Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Akuka - gratulacje!

 

 

Ale to garaże gdzieś tak sprzedają z półki? :D Przepraszam, to taki poranny żart - chyba chodziło Ci o bramę garażową.

 

:lol: :p poranny żart jak najbardziej wskazany :wink:

Jednak moje pytanie jest całkiem na poważnie - interesuje mnie garaż blaszany/kontener/lub coś podobnego, na mieszkanie dla robotników w czasie budowy. Nie chodzi mi zatem o bramę garażową :wink:

 

A takie garaże wiem, że można kupić nowe i wtedy z transportem na miejsce, ale są dość drogie. Chyba, że ktoś może wie, gdzie są poniżej 1400 PLN? I to jest właśnie moje pytanie :wink:

Można też odkupić używany, ale wtedy dochodzi koszt przewozu, rozbiórki i złożenia. Jak na razie się nie kalkuluje...

 

Zygul też Was dopinguję :D Jak dobrze pójdzie - zima zastanie nas na podobnym etapie robót. A gdzie sie budujecie? Jesteście na mapce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Akuka - gratulacje!

 

 

Ale to garaże gdzieś tak sprzedają z półki? :D Przepraszam, to taki poranny żart - chyba chodziło Ci o bramę garażową.

 

:lol: :p poranny żart jak najbardziej wskazany :wink:

Jednak moje pytanie jest całkiem na poważnie - interesuje mnie garaż blaszany/kontener/lub coś podobnego, na mieszkanie dla robotników w czasie budowy. Nie chodzi mi zatem o bramę garażową :wink:

 

A takie garaże wiem, że można kupić nowe i wtedy z transportem na miejsce, ale są dość drogie. Chyba, że ktoś może wie, gdzie są poniżej 1400 PLN? I to jest właśnie moje pytanie :wink:

Można też odkupić używany, ale wtedy dochodzi koszt przewozu, rozbiórki i złożenia. Jak na razie się nie kalkuluje...

 

 

A jakie są konkretnie ceny nowych? Może Ci się będzie kalkulował nowy w takiej opcji że ja od Ciebie za rok kupię :) powiedzmy w październiku przyszłego roku?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiełek gratulacje sąsiedzie, mam nadzieje ze przewidziales w planach jakis dodatkowy pooik :D

 

pesaw witam w prężnej grupie

 

stasiek_ps w naszej okolicy jest około 60 świeżo sprzedanych działek niech tylko na połowie z nich na wiosne-lato zaczną się budowy to na październik będziesz miał wybur baraków, garażów i innego rodzaju schronienia dla ekipy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stasiek_ps w naszej okolicy jest około 60 świeżo sprzedanych działek niech tylko na połowie z nich na wiosne-lato zaczną się budowy to na październik będziesz miał wybur baraków, garażów i innego rodzaju schronienia dla ekipy

 

pozdrawiam

 

Właśnie, ciekawy jestem jak szybko okolica będzie nam się zabudowywać. Część działek chyba jednak kupiona jest jako inwestycja bo słyszałem od agenta ze niektórzy kupowali po 4...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akuka - ma mamy dobrego kierownika budowy ale niestety jest drogi a do tego od kiedy zobaczył jak nasza ekipa buduje przyjeżdża tylko na odbranie kolejnych etapów. My chcieliśmy żeby bywał częściej ale on teraz uważa że to zbędne bo mamy taką dobrą ekipę :D . Mogę podesłać namiary - porozmawiać zawsze można. To facet, którego nam gorąco polecano i jest na prawdę ok.

A o kontener zapytaj sie wykonawcy bo przecież to nie jego pierwsza budowa i na pewno "coś" będzie miał albo będzie wiedział gdzie można to dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, dawno się nie wypowiadałem tylko czytać mnie nauczyli :oops: :wink:

 

Kiełek GRATULACJE i niech rośnie - może i coś zrobi jeszce na budowie :wink:

 

pesew witamy witamy, ankieta we wcześniejszych postach :wink: :D, najważniejsze ostatnie punkty 8) :wink:

 

thunderstuck jak możesz to podziel się namiarami na ekipę i kierownika, - właśnie staram się skompletować ekipę na wiosnę przyszłego roku. :-? :lol:

 

akuka Gratulecje - no i dla mnie pocieszenie planuję złożyć niedługo dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to i u nas się wreszcie coś ruszyło!

po upływie zaledwie 1,5 (słownie: PÓŁTORA) mieiąca od złożenia dokumentów w naszym kochanym Urzędzie Dzielnicy (czy jak go tam obecnie zwą) otrzymaliśmy Pozwolenie na Budowę! :roll:

Było to dla nas całkowitą niespodzianką,

No, no, no .... uwineli się aż miło :lol:

 

o wykonaniu w tym roku stany "zero". Coby, jak to Zygul napisał - "ułożyło sie przez zimę.
No niby dobrzeby było ale ryzyko, że nie zdążycie z każdym dniem rośnie lawinowo ..... może lepiej poczekać ....

 

Niby fundamenty wylać - to tylko jakieś 3-4 dni potrzeba (poprawcie mnie, jeśli się mylę), ale i PnB musi się jeszcze uprawomocnić i na Bagateli trza zgłosić rozpoczęcie budowy i ..... Kierownika Budowy brak :cry:

No, sami widzicie .... co do tych 3-4 dni to nie mam pewności .... dużo zależy od tego jakie fundamenty będziecie robić: z bloczków czy też wylewane w szalunkach ....

 

 

I trzymajcie za nas kciuki,

Trzymam, trzymam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! i ankieta znaleziona :D

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

ja to ale w imieniu calej rodziny.. jak narazie z ochoty ale za jakis czas oczywiscie bialoleka, a scislej buków, ul Ruciańska

2. Stan rodzinny?

jak narazie trzy i w najblizszym czasie nie planujemy zmian

3. Dlaczego Białołęka?

bo jest the best :D a tak serio to mamy dziale w fajnym miejscu

4. Kiedy przeprowadzka?

jak sie dom postawi, budowa rusza na wiosne

 

o! ::)

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! i ankieta znaleziona :D

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

ja to ale w imieniu calej rodziny.. jak narazie z ochoty ale za jakis czas oczywiscie bialoleka, a scislej buków, ul Ruciańska

2. Stan rodzinny?

jak narazie trzy i w najblizszym czasie nie planujemy zmian

3. Dlaczego Białołęka?

bo jest the best :D a tak serio to mamy dziale w fajnym miejscu

4. Kiedy przeprowadzka?

jak sie dom postawi, budowa rusza na wiosne

 

o! ::)

pzdr!

 

No właśnie podjąłem trud i przeszukałem wątek - ale widzę że zdażyłeś przede mną :)

 

 

 

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

2. Stan rodzinny?

3. Dlaczego Białołęka?

4. Kiedy przeprowadzka?

Na 5 - . PIN do konta - dla Kasi i DamianaR

 

 

Pozdrawiam

 

Hmmm .... a właśnie :) sprytnie pominąłeś milczeniem punkt 5 :)

 

Pozdrawiam jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! i ankieta znaleziona :D

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

ja to ale w imieniu calej rodziny.. jak narazie z ochoty ale za jakis czas oczywiscie bialoleka, a scislej buków, ul Ruciańska

2. Stan rodzinny?

jak narazie trzy i w najblizszym czasie nie planujemy zmian

3. Dlaczego Białołęka?

bo jest the best :D a tak serio to mamy dziale w fajnym miejscu

4. Kiedy przeprowadzka?

jak sie dom postawi, budowa rusza na wiosne

 

o! ::)

pzdr!

 

No właśnie podjąłem trud i przeszukałem wątek - ale widzę że zdażyłeś przede mną :)

 

 

 

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

2. Stan rodzinny?

3. Dlaczego Białołęka?

4. Kiedy przeprowadzka?

Na 5 - . PIN do konta - dla Kasi i DamianaR

 

 

Pozdrawiam

 

Hmmm .... a właśnie :) sprytnie pominąłeś milczeniem punkt 5 :)

 

Pozdrawiam jeszcze raz

 

 

 

przepraszam, zapomnialam napisac ze jestem kobieta ;p hehe

 

tak, mylse ze pkt 5 jest bardzo interesujacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...