Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiem, że temat ten pojawiał się już w kilku miejscach, ale chciałam zapytać Was jakie posiadacie w tym temacie najświeższe informacje. Jestem niemal w 100% zdecydowana na zakup działki na Olesinie/ Mańki Wojdy i po kilku wizytach w tamtych rejonach nie chce mi się wierzyć, żeby trasa główna ruchu przyspieszonego - wschodnia nitka obwodnicy miejskiej - mogła przeciąć wzdłuż te cisze i zielone okolice tuz przed oknami nowo wybudowanych tam domów.

 

Dzisiaj na stronie m. st. Warszawy znalazłam Studium przyjęte w październiku 2006 r, na mapie którego widnieje Trasa Olszynki. Dzwoniłam do Delegatury Naczelnego Architekta miasta w Urzędzie Dzielnicy Białołęka, gdzie na moje pytanie jak ma wyglądać owa trasa dość opryskliwie odpowiedziano mi, że mam sobie stanąć przy. Al. Armii Krajowej to będę wiedziała co i jak...

 

Z góry dziekuję.

 

Blanka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam namiary na wykonawców przyłączy gazowych, elektrycznych i wodociagowych. Wszystko załatwiają praktycznie od ręki.

Polecam dobrego geodetę ceny dobre, warto umówić się na kompleksową obsługę inwestycji.

Chetnym wyślę namiary na priv.

Pozdrawiam 8)

 

Poprosze o namiary na skrzynkę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy sąsiadów dalekich i bliskich :wink:

po mału przymierzamy się do nowego :roll: :roll: sezonu budowlanego :roll: :roll: i prosimy tych co już przez to przebrneli o namiary na waszych :

- elektryków

- hydraulików

- fachowców od podłogówki

- dekarzy

- glazurników

- tynkarzy wew/zew

- okna,drzwi i bramy garażowej

- meble kuchenne {monterów}

 

i innych których mogli byście nam polecić

:lol: :lol: 8) 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dawno sie nie odzywalem, gdyz intensywnie konczylem budowe. Niedlugo przeprowadzka i mam pytanie: czy ktos moglby mi polecic firme do odbioru smieci oraz firme do wywozu szamba na Bialolece?

 

Pozdrawiam,

Marek_w

Witam

 

Marku, do odbioru śmieci mam firmę Remondis, tel. 0 22 593 91 50

e-mail: [email protected]

Do wywozu szamba mam sąsiada z ul. Brzeziny 7, tel. 501954164

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...