Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

dzięki, ale jak dobrze pamiętam w tym miejscu/ tuz obok/ będzie przebiegac trasa "Olszynka grochowska" Kilka działek tez jest do sprzedania na ul. Calineczki ale tez przy trasie :(. W tej chwil jest tam bardzo ładnie - cisza spokój , ale jak zostanie tamtędy puszczony ruch miejsce to straci cały swój urok.

 

Jak Wy się zapatrujecie na przebieg tych jezdni?

 

Którędy będzie przebiegała ta trasa? Może macie jakieś mapki ze szkicem przebiegu?

 

zlu

 

Ja też chcę zobaczyć mapkę!! Dajcie znać, jak będziecie się spotykać, chętnie się podłączę.

 

A tak przy okazji - czy ktoś z was zamierza budowac z silikatów? Bo mnie strasznie kręci ten materiał :lol:

 

Na razie,

D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no drodzy Państwo - zaczynam podejrzewać, że Klub Szuwarów zakładacie, herbu Dzika Kaczka ....

 

:lol: :lol: :lol:

 

I w końcu sami bedziemy słać petycje, żeby nadano taką właśnie nazwę tej ulicy, tak sie do niej przyzwyczaimy...

 

Jacek, a ja też z Bródna jestem ( ze 20 lat tam mieszkałam) :)

 

kze - czekam na namiary w takim razie. Dzięki!!

 

Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dzięki, ale jak dobrze pamiętam w tym miejscu/ tuz obok/ będzie przebiegac trasa "Olszynka grochowska" Kilka działek tez jest do sprzedania na ul. Calineczki ale tez przy trasie :(. W tej chwil jest tam bardzo ładnie - cisza spokój , ale jak zostanie tamtędy puszczony ruch miejsce to straci cały swój urok.

 

Jak Wy się zapatrujecie na przebieg tych jezdni?

 

Którędy będzie przebiegała ta trasa? Może macie jakieś mapki ze szkicem przebiegu?

 

zlu

 

Na przeciwko twoich okien, 6 działek za moją działką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no drodzy Państwo - zaczynam podejrzewać, że Klub Szuwarów zakładacie, herbu Dzika Kaczka ....

 

:lol: :lol: :lol:

 

I w końcu sami bedziemy słać petycje, żeby nadano taką właśnie nazwę tej ulicy, tak sie do niej przyzwyczaimy...

 

Jacek, a ja też z Bródna jestem ( ze 20 lat tam mieszkałam) :)

 

kze - czekam na namiary w takim razie. Dzięki!!

 

Dominik

 

Nie damy zambrać nam maszej ul Dzikiej kaczki!! :lol: :lol:

Ręce precz od tej ulicy! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlu,

 

i nie Olszynki tylko Nowo-Wincentego.

Byłem troszke zdezorientowany tą nazwą :)

 

Zlu

 

A jednak olszynki grochowskiej:

 

blebleble ... " Podstawą rozwoju tego fragmentu naszej dzielnicy są projektowane drogi szybkiego ruchu: Trasy Olszynki Grochowskiej (dawna Trasa Nowo Wincentego) i Trasy Mostu Północnego." ...

 

zlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotykamy się w sobotę? Ale godzie? Może o 18.00 Ale nie wiem w którym miejscu.. o 17.30 kończę zajęcia na Jagiellońskiej, więc w sumie jest mi wszystko jedno czy pojadę na Tarchomin, czy do Centrum.. Tzn. Wolałbym Centrum, bo mieszkam w Milanówku i z Centrum mam blizej do dworca... :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spotykamy się w sobotę? Ale godzie? Może o 18.00 Ale nie wiem w którym miejscu.. o 17.30 kończę zajęcia na Jagiellońskiej, więc w sumie jest mi wszystko jedno czy pojadę na Tarchomin, czy do Centrum.. Tzn. Wolałbym Centrum, bo mieszkam w Milanówku i z Centrum mam blizej do dworca... :(

 

Jeśli można, to bym się wprosiła :wink:

Ja wolałabym gdzieś po naszej stronie Wisły, bo przy dwójce dzieci mogę się nie wyrobić (w niedzielę starsza ma urodziny, więc dodatkowo bedzie sporo przygotowań). Ale oczywiście dostosuję się do większości :)

 

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...