Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam ponownie...

Właśnie wróciłem z małego rekonesansu po dalekiej Białołęce. Krótko mówiąc jestem pod wrażeniem ;) Bardzo dużo bardzo ładnych miejsc do wybudowania domu. Niestety gdy pytaliśmy napotkanych ludzi czy nie wiedzą, kto lub gdzie ktoś chce sprzedać działeczkę w okolicy to kręcili odmownie głowami... Zjeździliśmy wiele różnych miejsc. Między innymi ul. Zdziarską, Wilkowiecką, Kobiłaka, Ostródzką, Ornacką, Olesin, Mochtyńską... więcej nie pamiętam. Najbardziej przypadł nam do gustu rejon zwany pięknie Mańki-Wojdy... Zapisaliśmy z okolicznych tablic kilka numerów telefonów do sprzedawców działek - teraz trzeba się uzbroić w cierpliwość... Na tą chwilę tyle. Prośba nadal aktualna - prośba o namiary na wolne działki ;) Dostałem dwa numery telefonów od "ludzi" z Waszej grupy i "proszę o jeszcze" ;) Dzięki.

 

Zagadka na dziś. ;) Co to za miejsce? ;)

 

LINK

 

pozdrawiam

Robert

 

Robert,

 

właśnie wróciłem z rekonesansu po okolicy. Na szczęście zacząłem poszukiwania od Chotomowa i już wiem, że dalej jak Białołęka się nie zapuszczę. Bardzo zależy mi na wsparciu w poszukiwaniu działki 700 - 1000 m w "naszej" dzielnicy. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza, widzę szyscy w stoperach na budowach.

 

Pasjonat ; witamy :lol: :lol:

Określ dokładniej jaka "poddzielnica" cię interesuje,

 

 

Przybysz witamy w grupie poczytaj wyżej i zobacz co trzeba podać, :wink: :wink: najważniejsze to:

1. kto Ty i skąd Ty?

2. stan rodzinny?

3. Dlaczego Białołęka?

4. Kiedy przeprowadzka?

no i numer konta oraz PIN :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ze swojego podwórka, tak na poważnie szukam bombki na urząd Białołeka :evil: :evil: :evil: , także załatwiać sprawy bo niedługo go niebędzie :wink: :wink:., A może wystarczy tylko płatny m..... na kilka osób w tym babsko (sorki Drogie Kobiety) z geodezji p K......... (mała litera celowo), czy ktoś słyszał o uprawomocnieniu się wycofania dokumentów ze sprawy :o :o :evil:, nie mówiąc o wielu innych złośliwościach???? no pogadałem sobie i czas dzwonić do urzędu niech nie myślą że głupia ........ mnie powstrzyma 8) 8) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowych zapaleńców.

Eugeniusz potrzebne Tobie rekwizyty najszybciej u ruskich na stadionie. :wink: Jak dobrze pogadasz to podobno załatwić można wszystko. 8)

A swoją drogą to się nie dziwię, że babsko się uparło na Ciebie jak Ty o 7.30 do niej dzwonisz. :) :) Życzę Ci powodzenia i wytrwałości, a może spróbuj u kierownika wydziału-u nas to pomogło i sprawa ruszyła(nadmienię, że przez "niewiedzę"pani urzędniczki :evil: stanęła na miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaniedbałam forum a tu taki ruch.... wiosna idzie chyba :D

Ja też chętnie pożycze bombki na urząd, ćwiczą moja cierpliwość, ale nie dam się. Miła pani w urzędzie wydała warunki zabudowy ale nie wspomniała nic, że to sie musi uprawomocnić i ja jeszcze musze po jakiś piii... stempelek wrócić. Teraz przez to mi się kredycik opóźnia bo na stempel wyżej wymieniony czeba czekać 2 tyg.!!!! No może ja i jestem blondynka, ale nie rozumiem poprostu!! :evil:

 

Tornado - nie Ty jeden szukasz informacji o budowie z silki, ja już się naczytałam mnóstwo rzeczy, przedyskutowałam dziesiątki nocy z mężem i jak byłam zielona tak jestem nadal :o .

Jednak wciąż się ku niej skłaniamy, trochę martwi, że zimna ściana i wilgotna, ale ma wiele innych zalet.

 

Najchętniej zabaczyłabym taki domek już postawiony w naturze, a może ktoś na Białołęce jenak zaryzykował i ma się czym pochwalić, czy może to poprostu kiepski pomysł :-? .

 

goszka- zapraszam do mnie na herbate - dom z silki 370 m2 i 4 kolumny, kkk okolice bialoleki dworskiej

 

Ja się bardzo chętnie piszę na wspomnianą cherbatkę, a nawet i bez, i podziwianie silki, z mężem moim osobistym Pawłem oczywiście, samej by mnie nie wiem co nie póścił 8) .

Tylko jakiś namiar poproszę, w ciemno nie trafię. A my jesteśmy z Dąbrówki Grzybowskiej więc tuż tuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chętnie pożycze bombki na urząd, ćwiczą moja cierpliwość, ale nie dam się. Miła pani w urzędzie wydała warunki zabudowy ale nie wspomniała nic, że to sie musi uprawomocnić i ja jeszcze musze po jakiś piii... stempelek wrócić. Teraz przez to mi się kredycik opóźnia bo na stempel wyżej wymieniony czeba czekać 2 tyg.!!!! No może ja i jestem blondynka, ale nie rozumiem poprostu!! :evil:

 

 

Goszka a propo uprawomocnienia WZ musisz złożyć swoje warunki z wnioskiem o uprawomocnienie, aby przyśpieszyć możesz dogadać się z panią kierownik że dostarczysz oświadczenia od wszystkich sąsiadów oczywiście jak masz do nich dostęp, inaczej jak pisałem wyzej moze trwać długo bo to jest 2 tyg od daty odbioru ostatnich WZ przez sąsiadów, no i jak wszystkie zwrotk z poczty wrócą :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goszka i Eugeniusz - tylko spokojnie.... trochę głębokich oddechów ... to świetnie wpływa na poziom emocji a dodatkowo przewietrza płuca, że ho-ho....

No dobra, rozumiem Wasze stresy (choć sam ich nie przechodziłem - dla mnie UG okzał się łaskaw - ale ja mam Agę, czyli specjalistkę od perfekcyjnej dokumentacji urzędowej ..... mucha nie siada ... i wówczas też nie siadała ...) ale wrzody się łatwo rozwijają .... i to w Waszych żołądkach a nie pań z UG ... bądźcie pewni, że im nadkwasota nie grozi - mają stalowe żołądki ....

 

Uda się - bo musi się udać - ale dla zdrowotności - zachowajcie zimną krew ...

 

wdech-wydech .... wdech-wydech ... itd. ....

 

no ćwiczcie .....

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek jak za siebie to trzymam :evil: :evil: :wink: się ale co pomnie zostanie to chyba tyllko ruiny po gminie 8) 8) :wink: , nie wiem jak graszka po rozmowach.

 

 

Przybysz hm nie podałes najważniejszego :lol: :lol: :wink: :wink: , ale witamy witamy,

czyli bedziesz szybszy odemnie, ja dopiero załatwiam papierologię, no przynajmniej staram się załatwić :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kto Ty i skąd Ty? - Krzysiek z Białołęki

2. stan rodzinny? - Żona Magda i syn Maksymilian (ur. 04.03.2006 :D :D )

3. Dlaczego Białołęka? - bo to piękna okolica jest

4. Kiedy przeprowadzka? - plan jesień 2007

no i numer konta oraz PIN - konta nie posiadam :wink:

Witamy, witamy kolejnego członka naszego klubu! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani, pewnie temat juz był ale jak słowo daję nie chce mi się szukać (choć raczej będę musiała), czy ktoś z Was robił wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Dostalismy kosztorys na naszą chałupę i główka mnie od tego rozbolała :(

Ja o tym myśle. Masz kosztory? Ile Ci wyszło? Kto Ci to bedzie robił? Myslałeś o reku, czy o GWC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mówicie o GWC i reku, a ja po wielu dyskusjach i przemyśleniach doszedłem do wniosku że

1. nigdy się nie zwróci koszt wykonania i konserwacji w stosunku do oszczędności;

2. baaaardzo ważne jest utrzymanie tego w czystości gdyż grzyby i pleśnie czekają na takie możliwości aby sie zagniezdzić i rozwijać -

3. lubię łyk zimnego świeżego powietrza nawet w zimie, to wrazenie jak się uchyli na "chwilę" okno,

4. mam klimę z wentylacją w pracy i chcę naprawdę mieć "normalne środowisko"

5. .......

6.....

I moja osobista decyzja :oops: :oops: , będę grzał otoczenie i nie zakładam ww. urządzeń 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...