Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

 

No to fajnie. Wypada mi faktycznie szukać przy kanale żerańskim. A może ktoś wie, kto ma możliwość mierzenia pola elektrycznego i magnetycznego przy linii 110 kV?

 

 

Polecam skontaktować się z zakładem energetycznym Warszawa teren na ul. Marsa i tam rozmawiać , oni administrują akurat tą linią - oni tez poleca kto ewentualnie może coś takiego zrobić , a może sami dysponują ekspertyzą, jakieś informacje możesz tez uzyskać z PSE polskie sieci elektroenergetyczne, radził bym tez popukać do operatorów telefonii komórkowych bo ich masztów takie badania też się tyczą... tyle że oni mogą dysponować standardem dla swoich urządzeń ale może dadzą namiar na firmę ...

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a tak wogóle to nasz animator jakimś spotkaniem sie odgrażał...

Kze no co tam u Ciebie, zadziałąj coś bo teraz lato, potem po wakacjach do pracy trzeba się brać a zimą zazimno i niewszędzie można dojechać...

a pogoda typowo do miłego spotkania przy piwku 8)

Już 2 razy sugerowałem spotkanie, ale jakoś nie było odzewu i chętnyvh do spotykania się. Ja jestem otwarty!!! 8) To kiedy?

 

PS

Nie animator, tylko założyciel... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wogóle to nasz animator jakimś spotkaniem sie odgrażał...

Kze no co tam u Ciebie, zadziałąj coś bo teraz lato, potem po wakacjach do pracy trzeba się brać a zimą zazimno i niewszędzie można dojechać...

a pogoda typowo do miłego spotkania przy piwku 8)

Już 2 razy sugerowałem spotkanie, ale jakoś nie było odzewu i chętnyvh do spotykania się. Ja jestem otwarty!!! 8) To kiedy?

 

PS

Nie animator, tylko założyciel... :lol:

ok, no ale Założycielu może byś bardziej przycisnoł towarzystwo :wink: , no i jakoś ci osłabła chęc chwalenia się swoim domkiem a roboty przecież prą do przodu.

ok wiara, to kiedy komu pasuje - coś z tego nasz założyciel wybierze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie chwalę się swoim domkiem.. 8) Dziennika za często nie piszę, bo nie mam czasu. A temacie oglądania to zawsze bardzo chętnie zapraszam do oglądania. 8)

Jak by nie patrzeć, to jak bedzie spotkanie i będzie ktoś chciał obejrzeć to oczywiście zapraszam.

To kiedy spotykamy sie?

22-23.07?

czy

29-30.07?

Koło mojego domku to istny plac budowy.. Wszyscy na około budują sie.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, a ja też chciałaaaam... :cry:

A wyjeżdżam na urlop.... a tyle czasu czekałam na spotkanie :cry: :cry: :cry:

 

Może chociaż jakieś zdjęcia zróbcie, albo cóś...?

Albo jakieś małe poprawinki, po naszym powrocie? :wink:

 

A tak w ogóle, to zakupiliśmy wreszcie projekt, TADAM!!!

Mąż złożył już papiery o przyłącza i do ZDM-u. A dziś odebraliśmy decyzję o umożeniu sprawy o odrolnienie. Znaczy wiedzieliśmy, że ta ziemia nie podlega odralnianiu, ale świstek przy składaniu o PNB musi być :roll:

A mapki projektowe już się rysują u architekta :lol:

Jak dobrze pójdzie, to po urlopie będziemy mogli składać papiery do gminy o pozwolenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy wodę. Panowie przyjechali. Rachu ciachu i mamy studnię głębinową. 11 metrów :D . Ale dla nas najważniejsze, że nie będzie hałasu w domu od pompy. No i podlewanie automatyczne ogrodu pojedzie, bo pompa głębinowa ma niezłą wydajność. A podobno z 1 Kw energii wypompuje dużo więcej wody niż pompa przy hydroforze.

A co ciekawe Pan Marek-studniarz to inżynier hydrogeolog z tytułem doktora :o :o . Ależ facet opowiadał. To po prostu psjonat geologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu, a ja też chciałaaaam... :cry:

A wyjeżdżam na urlop.... a tyle czasu czekałam na spotkanie :cry: :cry: :cry:

 

Może chociaż jakieś zdjęcia zróbcie, albo cóś...?

Albo jakieś małe poprawinki, po naszym powrocie? :wink:

 

A tak w ogóle, to zakupiliśmy wreszcie projekt, TADAM!!!

Mąż złożył już papiery o przyłącza i do ZDM-u. A dziś odebraliśmy decyzję o umożeniu sprawy o odrolnienie. Znaczy wiedzieliśmy, że ta ziemia nie podlega odralnianiu, ale świstek przy składaniu o PNB musi być :roll:

A mapki projektowe już się rysują u architekta :lol:

Jak dobrze pójdzie, to po urlopie będziemy mogli składać papiery do gminy o pozwolenie :D

A kiedy jesteś na urlopie?

 

Czyli na razie 23.07 wydaje się akceptowalny dla większości.

Są jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urlop, urlopi po urlopie :-? :wink: .

No ale czas się wziąć za czyszczenie działki i przyłącza. 8)

Widzę tutaj duże postępy na działkach. No i spotkanie nadal aktualne :wink: , jak mi dopasuje termin oczywiście też chętnie wezmę udział w końcu już jestem ziemianinem :wink:.

 

 

Kze w wolnej chwili oczywiście skorzystam z zaproszenia i będę podziwiał Twoje dzieło, kurcze całe życie człowiek się uczy i nic nie wie a taka wizyta to kopalnia wiedzy - no i zostałem górnikiem :o :wink: a miałem być budowlańcem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze:

 

Nie udzielam sie na tym forum,ale mieszkam niedaleko Waszej budowy przy pętli na Nowodworach.Działke kupiłem w Komorowie i zaczynam budowe na wiosnę 2007 roku.Na razie wiedzę budowlaną chłonnę z tego forum i bardzo chetnie się spotkam z zaprawionymi w boju inwestorami.Mnie i zonie odpowiada 29-30.07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy jesteś na urlopie?

 

od 23.07 do jakiegoś 5.08, jak się da.

Wszystko zależy od pogody nad naszym polskim morzem, oraz od tego, czy znajdziemy jekieś kwatery w okresie 29.07-05.08. bo na razie mamy obstawioną połowę wyjazdu, a z moim młodszym dzieckiem pod namiot się nie piszę.

Tak więc mi odpowiadałby dopiero termin 12-13.08 :evil:

Cóż, będziemy Was wizytować indywidualnie :wink: :p 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Sąsiedzi!

 

Właśnie odkryłem to forum - baaardzo ciekawe. Dlaczego wcześniej tu nie dotarłem? Mieszkam przy Ostródzkiej, jakieś 300m na północ od Vikingów. Kończymy właśnie wykańczać nasz domek.

 

Nie wiem, czy wiecie, że istnieje też forum Zielonej Białołęki. Znajdziecie je pod poniższym adresem:

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=36264

Wpadnijcie tam w wolnej chwili

 

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie

 

P.S.

Będę tu często zaglądał

:)

To ja skoro mam działkę w Winnicy Północnej to chyba nie łapię sie na Zieloną Białołękę... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszciem mamy pozwolenie na budowę :D Trochę to trwało i musieliśmy 2 razy uzupełniac wniosek. ale mamy to juz za sobą.

Teraz tylko kierownik budowy, kredyt i w sierpniu wystarujemy z budową.

Nie wiem jak było w Waszym przypadku, ale my mamy poważne problemy ze znalezieniem odpowiedniego kierownika. :( Może możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja skoro mam działkę w Winnicy Północnej to chyba nie łapię sie na Zieloną Białołękę... :(

 

Nie martw się kze - i tak Cię lubimy.... możesz wpadać na Zieloną kiedy chcesz .... :lol:

Dzięki. Liczyłem, że mnie lubicie... 8) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...