Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Creaton miedziana angoba prezentuje się przepięknie :wink:

 

Zdadzam się - dopiero na dachu widać prawdziwy efekt.

Myśmy wybrali właśnie Creaton tylko kolor inny....

 

...Ostródzkiej 89 to zapraszam na oględziny creaton miedziana angoba.........(

 

Widzę, że Creaton Górą ! Moja to kolor łupka kamiennego (pewna odmiana szarości) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WITAMY

i gratulacje dla Kasi i Damiana R

" podobno pierwsza noc jest najpiękniejsza i najbardziej niesamowita"

życzymy wam cudownych dni i nocy w waszym pięknym domku i przepięknych zachodów słońcahttp://img157.imageshack.us/img157/1771/batyk8np.jpg

poza tym serdecznie dziękujemy za SPOTKANIE i INFO....

jak coś u nas stanie to zapraszamy na rewanż

 

 

POZDRO...... dla grupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY

i gratulacje dla Kasi i Damiana R

" podobno pierwsza noc jest najpiękniejsza i najbardziej niesamowita"

życzymy wam cudownych dni i nocy w waszym pięknym domku i przepięknych zachodów słońca

poza tym serdecznie dziękujemy za SPOTKANIE i INFO....

jak coś u nas stanie to zapraszamy na rewanż

 

 

POZDRO...... dla grupy

 

 

dziekujemy za miłe słowa i miłe spotkanie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Grupę :wink:

News z ostatniej chwili :lol: :lol:

My juz po przeprowadzce tzn juz mieszkamy!!!

 

Narazie mieszkamy bardziej ciałem niz duchem, jak narazie duzo pracy sprzatania i latania. Myslami jestesmy jeszcze gdzies indziej- myslimy co jeszcze trzeba zrobic, czego brakuje itp....Ubrania jeszcze w kartonach i walizach. Trudno co� odszukać.

Ale jest o.k.

Krótko mówiac urwanie głowy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink: :lol:

 

 

GREATULACJE wszystkiego najlepszego na nowej drodze................ :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobiłem pierwsze ruchy na działce. Tzn wykopałem 1,5 metrowej głębokości dół, aby ocenić warstwy gruntu. Kierownik budowy sobie tego zażyczył-no to proszę.

Pierwsze 30-40 cm w głąb było najgorsze. Darń, potem trochę gliny i dalej już był piach. Tak od 60 cm wgłąb było już przyjemnie chłodno od dołka. No to badanie geodezyjne mam za sobą :D. Za tydzień koszenie trawy i czekam na firmę. No serducho zaczyna mocniej bić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobiłem pierwsze ruchy na działce. Tzn wykopałem 1,5 metrowej głębokości dół, aby ocenić warstwy gruntu. Kierownik budowy sobie tego zażyczył-no to proszę.

Pierwsze 30-40 cm w głąb było najgorsze. Darń, potem trochę gliny i dalej już był piach. Tak od 60 cm wgłąb było już przyjemnie chłodno od dołka. No to badanie geodezyjne mam za sobą :D. Za tydzień koszenie trawy i czekam na firmę. No serducho zaczyna mocniej bić.

 

 

Super, Gratulacje!!Oby prace szły do przodu.

 

Powodzenia :D

Pozdrawiam :wink: ,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, drogie Panie i Panowie ze smutkiem :wink: powiadamiam, że dzisiaj ................ stałem się obszarnikiem, kułakiem , rolnikiem (bo działka rolna) czy kto jak tam woli :wink: :wink: i zaczynam już pełnoprawną działanośc na tym forum :wink: , czyli przygotowania do budowy :lol: :lol: :lol: 8) 8)

:wink: :wink:, ale wczesniej czas na zasłużony ostatni spokojny urlop :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam miła grupę

W niedlugim czasie( mam nadzieje, czekam na WZIZT) staniemy sie ( ja i moja piękniejsza połowa) wacicielmi kawałka Białołęki przy ulOstródzkiej. pozdrawiamy wszystkich i liczymy na wiela rad i uwag.

 

Witaj maciejm!

 

Miło widziec, że nam się Grupa rozrasta.

Który odcinek Ostródzkiej chcecie zaanektować dla siebie?

No i w ogóle napisz trochę o sobie : skąd, dokąd, ile, dlaczego, numery itd, itd .....

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, drogie Panie i Panowie ze smutkiem :wink: powiadamiam, że dzisiaj ................ stałem się obszarnikiem, kułakiem , rolnikiem (bo działka rolna)

:wink: :wink:,

 

Gratulacje

 

ale wczesniej czas na zasłużony ostatni spokojny urlop :wink: :wink:

 

Masz rację - ostatni to tak spokojny urlop przed tobą: "seize the day", jak mówią obcy .....

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, drogie Panie i Panowie ze smutkiem :wink: powiadamiam, że dzisiaj ................ stałem się obszarnikiem, kułakiem , rolnikiem (bo działka rolna) czy kto jak tam woli :wink: :wink: i zaczynam już pełnoprawną działanośc na tym forum :wink: , czyli przygotowania do budowy :lol: :lol: :lol: 8) 8)

:wink: :wink:, ale wczesniej czas na zasłużony ostatni spokojny urlop :wink: :wink:

 

 

Gratulacje i udanego urlopowania - bo kolejny urlop to ho, ho...bedzie w odległym czasie :wink: :lol:

My po przeprowadzce mamy tylko urlop na działce :lol: :lol:

 

pozdrawiam

KasiaR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam raz jeszcze. Jestem na razie na etapie uzyskiwania warunków zabudowy dla działki. Idzie całkiem niele, mozna powiedzieć że piszemy razem z urzędnikiem warunki. W każdym bšdz razie dochodzimy do kompromisu w kwestiach np. max szerokoci elwacji frontowej itd... sami wiecie....

Prawie mój kawałek Białołęki znajduje się między nr 99-119 przy Ostródzkiej. Jestem po umowie przedwstępnej i mam nadzieje na finał całego tego zamieszania gdzie w połowie wrzenia.

Na razie mieszkamy w pięknym miejscu na Mokotowie, tylko mieszkanko trochę małe. Poszukiwania większego lokum w naszej okolicy (park morskie oko) kończyły się zawsze oglšdaniem nory za 400.000 albo pełnego wypasu za 800.000 nic poredniego koszmar. I tak po rocznych poszukiwaniach stwierdzilimy, że chyba dojrzelimydo zakupu ziemi. Tak uważam , że do własnego domu trzeba dorosnšć. Stało się więc i zbiegiem okolicznoci zdecydowalimy się na Białołękę bo:

tu teraz wypisze to na co liczyłem i liczę ;-)

- tanie działki w miarę sie sprawdziło ;-)

- jeszcze Warszawa to na pewno sie sprawdziło choć okoliczne uprawy ziemniaków mówiš co innego ;-)

- perspektywiczny rozwojowy - to zawsze wzbudza mój umiech zwłaszcza most północny i wschodnia czę obwodnicy.....

 

pozdrawiam wszystkich raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY sąsiadów

i na wstępie PYTANIE ;

 

1. na jakie BRAMY GARAŻOWE się decydujecie i od kogo {na 2 samochody}

2. na jakie OKNA i od kogo

3. no i najtrudniejsze z czego ściany 3W z BETONU K.. czy CERAMIKI

 

poza tym z chęcią byśmy się wprosili :oops: :oops: :lol: na wasze BUDOWY by na wizji podpatrzyć to i owo

 

POZDRO.........

'''' :roll: :lol: ZACZYNAMY WE WRZEŚNIU :lol: :roll: ''''''

ad 1) nie pamietam.. :oops:

ad 2) Veka złoty dąb

ad 3) 2W pth

 

Zapraszam do mnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff dawno nie byłem w naszej grupie, a tu i nowi członkowie, i przeprowadzki, i obszarnicy... Oj dzieje się, dzieje..

Chciałem jeszcze zagadnąć w temacie spotkania: dawno chyba nie było.. To spotykamy sie, czy budujemy i jestesmy zajęci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...