Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też w pierwszej chwili myślałem o jakiś wynalazkach za gróbą kasę.

Ja mam taki wynalazek, dwie sztuki :o . Duze, spawane ramy podtrzymujace dach. Mam nadzieje, ze fachowcy od dachu sobie poradza tak jak obiecali.

 

daniel - zdecydowanie lepiej. dzieki. Choc mysle ze chodzilo takze o te zdjecia z lotu ptaka na 66. Przy 1024x768 nie da rady na to patrzec... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris19, Eugeniusz dziękuję. Wieniec wylany! Dziś o 13.00 pojechałem na budowę, a majster tylko się uśmiechał, że już po robocie.

Jak ja się cieszę, że taką ekipę dobrą znalazłem i to w dodatku z łapanki gorączkowej w ostatniej chwili.

No to w poniedziałek przyjeżdża więźba. Cieśla się gorączkuje, że po południu, bo on ma tylko tydzień na postawienie konstrukcji.

A jak się psim fartem uda to może za dwa tygodnie wejdą dekarze. Ale to jeszcze niepewne. Nastawiam się na 20 stycznia bo jest realny termin.

Chyba, że w tym tygodniu mrozy chwycą to nici z dachu. Deskujemy i papujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka&Petronek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gratulacje i trzymamy kciuki

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

a fotki jeszcze troche za wielkie :lol: no ale czy to jakiś wielki problem :oops:

 

JAKO ŻE STAN SUROWY OTWARTY UKOŃCZONY MOGE PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI INFORMACJAMI O ZDOBYTYCH KONTAKTACH :

- EKIPA do polecenia {szybko,solidnie,bez problemów}

- KOPARKA 100/h. solidny i uczciwy

- STUDNIA dobry fachowiec

- KOMIN ceramiczny lub stalowy { namiary na tani }

- STAL { trochę da się urwać } choć ciągle idzie w góre

- BETON { mogę poradzić i zniechęcić }

- PIASEK/ŻWIR { starają się szybko dowozić}

- STROP z 1 ręki { dobry fachowiec }

- HURTOWNIE { kilka a szczególnie jedną bo na moje imię dodatkowy RABACIK a kasa drogą nie chodzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: }

- KIEROWNIK BUDOWY

- GEODETA

co do dokładnych INF... to przesyłam na PRV....

 

 

POZDRO..........

 

 

a i jeszcze jedna sprawa, nasza

- EKIPA - z chęcią przyjmie robote na okres zimowy w środku { WYKOŃCZENIÓWKA }INFO przesyłam na PRV.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tych osób co czekają na wydanie warunków zabudowy. W maju składałem taki wniosek dotyczący Dąbrówki Szlacheckiej. Złożyłem i kazano mi czekać. Po miesiącu, bez odpowiedzi , zacząłem więc wertować internet , aby dowiedzieć się jakie warunki obowiązują na terenach sąsiednich. I ku mojemu zdumieniu wychodzi ,że Dąbrówka ma zatwierdzony plan i obowiązuje już od połowy kwietnia !!!. Oczywiście natychmiast mail do pani naczelnik . Błyskawiczna odpowiedź ,że to było przeoczenie osoby przyjmującej , która rzekomo była w zastępstwie.Przyjechałem do gminy po odbiór - w końcu były tam też mapy. Mój wniosek leżał gdzieś w stercie innych na samym dole- " bo akurat nie było tej pani ,która tym się miała zajmować" .No horror.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

JAKO ŻE STAN SUROWY OTWARTY UKOŃCZONY MOGE PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI INFORMACJAMI O ZDOBYTYCH KONTAKTACH :

- EKIPA do .............

 

Renia i Paweł jak można zbieram wszelkie dane :-? , także proszę o wszelkie informacje, szukam narazie ekipy, a potem przydadzą się napewno wszelkie informacje o wykonawcach :-? :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka&Petronek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gratulacje i trzymamy kciuki

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

a fotki jeszcze troche za wielkie :lol: no ale czy to jakiś wielki problem :oops:

 

JAKO ŻE STAN SUROWY OTWARTY UKOŃCZONY MOGE PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI INFORMACJAMI O ZDOBYTYCH KONTAKTACH :

- EKIPA do polecenia {szybko,solidnie,bez problemów}

- KOPARKA 100/h. solidny i uczciwy

- STUDNIA dobry fachowiec

- KOMIN ceramiczny lub stalowy { namiary na tani }

- STAL { trochę da się urwać } choć ciągle idzie w góre

- BETON { mogę poradzić i zniechęcić }

- PIASEK/ŻWIR { starają się szybko dowozić}

- STROP z 1 ręki { dobry fachowiec }

- HURTOWNIE { kilka a szczególnie jedną bo na moje imię dodatkowy RABACIK a kasa drogą nie chodzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: }

- KIEROWNIK BUDOWY

- GEODETA

co do dokładnych INF... to przesyłam na PRV....

 

 

POZDRO..........

 

 

a i jeszcze jedna sprawa, nasza

- EKIPA - z chęcią przyjmie robote na okres zimowy w środku { WYKOŃCZENIÓWKA }INFO przesyłam na PRV.....

 

 

witam

 

Prosił bym o namiary - wszystkie jezeli można prosić na mailto:[email protected]

 

a teraz małe uzupełnienie formalne.

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

 

W ogóle z pieknej Łodzi, aktualnie mokotów

 

2. Stan rodzinny?

 

na razie 2 ale ręce pełne roboty ;-)

 

3. Dlaczego Białołęka?

 

bo chyba przyszłość przed nią świetlista.

 

4. Kiedy przeprowadzka?

 

2008 gwiazdka.

 

Na 5 - . PIN do konta

 

3269

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka&Petronek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gratulacje i trzymamy kciuki

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

a fotki jeszcze troche za wielkie :lol: no ale czy to jakiś wielki problem :oops:

 

JAKO ŻE STAN SUROWY OTWARTY UKOŃCZONY MOGE PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI INFORMACJAMI O ZDOBYTYCH KONTAKTACH :

- EKIPA do polecenia {szybko,solidnie,bez problemów}

- KOPARKA 100/h. solidny i uczciwy

- STUDNIA dobry fachowiec

- KOMIN ceramiczny lub stalowy { namiary na tani }

- STAL { trochę da się urwać } choć ciągle idzie w góre

- BETON { mogę poradzić i zniechęcić }

- PIASEK/ŻWIR { starają się szybko dowozić}

- STROP z 1 ręki { dobry fachowiec }

- HURTOWNIE { kilka a szczególnie jedną bo na moje imię dodatkowy RABACIK a kasa drogą nie chodzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: }

- KIEROWNIK BUDOWY

- GEODETA

co do dokładnych INF... to przesyłam na PRV....

 

 

POZDRO..........

 

 

Poproszę o komplecik informacji na priv :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka&Petronek jeśli można proszę o namiary na koparkę.

Chcemy humus zdjąć jeszcze w tym roku (najlepiej w przyszłym tygodniu :wink: )

 

Jeśli ktoś jeszcze dysponuje namiarem na dobrego/niedrogiego/sprawnego "kopakrkowicza", to ja chętnie :wink:

 

u nas był chyba ten sam co humus u Pertonka ściągał - też go polecam - robi facet wrażenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki damianr, możesz mi jeszcze napisać jakie są koszty takiej skrzynki i licznika ?

 

Cena o której słyszałem za komplet skrzynka, projekt i cała inna papirologia to 2000 PLN.

Ale może można taniej

Pozdrawiam

 

dokładnie tak, ale to dane z zeszłego roku oferta na 2500 skończyło się na 2000 - za wszystko z przesłaniem umowy i zrobieniem jakiejś tam papierologii - nie wiedziałem o niczym - jak próbowałem to robić samemu to kosztorys wychodził podobnie albo więcej tyle że latania od Pawał do Gawła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cześć JANE :lol: no to chyba niebawem będziecie w odwiedzinach na starych śmieciach - planujecie coś?

 

nie planujemy w najbliższym czasie :(

święta spędzamy tu

a wy już mieszkacie?

 

mieszkamy, mieszkamy, Zosia juz z rodzinką widzieli - Was też zapraszamy :lol: dlatego pytałem czy będziecie na święta...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy grudzień.

A ja czekam i czekam juz od lipca na Warunki Zabudowy :evil:

 

kris ich trzeba nachodzić tak się nie doczekasz, wiem z własnego doświadczenia, na telefon mówią ze sprawa załatwiana a nawet nie wiedzą kto dzwoni :evil: :evil: , a jak się wyciąga z ich przepastnych stosów :o na wierzch idzie wtedy do przodu :lol:

witam wszystkich , ale wypiękniała ta nasza strona :D

co do warunków ja złożyłam 11/2005 a odebrałam z uprawomocnieniem się 18/05/06!!! :evil: :evil: Moja rada nawiedzać Panie jak najczęściej, telefony mały odnoszą skutek. Wszyscy są mili, ale przepracowani i nie wyrabiają. Po n-tej wizycie siedziałam z nimi w pokoju i szukałam swojego wniosku a później potwierdzeń do uprawomocnienia się. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...