Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

spotkanie tak- uwazam ze powinnsmy powolac Komitet Obronców Bialoleki i wywalic w jesiennych wyborach kilku nierobow jak ten tutaj smoczynski., w koncu nan tym polega demokracja - jak sobie sami nie wywalczymy to trudno wymagac od innnych, ze mamy ciagle pod gorke.

 

co Wy na to??????? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dach zamawiam tu:

 

http://www.dachmur.pl

 

i materiały tez pewnie tam (oprócz betonu, stali, piachu itp.)

 

Firma została mi polecona przez znajomą, której robili trudny dach (na Białołęce, zresztą). Można się ich poradzić w sprawach dotyczących reszty budowy, nie tylko dachu. Mają dobre ekipy.

 

 

A co do spotkania, to bardzo chętnie, ale dopiero za 2 tygonie, bo mam sesję i budowa chyba ruszy niedługo :o

już nie mogę spać :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dach zamawiam tu:

 

http://www.dachmur.pl

 

i materiały tez pewnie tam (oprócz betonu, stali, piachu itp.)

 

Firma została mi polecona przez znajomą, której robili trudny dach (na Białołęce, zresztą). Można się ich poradzić w sprawach dotyczących reszty budowy, nie tylko dachu. Mają dobre ekipy.

 

 

A co do spotkania, to bardzo chętnie, ale dopiero za 2 tygonie, bo mam sesję i budowa chyba ruszy niedługo :o

już nie mogę spać :roll:

 

Pozdrawiam wszystkich

 

Coś kiepska ta ich galeria zdjęć - jedne dach tylko pokazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądałam ich dachów w galerii tylko na żywo - wozili mnie po okolicy :lol: (aha, najpierw zaprezentowali mi zdjecia w biurze, jak omawialiśmy możliwe rozwiązania, tam mają ich naprawdę sporo), zresztą wtedy nie wiedziałam, że maja jakąś stronę internetową.

 

a galeria rzeczywiscie kiepska, nie wiem, dlaczego nie wstawią tych wszystkich zdjęć, juz im to zresztą mówiłam :roll:

 

Co do oglądania dachówki na dachu - naprawdę polecam to rozwiązanie, bo dopiero wtedy widać jak dachówka się prezentuje - np. wg mnie Creaton miedziana angoba prezentuje się przepięknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dach zamawiam tu:

 

http://www.dachmur.pl

 

i materiały tez pewnie tam (oprócz betonu, stali, piachu itp.)

 

Firma została mi polecona przez znajomą, której robili trudny dach (na Białołęce, zresztą). Można się ich poradzić w sprawach dotyczących reszty budowy, nie tylko dachu. Mają dobre ekipy.

 

 

 

Zgadzam się, że mają dobre ekipy. Właśnie skończyli u mnie kryć dach, dosyć połamany i niełatwy.

Bardzo mi się podoba podejście właścicieli. Nie traktują klientów jak intruzów. Jeśli trzeba poczekają na ciebie po godzinach.

Widać, że zależy im na dobrej opinii. Nami "opiekował" się jeden z nich, p. Steczkowski. Ostatnio nawet sam się pofatygował do nas na budowę, bo mieliśmy parę uwag co do poprawności zamocowania rynien.

Krótko mówiąc, jedna z niewielu firm, z której jesteśmy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oglądania dachówki na dachu - naprawdę polecam to rozwiązanie, bo dopiero wtedy widać jak dachówka się prezentuje - np. wg mnie Creaton miedziana angoba prezentuje się przepięknie :wink:

 

Zdadzam się - dopiero na dachu widać prawdziwy efekt.

Myśmy wybrali właśnie Creaton tylko kolor inny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DamianR i KasiaR - zajrzeliśmy właśnie z mężem do Waszego Dziennika Budowy. Ojej - ale u Was już dużo zrobione! Widać, że finiszujecie :D

Śliczny gres wybraliście w salonie - też o czymś takim myślę.

 

Kasiu - bardzo fajnie, że pokazujesz gdzie szukasz produktów. Myślę, że to będzie bardzo pomocne dla innych.

 

My jeszcze nie zaczęliśmy budować. Tydzień temu zanieśliśmy projekt do gminy i teraz czekamy na pozwolenie na budowę. Na działeczce tymczasem pojawiła się elektryczność :lol:

 

Budowę planujemy zacząć w sierpniu. Powoli dociera do nas, jakie to będzie zamieszanie i włos nam się jeży :-? Najbardziej przerażający jest ten zakup materiałów.. Dom składa się z tak wielu części - a wszystko trzeba kupić, najlepiej nie przepłacając i kupując produkty z atestami... :roll:

 

Poszukujemy Kierownika Budowy. Najchętniej takiego, co to się wczuje w rolę i rzeczywiście będzie sprawdzał, czy wykonawca buduje zgodnie ze sztuką budowlaną. Może ktoś mógłby kogoś takiego polecić?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DamianR i KasiaR - zajrzeliśmy właśnie z mężem do Waszego Dziennika Budowy. Ojej - ale u Was już dużo zrobione! Widać, że finiszujecie :D

Śliczny gres wybraliście w salonie - też o czymś takim myślę.

 

Kasiu - bardzo fajnie, że pokazujesz gdzie szukasz produktów. Myślę, że to będzie bardzo pomocne dla innych.

 

My jeszcze nie zaczęliśmy budować. Tydzień temu zanieśliśmy projekt do gminy i teraz czekamy na pozwolenie na budowę. Na działeczce tymczasem pojawiła się elektryczność :lol:

 

Budowę planujemy zacząć w sierpniu. Powoli dociera do nas, jakie to będzie zamieszanie i włos nam się jeży :-? Najbardziej przerażający jest ten zakup materiałów.. Dom składa się z tak wielu części - a wszystko trzeba kupić, najlepiej nie przepłacając i kupując produkty z atestami... :roll:

 

Poszukujemy Kierownika Budowy. Najchętniej takiego, co to się wczuje w rolę i rzeczywiście będzie sprawdzał, czy wykonawca buduje zgodnie ze sztuką budowlaną. Może ktoś mógłby kogoś takiego polecić?...

 

ma takiego - jest z ursynowa. ale jest dla tych co nie maja czasu, i ciezko pracują i maja troche kasy- facet jest drogi. tzn solidny, fachowiec, mowi prawde i przypilnuje ja trzeba, zrobi kosztorys, doradzi etc. czyli full service - ale trzeba mu placic. za wizyte 250 zeta.

moge z czystym sumieniem polecic. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...