Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie po świętach, chyba wszyscy ruszyli z pracami i nie mają czasu na forum, ale trzymam za was kciuki, a sam dalej brnę w kupowaniu, jaka to przyjemniośc kupować i kupować i nic nie kupić :evil: :evil: :evil: .

jednak idę do przodu 8) 8) , w przyszłym tygodniu geodeta wchodzi na działkę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol: A to my chyba bliskimi sąsiadami będziemy :D

na jakiej wysokości mochtyńskiej i przy którym kanałku? :o - żerańskim??

 

 

Konkretnie ul. Aroniowa (nowa ulica, na planach z tego roku już jest, na starszych nie ma). Przy gnieździe bocianim. A Wy gdzie?

 

 

tornado17, a my (DamianR i KasiaR) na ul. Białołeckiej (skrzyzowanie ul. Białołęckie i ul. Zdziarskiej) tuż przy kanale Żerańskim. Jeszcze nie mamy numeru domu - czekamy na nadanie numeru.

 

:wink: :lol:

 

pozrdawiam,

KasiaR :D

 

zerknij na mapkę

 

http://coniecowp.w.interia.pl/bialoleka2.jpg[/u][/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapla fajna- to widze ,co prawie codziennie przejezdzam obok kze i reszty ze sprawnej- boze jakie wy tam macie doly i jamy- samochod po pas sie chowa, no a ja jestem na bilolece dworskiej ul. zyrardowska - uprzejmie prosze o wpisio, kkk :lol:

 

Nie mam tu (a może gdzieś jest w tej reszcie kartonów do rozpakowania) mapy Warszawy

gdybyś mógł jakoś bliżej mi to określić

np. "pomiędzy kze, a śpiochem" czy jakoś tak

byłoby mi łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się na tą mapkę wpisuje??

 

Od mapki jestem ja ;)

ale, jako że ostatnio rzadko tu zaglądam, mapka jest lekko nieaktualna

 

wyslijcie mi privem namiary, może uda mi się zmobilizować :)

jeśli nie zapomnę oczywiście

 

 

:o :o Cześć Jane, co u Ciebie słychać?? Fajnie,że sie pokazałas na forum.

Wszyscy zachwycamy się Twoja mapką.

 

:D :lol: :wink:

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu wchodzę, bo mnie aż skręca, gdy czytam jak daleko już jesteście w waszym budowaniu.

A moja działka stoi odłogiem.

Dobrze, że jest chociaż moja ;) Ostateczną umowę podpisaliśmy w biegu - dwa tygodnie przed wyjazdem - po prawie roku chodzenia wokół tego.

 

U nas tak połowicznie fajnie. Bo z jednej strony jest duuuużo plusów całego tego wyjazdu, m.in. możemy zobaczyć jak to jest mieszkać w DOMU, możemy popatrzeć na błędy innych i uniknąć ich w przyszłości

 

Ale z drugiej strony, te właśnie błędy daja nam popalić. Głównie chodzi o metraż, którego nie mogę poskromić. Sprzątania na cały tydzień. Nie wspomnę już o ogrzewaniu, które już na szczęście mogliśmy wyłączyć w tym sezonie.

Do tego dochodzą inne "atrakcje" związane z wiekiem i stanem budynku, czyli mrówki, mole i pająki.

 

Ale poza tym jest OK :)

 

ps. Nie planujecie może jakiegoś spotkania pod koniec maja? Będę w Warszawie tak mniej więcej od 24 do 28.

 

ps2. Kasia, załapiemy się na jakąś parapetówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...