Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

W takim razie (ponieważ jest piatek po południu)

ustalam (nie było propozycji miejsca spotkania)

 

30.07.2006

koło wejścia do gminy Białołęka

godz. 16.00

 

Proszę o sms osoby, które wybieraja się na spotkanie. Moja komóra to 0693074847. Po prostu mieszkam pod Warszawa i nie wiem, czy mam jechać (bo są chetni spotykac sie, czy nie). Dla osób, które wyslą sms do końca soboty odeśle informacje kto (ile osób) bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

W takim razie (ponieważ jest piatek po południu)

ustalam (nie było propozycji miejsca spotkania)

 

30.07.2006

koło wejścia do gminy Białołęka

godz. 16.00

 

Proszę o sms osoby, które wybieraja się na spotkanie. Moja komóra to 0693074847. Po prostu mieszkam pod Warszawa i nie wiem, czy mam jechać (bo są chetni spotykac sie, czy nie). Dla osób, które wyslą sms do końca soboty odeśle informacje kto (ile osób) bedzie.

 

 

KZE skoro spotkanie o 16.00 to może się wyrobimy. Zapisałam sobie Twój numer telefonu, gdybysmy mieli do Was dołšczyc do zadzwonie.

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatata

A mam z kolei pytanko skąd braliście piasek do zasypania fundamentów. W necie ceny są trochę z kosmosu, byliśmy dzisiaj w piaskarni niedaleko nas i facet dał cenę 280 pln z transportem - 16 ton. Ale my tego piachu będziemy potrzebować 40 wywrotek (na oko pana wykonawcy). Mamy namiar na kierownika budowy jakiegoś osiedla ale wykonawca nie poleca takiego piachu. No i jesteśmy w kropce.

 

U mnie w dzienniku znajdziesz namiary na tańszy - jest ok, dobrze się zagęszcza.

 

Dziękuję już znalazłam i będziem dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam z kolei pytanko skąd braliście piasek do zasypania fundamentów. W necie ceny są trochę z kosmosu, byliśmy dzisiaj w piaskarni niedaleko nas i facet dał cenę 280 pln z transportem - 16 ton. Ale my tego piachu będziemy potrzebować 40 wywrotek (na oko pana wykonawcy). Mamy namiar na kierownika budowy jakiegoś osiedla ale wykonawca nie poleca takiego piachu. No i jesteśmy w kropce.

 

Chodzi Wam o piach do wsypania do środka fundamentu i zagęszczenia? Jeśli tak, to dużo osób bierze piach z wykopu. Taki w zupełności wystarczy. Najlepiej pojeździć po okolicy i poszukać dużej budowy. Zatrzymać jakiegoś kierowcę i z nim obgadać sprawę. W zeszłym roku słyszałem o 50ciu złotych za samochód.

 

Mamy namiar na kierownika budowy przy głębockiej ale wykonawca nie poleca takiego piachu ze względu na zanieczyszczenia.

 

Znaleźliśmy jeszcze dwie inne propozycje: 180 pln za 14 ton i 300 pln za 12 m3 - wychodzi podobnie ten pierwszy nieco tańszy ale piachu nie można wcześniej zobaczyć tylko jest na telefon a drugi to spory skład kruszców betonowych na płochocińskiej. Jest lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich!! Dziękuję KZE, ZLU i Jackowi69 za info :D . Swoją drogą przeczytalam (na razie) 16 stron Waszego forum (a teraz i mojego!) i troszke sie dowiedzialam o formalnosciach. :lol: Mam pytanie te dane, które należy wpisać na wnioskach o media to pi razy oko, czyli jak podpowiedzą, czy należałoby się skonsultować z fachowcami?

 

Do poczytania fajne linki z forum z których sama korzystałam

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=36978

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=47119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich!! Dziękuję KZE, ZLU i Jackowi69 za info :D . Swoją drogą przeczytalam (na razie) 16 stron Waszego forum (a teraz i mojego!) i troszke sie dowiedzialam o formalnosciach. :lol: Mam pytanie te dane, które należy wpisać na wnioskach o media to pi razy oko, czyli jak podpowiedzą, czy należałoby się skonsultować z fachowcami?

 

raczej dosc dokladnie - najgorsze, ze nie pomagaja w ich wypelnieniu w urzedach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam miło było :D . No następnym razem to i ja będę mógł się czymś zbudowanym pochwalić .

KZE zdążyłeś? :wink:

Tak zdążyłem. Byłem 19.35 na dworcu, a pociąg 19.54. Jeszcze zdążyłem na piwko skoczyć... :wink:

Dzięki za podwiezienie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D , no my niestety nie dalismy rady dojechac na spotkanie - szkoda :( .

 

 

Mam do Was pytanie, Kto (chyba Renatka&Petronek)

polecał na naszym forum gocia z koparkš -będę wdzięczna za namiary. Musimy wynajšc koparke na wyrównanie działki.

 

Pozdrawiam i dziękuję,

KasiaR :wink:

 

Poszło do Damiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D , no my niestety nie dalismy rady dojechac na spotkanie - szkoda :( .

 

 

Mam do Was pytanie, Kto (chyba Renatka&Petronek)

polecał na naszym forum gocia z koparkš -będę wdzięczna za namiary. Musimy wynajšc koparke na wyrównanie działki.

 

Pozdrawiam i dziękuję,

KasiaR :wink:

 

Poszło do Damiana.

Dotarło, obdzwonino , wywiedziano sie wszytkiego, no i się bedzie umawiało...

dzięki wielkie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pasja i zawodem sa samochody :)

Buduje wiec dom bo przy nim bedze mial garaz :lol: :lol: :lol:

 

dobre :lol:

 

Witamy nowego Kolegę!!

 

A czy Kolega naprawia tez samochody- warsztat przewidziany????? :lol: :lol: Pytam tak gdybym miała problem :lol: :wink: :lol:

 

Witam jeszcze raz, i może co więcej na temat domu by Kolega napisał :D

Jaki? z czego? gdzie ? kiedy? dlaczego?

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne mile powitanie :)

 

Samochody traktuje bardzo, jak by to powiedziec, osobiscie, czasem zona jest zazdrosna... :lol: :lol:

 

Przy domu bedzie dosc spory garaz (4 x 10,5 m), ale bez przesady co by nie oszpecil domu zbytnio :o :lol:

 

Poniewaz mam juz troche dosyc tulania sie po swiecie za pieniadzem, wiec zamierzam otworzyc wlasna firemke tuningowa za rok lub dwa.

Przy okazji bedzie to tez warsztacik - czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...