Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

PYTANKO,

czy ktoś ma juz za sobą odbiór budynku???

bo zaczyna mnie przytłaczać ogrom papierologi która musze skompletować i ktróa w znacznej mierze generalnie nas nie dotyczy (więc mam wymyślać jakieś durne oświadczenia :o ) 8)

chętnie bym dowiedział się od kogoś "po przejściach" jak zrobić to najskuteczniej tak żeby Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego nie wzywali mnie do uzupełniej papierologii???

 

Niedługo czeka mnie to samo. Powoli zaczynam kompletować papierologię i będę walczył z urzędasami.

 

UWAGA Dla wszystkich pytających i szukających namiarów na dobrego wykonawcę. Mój szwagier jest zadowolony ze swojego majstra. Dostał namiary z polecenia. Polecający też są zadowoleni. Zresztą sam przyglądałem się jak budował i byłem pod wrażeniem. Podaję namiary:

 

pan Zając tel.503 369 718

 

Generalnie człowiek nie narzeka na brak zajęcia i ciężko u niego z terminami. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej lub obejrzeć jego dzieło proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

HEJ!

 

Jak Wam TAM?? 8)

 

pozdr

 

powolutku ;)

chwilowo mam dość domu

w styczniu przeprowadzamy się do mieszkania (z wieści związanych z tematem forum)

poza tym:

uczę się węgierskiego, jak mi idzie lepiej nie pytaj

dzieci po angielsku zasuwają już jak stare, Ola nas zaskakuje co i rusz; musimy ze spuszczoną głową przyznawać, że nie wiemy ;)

a w ogóle to jest git

 

a ty już mieszkasz w swoim domu?

stoi ta moja działka tam jeszcze?

no i co z tymi cenami? powiecie mi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tymi cenami? powiecie mi?

 

Z cenami kompletne wariactwo. W przeciągu ostatniego roku ceny mieszkań i działek skoczyło o jakieś 100%. Generalnie kupienie działki ponizej 250 000 tys i mieszkania ponizej 5000/m2 (mowa o Białołęce - o inne dzielnice to nawet nie pytaj) graniczy z cudem. Wszyscy czekają że bańka pęknie ale na razie nie widać rysek....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów zza miedzy.

 

Może ktoś już się spotkał z takimi rozwiązaniami ?:

 

Mnie zainteresował projekt DOM POD SEKWOJA z Archon+.

Co do rozmieszczenia, funkcjonalności i wyglądu pomieszczeń to sprawę oddam w ręce architekta.

Bardziej na początku interesują mnie sprawy techniczne.

1. Dach- w konstrukcji występuję pojecie ruszt metalowy - co to jest i dlaczego tak drogo ?

2. Strop nad parterem- Płyta żelbetowa 12cm, folia polietylenowa, styropian dzwiękochłąnny 3cm, zbrojona siatka z prętów fi 3mm co 10 cm, wylewka cementowa 4cm. - czy w tej chwili tak się to robi czy może są jakieś inne rozwiązania no i jak z kosztami?

 

Co o tym sądzicie ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam pytanie czy macie jakiegoś dobrego elektryka który zamontuje skrzynke z licznikiem w ogrodzeniu ??

Podobno jedną skrzynkę montuje Stoen a drugą licznikową montuje się samemu tak jest??

 

Pozdrawiam,

 

Patras - powiedzmy że tak jest...

w moim przypadku i u wielu moich sąsiadów również, odbyło się to za jednym zamachem, znaczy każdy z nas wybrał najkrótszą drogę i zlecił wykonanie drugiej skrzynki temu samemu wykonawcy co właśnie ciągnął instalację dla stoenu i montował te pierwsze skrzynki - jest on bez problemu honorowany przez STOEN i załatwia wszystko od ręki - z moich prób sprawdzenia cen wynikało że nawet jest konkurencyjny... do tego okazała się że bardzo porządny chłop nam się trafił tym bardziej się dogadałem . jest to firma świadcząca w większości wszystkie usługi z tego zakresu dla STOENU na Białołęce. Jak pytałem się innych to odsyłali mnie do niego żebym kupił od niego skrzynkę bo ma dobre i tanio... Zdaje się że firma z Mehoffera ELTECH i Pan Ludwiniak.

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, halo

witam po kolejnej przerwie

 

czy ktoś już mieszka w swoim nowym wspaniałym domku?

 

ps. Jak teraz cenowo stoją działki na Białołęce?

Słyszałam, że jest jakieś szaleństwo na rynku?

 

ps2. Czy ta mapka powinna się otwierać w powiększeniu? Bo mi się nie chce

 

cześć JANE :lol: no to chyba niebawem będziecie w odwiedzinach na starych śmieciach - planujecie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam pytanie czy macie jakiegoś dobrego elektryka który zamontuje skrzynke z licznikiem w ogrodzeniu ??

Podobno jedną skrzynkę montuje Stoen a drugą licznikową montuje się samemu tak jest??

 

Pozdrawiam,

 

Patras - powiedzmy że tak jest...

w moim przypadku i u wielu moich sąsiadów również, odbyło się to za jednym zamachem, znaczy każdy z nas wybrał najkrótszą drogę i zlecił wykonanie drugiej skrzynki temu samemu wykonawcy co właśnie ciągnął instalację dla stoenu i montował te pierwsze skrzynki - jest on bez problemu honorowany przez STOEN i załatwia wszystko od ręki - z moich prób sprawdzenia cen wynikało że nawet jest konkurencyjny... do tego okazała się że bardzo porządny chłop nam się trafił tym bardziej się dogadałem . jest to firma świadcząca w większości wszystkie usługi z tego zakresu dla STOENU na Białołęce. Jak pytałem się innych to odsyłali mnie do niego żebym kupił od niego skrzynkę bo ma dobre i tanio... Zdaje się że firma z Mehoffera ELTECH i Pan Ludwiniak.

powodzenia

 

 

czyli pewnie:

Nazwa firmy: Eltech S.j.

Branża: Kable i przewody

03-131 Warszawa, ul. Mehoffera 53

Telefon: 22 614 48 53

e-mail: [email protected]

 

gdyby ktos mial leniuszka albo uraz do google :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, Ludziska!

 

wiecie może, czy ktoś nie potrzebuje drewna? Mam na działce sporą kupę (za przeproszeniem :wink: ) i w najbliższych dniach planuję się jej pozbyć.

Są to głównie gałęzie, nic specjalnie grubego, ale dość sporo.

Jakby ktoś reflektował, to bardzo proszę, mogę się umówić. Tylko, że musiałby sobie sam zabrać ode mnie.

 

Danielek witam na naszym forum!!!

 

Witam też pozostałych nowych forumowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, Ludziska!

 

wiecie może, czy ktoś nie potrzebuje drewna? Mam na działce sporą kupę (za przeproszeniem :wink: ) i w najbliższych dniach planuję się jej pozbyć.

Są to głównie gałęzie, nic specjalnie grubego, ale dość sporo.

Jakby ktoś reflektował, to bardzo proszę, mogę się umówić. Tylko, że musiałby sobie sam zabrać ode mnie.

 

Danielek witam na naszym forum!!!

 

Witam też pozostałych nowych forumowiczów :D

 

jak by co u mnie tez kupa galezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są grubości około 7cm to się piszę. Mam piłę spalinową i dysponuję przyczepką.

 

mysle ze znjdziesz cos dla siebie szkoda co by sie zmarnowalo gdybym mial kominek w bloku ..... :)

 

 

http://members.chello.pl/dborowski/zdjecie%20dzialki%20sat.JPG

http://members.chello.pl/dborowski/zdjecie%20dzialki%20sat2.JPG

 

 

jak chcesz mozesz sam podjechac albo mozemy sie umowic jak wolisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...