Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Co to są te zielone ręce? Od impregnatu? Domyło się chociaż?

Bo wyglądają teraz jak dłonie Supermana - wodo- grzybo- pleśnio- i ognioochronne ;-))

Niemniej gratulujemy zaawansowania prac. Kudy nam do wiechy...

Ale wszelkie tego typu relacje podnoszą nas nieco na duchu.

 

Pozdrawiamy

Swan i s-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś może orientuje się ile będzie kosztować działka na Nowodworach w okolicy Sprawnej lub Tłuchowskiej.

Teraz mieszkam na jednym z osiedli na ul. Odkrytej, bardzo mi się tutaj podoba i to właśnie tutaj chciałbym zbudować dom.

 

W jaki sposób zwyczajowo znajdujecie kontakty do sprzedających? W agancjach nieruchomości nie ma zbyt dużo ofert a i płacenie 2,9% prowizji nie za bardzo mi się uśmiecha.

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wielkich bólach i z opoznieniem ponad 3 miesiecy, dzis dokonało się symboliczne (i nie tylko) wbicie łychy. Jeszcze tego nie widzialem, ale reporter z miejsca zdarzenia donosi, ze dół się powieksza, a łycha szaleje. Jest szansa, ze przynajmniej ławy będą się "ukladac" przez zimę, bo piwnicy raczej nie uda się wymurowac i przykryc stropem...

Najwazniejsze, że udalo się ruszyć o czym wszem i wobec radosnie informuje. :D :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wielkich bólach i z opoznieniem ponad 3 miesiecy, dzis dokonało się symboliczne (i nie tylko) wbicie łychy. Jeszcze tego nie widzialem, ale reporter z miejsca zdarzenia donosi, ze dół się powieksza, a łycha szaleje. Jest szansa, ze przynajmniej ławy będą się "ukladac" przez zimę, bo piwnicy raczej nie uda się wymurowac i przykryc stropem...

Najwazniejsze, że udalo się ruszyć o czym wszem i wobec radosnie informuje. :D :) :wink:

 

Brawo

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swan

na szczęście z bólami domyło się, ale opłaciło się bo oto efekt

http://img293.imageshack.us/img293/9900/1od0.th.jpg

daszek pomału zielenieje nam.

 

 

Na budowę przyjeżdża więźba już zaimpregnowana. Czy trzeba ją jeszcze raz impregnować?

 

pozdrawiam

Grażyna

 

Z tego co widać to chyba impregnowali deseczki na deskowanie. Swoją drogą wszędzie na forum piszą ze impregnowanie w tartaku to niezła chała - więcej barwnika niz impregnatu :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE!

 

Czy zauważyłeś, że Twoje Dziecko = Grupa Tarchomin-Białołęka przerosła już swoją Matkę = grupę warszawską ?

 

Gratulacje dla WSZYSTKIECH z T-B :lol:

 

J

 

Hej!

Gratlulacje!!! :p

 

od razu widac ze sie tu BUDUJE :lol: :wink:

 

pozdr

 

Chciałbym również zauważyć, że nasz kolega Wiluś Trzęsikielnia (de domo: Willie) właśnie wstąpił w progi ELIT ....

 

No, no .... tak trzymać ...

 

gratulki

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE!

 

Czy zauważyłeś, że Twoje Dziecko = Grupa Tarchomin-Białołęka przerosła już swoją Matkę = grupę warszawską ?

 

Gratulacje dla WSZYSTKIECH z T-B :lol:

 

J

 

Hej!

Gratlulacje!!! :p

 

od razu widac ze sie tu BUDUJE :lol: :wink:

 

pozdr

 

 

 

Chciałbym również zauważyć, że nasz kolega Wiluś Trzęsikielnia (de domo: Willie) właśnie wstąpił w progi ELIT ....

 

No, no .... tak trzymać ...

 

gratulki

J

 

 

Dziekulki :wink: :lol:

 

prosze jak to leci - ledwo co 2 lata na forum

 

i JUZ :p

 

pozdr :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: http://img481.imageshack.us/img481/2277/1hb0.th.jpg :lol: :lol: :lol: http://img481.imageshack.us/img481/3329/2rt5.th.jpg :lol: :lol: :lol:

 

MONIAA oczywiście brniemy dalej dopóki pogoda dopisuje, jak widać deseczki prawie skończone a już jutro startujemy z PAPĄ.

Poza tym w następnym tygodniu mają do końca postawić SCHODY i oczywiście zapraszamy na spacer po nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na budowę przyjeżdża więźba już zaimpregnowana. Czy trzeba ją jeszcze raz impregnować?

 

pozdrawiam

Grażyna

 

Moja ekipa malowała całe drewno jeszcze raz na miejscu. Tak na wszelki wypadek. Słyszałem że jedyna naprawdę skuteczna metoda to impregmancja pod ciśnieniem. Niestety jest to droga sprawa i mało stosowana w Polsce.

 

U mnie przez ostatnie 3 dni szalał pan od alarmów. Założył mi alarm, tv i sieć. Szybko i sprawnie. Mogę polecić. Ogłasza się tutaj na forum.

 

Mała rada dla wszystkich, którzy są na etapie kominów. Dobrze przymocujcie kratki w otworach wentylacyjnych. Najlepiej powiązać je drutem lub dobrze przykleić. Mi już prawie wszystkie odpadły i dzisiaj będę skakał po dachu :wink: A ptaki tylko czekaja na takie ciepłe okazje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE!

 

Czy zauważyłeś, że Twoje Dziecko = Grupa Tarchomin-Białołęka przerosła już swoją Matkę = grupę warszawską ?

 

Gratulacje dla WSZYSTKIECH z T-B :lol:

 

J

 

Hej!

Gratlulacje!!! :p

 

od razu widac ze sie tu BUDUJE :lol: :wink:

 

pozdr

 

 

 

Chciałbym również zauważyć, że nasz kolega Wiluś Trzęsikielnia (de domo: Willie) właśnie wstąpił w progi ELIT ....

 

No, no .... tak trzymać ...

 

gratulki

J

 

 

Dziekulki :wink: :lol:

 

prosze jak to leci - ledwo co 2 lata na forum

 

i JUZ :p

 

pozdr :wink:

 

 

Willie ja też, ja też :lol: :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas żeby pomyśleć o sprzedaży jednej z moich działek, a więc jakbyście chcieli lub znali kogoś kto chce być moim sąsiadem :D to zapraszam.

Kilka wstępnych wiadomości

wjazd z prywatnej ulicy odchodzącej od Mochtyńskiej

powierzchnia 1000m2

wymiary 30x33 (30 od frontu)

w cenie droga utwrdzona, doprowadzenie do granicy działki gazu wodociągu i prądu

 

Cena jest średnia, co do miejsca i warunków chyba nie najwyższa. Sprzedaje przez agencje nieruchomości a więc co do ceny proszę dzwonić p.Daniel Krawczak tel. 501 123 008 (prosze pytać o działke 86/12 przy Mochtyńskiej)

 

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...