Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA CIEPŁE SŁOWA I Wraz z całą Rodzinką życzymy wszystkim bliższym i dalszym sąsiadom WESOŁYCH ŚWIAT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

 

WESOŁYCH ŚWIĄT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.icq.com/friendship/pages/browse_page_7944.html

 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_16961_rs.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Emmo - nie daje rady- rog ulicy olowkowej , waluszewskiej i lidzbarskiej- robi sie jakies pole zamazane. ten las co sie ciagnie OD wALUSZEWSKIEJ do Choszczowki jest zamazany- DLACZEGO??????????????????????????????????

 

Napisz jakiej ulicy konkretnie szukasz a powiem Ci czy u mnie działa? Jesli Czeremchowej :wink: ( ach to spiegostwo) to u mnie widać ją w drugim linku.

Pzdr,

Emmmma

 

to masz jakis pomysl co to za mgla wisi nade mną ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz jakis pomysl co to za mgla wisi nade mną ? :lol:

 

Witam, wszystkie tego typu mapy "fotograficzne" to mapy bazujace na zdjęciach lotniczych albo satelitarnych skladane z tysięcy róznych zdjęć. Często na takich fotografiach zwykłe chmury zasłaniajš obiekty, mimo, że zdjecia sš wykonywane przy dobrej pogodzie. Drugi czynnik to stopień kompresji zdjeć. Często połšczone zdjęcia różniš się jakociš (na jednym widać dokładnie ulice i domy, na drugim ledwie zarysy obiektów, przykład http://maps.google.com/ lewa strona ul. Płochocińskiej niewidoczna do ronda w Rembelszczynie). Nic nie można na to poradzić, tylko czekac na kolejnš aktualizaję map (rednio raz na rok), kiedy być może zdjęcie naszej okolicy zostanie poprawione. Życzę cierpliwoci. ;)

Warto pamiętać także, że zdjecia te pochodzš sprzed ładnych kilku miesięcy, mój sšsiad postawił już dom, a na zdjeciach wcišż tylko trawka i trawka... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz jakis pomysl co to za mgla wisi nade mną ? :lol:

 

Witam, wszystkie tego typu mapy "fotograficzne" to mapy bazujace na zdjęciach lotniczych albo satelitarnych skladane z tysięcy róznych zdjęć. Często na takich fotografiach zwykłe chmury zasłaniajš obiekty, mimo, że zdjecia sš wykonywane przy dobrej pogodzie. Drugi czynnik to stopień kompresji zdjeć. Często połšczone zdjęcia różniš się jako�ciš (na jednym widać dokładnie ulice i domy, na drugim ledwie zarysy obiektów, przykład http://maps.google.com/ lewa strona ul. Płochocińskiej niewidoczna do ronda w Rembelszczy�nie). Nic nie można na to poradzić, tylko czekac na kolejnš aktualizaję map (�rednio raz na rok), kiedy być może zdjęcie naszej okolicy zostanie poprawione. Życzę cierpliwo�ci. ;)

Warto pamiętać także, że zdjecia te pochodzš sprzed ładnych kilku miesięcy, mój sšsiad postawił już dom, a na zdjeciach wcišż tylko trawka i trawka... ;)

 

O własnie ,dziękuję Zygul super to ująłeś. Akurat dla okolicy, którą chcesz zobaczyć nie ma tak dobrych zdjęć na chwile obecną.

 

Pzdr,

Emmmma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń świątecznych. Spokojnych, ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

A dzisiaj spotkałem Świętego Mikołaja. Przyjechał na moją działkę facet i pyta czy nie chcę ziemi na podniesienie działki. A ja potrzebuję z 400 m sześciennych ziemi(40 wywrotek). A on że drogę robią i może mi nawieźć ziemii za darmo. :o :o :o . Nigdy w życiu nie miaem takiego farta. Bo za taką ziemię jaką przywozi to ja miałem płacić po 100 zł za wywrotkę. Ziemia całkiem fajna bo to trochę humusowate z pojedyńczymi cegówkami. Ale na wierzch i tak dam dobrej ziemii. A 4000 zł mam w kieszeni. Ale fajny prezent :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE!

 

Czy zauważyłeś, że Twoje Dziecko = Grupa Tarchomin-Białołęka przerosła już swoją Matkę = grupę warszawską ?

 

Gratulacje dla WSZYSTKIECH z T-B :lol:

 

J

Nie zauwazyłem.. :oops:

Miło, że ktoś to śledzi.. 8)

Strasznie zalatany byłem i w dodatku syn mi się urodził, więc mało czasu miałem na forum.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zalatany byłem i w dodatku syn mi się urodził, więc mało czasu miałem na forum.. :roll:

 

 

Kze i tak cicho siedzisz :evil: :wink: GRATULACJE następny budowniczy, najlepsze życzenia i niech rośnie zdrowo i szybko :lol: :lol: :D

 

Dzięki. 8)

Siedzę cicho bo zalatany jestem i w ogóle nie mam czasu na forum..

Wreszcie udało mi się nadrobić zaległości w T-B.. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE - no stary gratulacje - ja na syna poluje - i chyba bedzie w koncu u mnie tez syn - mamy 2 piekne coreczki, urwisy straszne , kochane. No i po koncercie Madonny w Pradze 06 09 br. waletowalismy w hotelu bo miejsc nie bylo. Mix becherowki z toniciem dal efekt- zona w 4 miesiącu. zalamana Matka polka ale chyba szcześliwa - a tak a propos KTO MA 3 DZIECI ??????????? :o :o :o :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE - no stary gratulacje - ja na syna poluje - i chyba bedzie w koncu u mnie tez syn - mamy 2 piekne coreczki, urwisy straszne , kochane. No i po koncercie Madonny w Pradze 06 09 br. waletowalismy w hotelu bo miejsc nie bylo. Mix becherowki z toniciem dal efekt- zona w 4 miesiącu. zalamana Matka polka ale chyba szcześliwa - a tak a propos KTO MA 3 DZIECI ??????????? :o :o :o :o

 

71kkk ja mam parkę ale i tak żona zaczyna narzekac że w domu pusto się robi :o :o :o jak wychodzą na zajęcia itd. :wink: :wink:, także 3 to tak fajnie :lol: :lol: :lol:. Przynajmniej rodzina a nie jak u mnie mawiają przy jedynaku że małżeństwo z dzieckiem a nie rodzina :lol: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KZE - no stary gratulacje - ja na syna poluje - i chyba bedzie w koncu u mnie tez syn - mamy 2 piekne coreczki, urwisy straszne , kochane. No i po koncercie Madonny w Pradze 06 09 br. waletowalismy w hotelu bo miejsc nie bylo. Mix becherowki z toniciem dal efekt- zona w 4 miesiącu. zalamana Matka polka ale chyba szcześliwa - a tak a propos KTO MA 3 DZIECI ??????????? :o :o :o :o

Dzięki.

Obyło się bez becherowki i toniku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Rzutem na taśmę udało się wykonac zadanie :lol: :lol: :lol:

Domek w stanie surowym zakończony :lol:

O tak właśnie wyglądał 23 grudnia 2006r:

http://www.goplast.com.pl/bs/dom_stan_surowy.jpg

 

Plan zrealizowaliśmy w 97% ze względu na ten wypadek, który nam się przytrafił. Brakuje nam tarasu i ścianek wewnetrznych na poddaszu oraz ogrodzenia, ale i tak jesteśmy szczęśliwi, że się udało :lol:

 

A na sam koniec życzymy Wam

Zdrowych spokojnych Świąt oraz Szampańskiej zabawy Sylwestrowej

i udanego Sezonu Budowlanego 2007!!!

 

Moniaa Bogus i Ala

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...