Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

już opowiadam

firma jest na ul.Łodygowej 20 {zacisze}zaraz obok stacji bezynowej

na hasło Grupa Chotomowska {u szefa}można uzyskać montaż, transport i może coś jeszcze :lol: trzeba tylko po naciskać byle nie za mocno.

my na razie jeszcze jesteśmy na etapie papierologi przed BUDOWĄ i może nie jesteśmy jeszcze w temacie ale z Grupy Chotomowskiej parę osób już brało u nich kominki.

Wydaje mi się że jak dojdą nowi klienci :wink: na "hasło"to i cena pewnie spadnie.

ps.

nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z w/w firmą tak więc w grupie siła

A HASŁO NA DZIŚ TO :lol: :lol: POMAGAJMY SOBIE BĘDZIE TANIEJ :lol:

 

POZDRO....

:wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotka forumowa http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=36264&w=42287617&a=42287617 głosi ze w okolicy Kobiałki jak i również w okolicy ulicy Zdziarskiej i Ruskowy Bród mają powstać osiedla mieszkaniowe. Także ostrożnie przy kupnie działek. Potem może się okazać ze na wasze podwórko zagląda ktoś z trzeciego piętra.

 

Notabene tak jest na osiedlu Derby - parę domków jednorodzinnych zostanie obudowanych blokami. Tak samo jest przy ulicy głębockiej gdzie przy osiedlu domków zbudowano osiedle mieszkaniowe.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makabreska :evil: :evil: , polityka gminy jest makabryczna wystarczy przejechać się w okolice ulicy Milenijna skrzyżowanie z Pomorską piękny dom i działka (była) a za płotem wysokie bloki, właściciel protestował i co z tego :evil: :evil: . Także bloki powstały wśród domów jednorodzinnych za to to już bezwzględnie powinni połowę gminy do paki bo napewno wzieli ł............., hm albo ..... ach szkoda palców od stukania po klawiszach. :-? :evil: :-?

Ja już nieraz mówiłem że należało by naszych architektów wysłać do niemiec na praktyki a jakby się nie nauczyli to od razu do więzienia za przekręty i niewiedzę. Dlatego szukałem działki wśród już istniejącej zabudowy aby nie mieli gdzie postawić bloku :lol:

Właśnie może już już............. będę obszarnikiem czy jak kto woli kułakiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest plotka tylko tak ma być- przy kobialce dom development kupic ziemie, na ruskowym tez. wiec za trzy lata beda tam osiedla i tyle.

a co do gminy - pracownicy sa ok, eugenij - nalezaloby tego smoczynskiego , burmistrza za ziobro powiesic. to on te wszystkie lody kreci. to jego zasluga ze mamy pojebane ulice na bilolece, osiedla wymieszane z willami . co ma do tego urzednik - zastanowcie sie chlopaki. a taki smoczynski - druga kadencje siedzi sobie i lody kreci. ciemny lud go wybiera, platformersi go popierają- no moze w koncu ludzie zmądrzeja i podzikują temu panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Smoczyński mieszka na Kobiałce (a jego żona jest dyrektorką szkoły) więc chyba niespecjalnie powinno mu zależeć zeby w Kobiałce bloki stały. Deweloper zbuduje pewnie domy przy trasie, która jest projektowana za Kobiałką i zanim trasę zbudują to ludzie kupią mieszkania. Martwi mnie ze przy tak ogromnym rozwoju jaki jest w dzielnicy to na terenie Zielonej Białołęki są tyko trzy szkoły podstawowe. Znowu dzieci będą miały klasy po 40 osób jak za dawnych czasów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz poważniejsze tematy w naszej grupie są poruszane... Włącznie z polityką... :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Poprawię się i już nie będę :)

 

A może zorganizujemy jakieś spotkanie? Jakie terminy są akceptowalne?

 

Ja jestem jak najbardziej chętny! Do tej pory znam grupę tylko wirtualnie. Teraz jako białołęcki posiadacz ziemski z większą śmiałością się z wami spotkam.

 

Terminy... Tak naprawdę to żadne nie są akceptowalne (mam dwójkę dzieci :) i jestem programistą - terminy gonią terminy) więc można powiedzieć że wszytskie są akceptowalne - ustalcie coś a ja się dostosuję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...