bardzo mi się podoba jest prosty i ładny.

 

 

marek_w - spokojnie spokojnie zbieraj siły tylko nie przegrzej się :wink: , doczekasz się już wkrótce jak słonko będzie grzało, w górach jeszcze duuuuuuużo śniegu :wink:, ale trzymam kciuki aby wolno ztopniał, białołęki nie zalało a Ty ropoczął budowę :)

 

 

Nio chyba już nadrobiełem a teraz ja się pochwalę mam 1 etap za sobą bo mam warunki zabudowy 8) 8) :lol: uffff nareszcie po cięzkich walkach z urzędem. Tak realnie jak się popycha :wink: to trwa 2 miesiące jak nie popychałem to leżało 2 miesiące w pudełku :evil: , tylko biedna pani szefowa :wink: bo za rękę ja ciągałem aby wyjęła z pudełka a potem aby coś tam naskrobała przy mnie :wink: :wink: , ale jest 8)

Teraz drugi etap, popchać :wink: podział no i może do jesieni :wink: Kupię tą "wymarzoną" działkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 8)

To i ja słówko szepnę co się u nas dzieje… :lol:

Mam nadzieję, że jutro będę już totalnie zadowolony z zakończenia robót hydraulika – maja skończyć… Za każdym razem jak jestem teraz na budowie to mi się mordka śmieje :lol: :lol: :lol: bo postęp widać i aż serce rośnie – doczekać się nie mogę kolejnych robót…

:lol: :lol: :lol:

Wszystkim gratuluję i cieszę się z postępów :p - Również z niecierpliwością czekam na ciepłe dni bo plany mam bardzo napięte na tę wiosnę 8) … - oj, będzie się działo… i momenty będą …

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuku witajcie w gronie zpaleńców :lol: . Projekt jest bardzo ciekawy ale bym wprowadził parę zmian :wink:

 

 

akuka :wink:

a jakich zmian...? Chętnie posłucham sugestii!

 

To tylko moje odczucia :oops: ale

- wejscie do ubikacji jakoś zasłonić aby nie patrzec z pokoju, a może przenieśc do garderoby - jest duży wiatrołap na szafy

- schody odwrotnie

-kominek raczej bym wolał aby był środku pomieszczenia - łatwiej rozprowadzić ciepło - wiem zmiana komina :oops:

- zlikwidował drzwi z garażu na zewnątrz

- zastanawiałem się nad łązienką nad kuchnią aby zmniejszyć ilość pionów ale i tak ogrzewanie bedzie w pomieszczeniu gospodarczym, hm chyba ze z ubikacji zrobić małą "kotłownie" ( zależy od formy ogrzewania, myślę o gazowym) zmniejszy się ilość pionów i instalacji - no właśnie ale kominy :oops:

 

a tak podsumowująć sam bym się nad nim zastanawiał - ma "coś w sobie" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje odczucia :oops: ale

- wejscie do ubikacji jakoś zasłonić aby nie patrzec z pokoju, a może przenieśc do garderoby - jest duży wiatrołap na szafy

- schody odwrotnie

-kominek raczej bym wolał aby był środku pomieszczenia - łatwiej rozprowadzić ciepło - wiem zmiana komina :oops:

- zlikwidował drzwi z garażu na zewnątrz

- zastanawiałem się nad łązienką nad kuchnią aby zmniejszyć ilość pionów ale i tak ogrzewanie bedzie w pomieszczeniu gospodarczym, hm chyba ze z ubikacji zrobić małą "kotłownie" ( zależy od formy ogrzewania, myślę o gazowym) zmniejszy się ilość pionów i instalacji - no właśnie ale kominy :oops:

 

a tak podsumowująć sam bym się nad nim zastanawiał - ma "coś w sobie" 8)

 

dzięki za odpowiedź :lol:

 

sami zaplanowaliśmy już kilka zmian, ale cały czas poszukuję ciekawych rozwiązań i wszystkie spostrzeżenia są dla mnie cenne. I tak:

 

- ubikacja na dole również nie pasuje nam w tym miejscu, właśnie chcielibyśmy ją przenieść do garderoby :lol:

- z kominkiem się zastanawiamy - ja bym chciała przenieść na ścianę schodów w salonie, ale mąż tam chce powiesić telewizor - negocjacje trwają :wink:

- drzwi z garażu na zewnątrz nie będzie

 

i jeszcze parę innych zmian

 

cały czas myślimy jak rozwiązać schody, ja bym chciała je może jakoś zakręcić...? tylko na razie sama nie wiem jak :oops: może pomoże nam w tym architekt...

 

Ale Twoje uwagi utwierdzają mnie w przekonaniu, że planowane przez nas przeróbki nie są "od czapki" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...