Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam wszystkich,

Dawno nie zaglądałam a wszystko przez to, ze rozsypała nam się sprawa z działką na Orneckiej :( na którą czekaliśmy ponad pół roku. Właściciel chyba stwierdził że jak zaczeka to więcej za nią dostanie, wycofał się z umowy honorowej. No i zostaliśmy na lodzie. Zły człowiek zły… :evil: Ale nie ma tego złego… i wczoraj podpisaliśmy Akt Notarialny! no i jestem posiadaczką ziemską tylko całkiem innej działki.

Wybraliśmy ją w niespełna tydzień. No i właśnie… teraz nie wiem czy ja powinnam dalej udzielać się na tym forum bo już nie jestem z Białołęki :oops: tylko ze wsi Józefów (gm Nieporęt) na granicy Waszej uroczej gminy. No ale może mnie nie wyrzucicie bo już się przyzwyczaiłam :oops: .

Działeczka jest całkowicie zaczarowana i pokochana miłością od pierwszego wejrzenia, że nie wspomnę, że dużo tańsza i z planem zagospodarowania co znacznie skróci papirologię.

Jakby ktoś szukał działeczki to polecam (jeżeli brak komunikacji nie jest problemem) bo miejsce jest magiczne, na granicy lasu, sarenki biegają, ptaszki śpiewają a dziki ryją :o . Będzie cudnie :D .

Pozdrawiam Wszystkich mocno. I ruszamy do boju, nadal mam zamiar się pobudować w tym roku i nikt mnie nie powstrzyma!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mapla fajna- to widze ,co prawie codziennie przejezdzam obok kze i reszty ze sprawnej- boze jakie wy tam macie doly i jamy- samochod po pas sie chowa, no a ja jestem na bilolece dworskiej ul. zyrardowska - uprzejmie prosze o wpisio, kkk :lol:

Dopiero teraz doczytałem sie, że kolega koło mnie jeździ.. :oops: To jeżdzisz ul Sprawną? A Aluzyjną nie łatwiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Dawno nie zaglądałam a wszystko przez to, ze rozsypała nam się sprawa z działką na Orneckiej :( na którą czekaliśmy ponad pół roku. Właściciel chyba stwierdził że jak zaczeka to więcej za nią dostanie, wycofał się z umowy honorowej. No i zostaliśmy na lodzie. Zły człowiek zły… :evil: Ale nie ma tego złego… i wczoraj podpisaliśmy Akt Notarialny! no i jestem posiadaczką ziemską tylko całkiem innej działki.

Wybraliśmy ją w niespełna tydzień. No i właśnie… teraz nie wiem czy ja powinnam dalej udzielać się na tym forum bo już nie jestem z Białołęki :oops: tylko ze wsi Józefów (gm Nieporęt) na granicy Waszej uroczej gminy. No ale może mnie nie wyrzucicie bo już się przyzwyczaiłam :oops: .

Działeczka jest całkowicie zaczarowana i pokochana miłością od pierwszego wejrzenia, że nie wspomnę, że dużo tańsza i z planem zagospodarowania co znacznie skróci papirologię.

Jakby ktoś szukał działeczki to polecam (jeżeli brak komunikacji nie jest problemem) bo miejsce jest magiczne, na granicy lasu, sarenki biegają, ptaszki śpiewają a dziki ryją :o . Będzie cudnie :D .

Pozdrawiam Wszystkich mocno. I ruszamy do boju, nadal mam zamiar się pobudować w tym roku i nikt mnie nie powstrzyma!

Nikt Cię nie wywala!!! No co TY!! Jak mogłabyś tak sadzić... :roll: No wiesz? :o U nas agresja zero, a toważyskość 10.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy grupę a szczególnie goszke

też byliśmy zauroczeni tymi rejonami ale w końcu wylądowaliśmy 2 km dalej {Kąty Węgierskie} zapraszamy od czasu do czasu do Grupy Chotomowskiej

POZDRO... dla tych co stawiają lub wykańczają :wink: :wink: :wink:

albo mażą

A Kąty Węgierskie to bliziutko, normalnie sąsiadami jesteśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

 

Właśnie przymierzamy się do dociągnięcia prądu tymczasowego do naszej działki. Wybrany elektryk zasugerował podejrzanie wysokie ceny i nie wiemy co o tym myśleć.

 

Czy możecie napisać ile płaciliście za:

- zakup kabla ciągniętego w ziemi

- robociznę za zakopanie kabla

- zakup listwy dla skrzynki od której idzie prąd

- zakup skrzynki własnej

- tantiemy dla elektryka za dokonanie wielkiego podłączenia kabelków i załatwienie formalności papierowych?

 

Czy możecie polecić jakiegoś niedrogiego elektryka, który robi takie podłączenia na Białołęce?

 

Z góry wielkie dzięki!

 

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam - zaraz ci wyślę na priva. Co prawda jeszcze nie dostałam ostatecznej wyceny (na razie taką "na oko"), ale gość jest naprawdę w porządku.

 

Co do przynależności do tej grupy - to ja też tu juz półlegalnie, bo w końcu kupiliśmy działkę na granicy B. z Markami.

 

dominikams - ja też bym prosił :) o infarmację o elektryku no i jak sobie ceni :-? - zaraz po kupnie chciałbym złatwiać wszystkie przyłącza.

 

dominikams - czy półlegalnie?? - hm, postawisz piwo i będzie legalnie :wink: , ups co ja piszę :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam - zaraz ci wyślę na priva. Co prawda jeszcze nie dostałam ostatecznej wyceny (na razie taką "na oko"), ale gość jest naprawdę w porządku.

 

Co do przynależności do tej grupy - to ja też tu juz półlegalnie, bo w końcu kupiliśmy działkę na granicy B. z Markami.

 

dominikams - ja też bym prosił :) o infarmację o elektryku no i jak sobie ceni :-? - zaraz po kupnie chciałbym złatwiać wszystkie przyłącza.

 

dominikams - czy półlegalnie?? - hm, postawisz piwo i będzie legalnie :wink: , ups co ja piszę :oops: :wink:

 

Zaraz ci wyślę, a o pifku pomyślę :lol: znaczy się pomyślę, którego by się tu zaraz napić :wink: :lol:

 

A kiedy szanowna grupa się spotyka na pogaduchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...