Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

potrzebuje zrobic badanie gruntu ma ktos namiary na czlowieka z naszych okolic (oczywiscie solidnego i nie drogiego) :lol: a i jak by ktos wiedzial ile takie cos kosztuje (tak okolo)

 

•"GEOSERVICE"

Michałów Reginów

ul. Nowodworska 19A

05-119 Legionowo

tel./fax. (22) 772 83 67

kom. 0-609 625 131

http://www.geoservice.waw.pl

mailto:[email protected]

 

To nowy adres i tel firmy

 

POLECAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Eugeniusz_

my stawialiśmy z U-220 troche z Markowicze i Lewkowo a dlatego z 2 bo jednej zabrakło i szukaliśmy na gwałt

jak by co to podjeć do KR ISOBUD w Michałowie Reginowie i tam popytaj o ceny innych cegieł [ powołaj się naPawła a cena napewno spadnie}

 

kazik_1983

poleciało na PRV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam działeczkę na białołęce.

 

Etap budowy to w tej chwili:

1. Wybór projektu domu i adaptacja. Przed nami w najbliższych dwóch tygodniach.

2. Złożony wniosek o podłączenie prądu.

3. Dostałem wypis z miejscowego planu zagospodarowania i w przyszłym tygodniu składam wniosek o odrolnienie działki.

 

Tak przy okazji to mam kilka pytań do kolegów sąsiadów.

1. Myslałem, że wodę będę pobierał z własnej studni, ale w wypisie z miejscowego planu zagospodarowania terenu pisze, że cytuje "Pełne pokrycie zapotrzebowania na wodę z projektowanej miejskiej sieci wodociągowej." Czy to oznacza ze nie dadza zgody na studnie?

 

2. Gdzie dla białołęki składa się wniosek na podłączenie wody i gazu?

 

Pozdrawiam i dzieki za informacje.

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ponieważ nieuchronnie zbliżamy się do wykończeniówki bardzo prosimy wszystkich o kontakty do sprawdzonych:

 

- elektryków (instalacje wew.)

- hydraulików (instalacje wew.)

- fachowców od CO (grzejniki + podłogówka)

- fachowców od miksokreta

- tynkarzy wewnętrznych od tynku mechanicznego gipsowego

 

pozdrawiam!

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka&Petronek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gratulacje i trzymamy kciuki

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

a fotki jeszcze troche za wielkie :lol: no ale czy to jakiś wielki problem :oops:

 

JAKO ŻE STAN SUROWY OTWARTY UKOŃCZONY MOGE PODZIELIĆ SIĘ Z WAMI INFORMACJAMI O ZDOBYTYCH KONTAKTACH :

- EKIPA do polecenia {szybko,solidnie,bez problemów}

- KOPARKA 100/h. solidny i uczciwy

- STUDNIA dobry fachowiec

- KOMIN ceramiczny lub stalowy { namiary na tani }

- STAL { trochę da się urwać } choć ciągle idzie w góre

- BETON { mogę poradzić i zniechęcić }

- PIASEK/ŻWIR { starają się szybko dowozić}

- STROP z 1 ręki { dobry fachowiec }

- HURTOWNIE { kilka a szczególnie jedną bo na moje imię dodatkowy RABACIK a kasa drogą nie chodzi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: }

- KIEROWNIK BUDOWY

- GEODETA

co do dokładnych INF... to przesyłam na PRV....

 

 

POZDRO..........

 

 

a i jeszcze jedna sprawa, nasza

- EKIPA - z chęcią przyjmie robote na okres zimowy w środku { WYKOŃCZENIÓWKA }INFO przesyłam na PRV.....

 

 

KOPARKA 100/h. solidny i uczciwy

 

Możecie dać namiary

J

 

Możecie przesłać?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam działeczkę na białołęce.

 

 

Tak przy okazji to mam kilka pytań do kolegów sąsiadów.

1. Myslałem, że wodę będę pobierał z własnej studni, ale w wypisie z miejscowego planu zagospodarowania terenu pisze, że cytuje "Pełne pokrycie zapotrzebowania na wodę z projektowanej miejskiej sieci wodociągowej." Czy to oznacza ze nie dadza zgody na studnie?

 

2. Gdzie dla białołęki składa się wniosek na podłączenie wody i gazu?

 

Pozdrawiam i dzieki za informacje.

 

Leszek

 

dadza zgode na studnie ja będę miała wodociąg + studnia (podlewanie kwiatków i na czas budowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam działeczkę na białołęce.

 

 

Tak przy okazji to mam kilka pytań do kolegów sąsiadów.

1. Myslałem, że wodę będę pobierał z własnej studni, ale w wypisie z miejscowego planu zagospodarowania terenu pisze, że cytuje "Pełne pokrycie zapotrzebowania na wodę z projektowanej miejskiej sieci wodociągowej." Czy to oznacza ze nie dadza zgody na studnie?

 

2. Gdzie dla białołęki składa się wniosek na podłączenie wody i gazu?

 

Pozdrawiam i dzieki za informacje.

 

Leszek

 

dadza zgode na studnie ja będę miała wodociąg + studnia (podlewanie kwiatków i na czas budowy)

 

To KTOŚ pyta o zgodę na studnię!?!

większość znajomych wierciła bez PnB. I ja też tak zamierzam na wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mieliśmy zapis że docelowo wpiecie do miejskich wodociągów a do tego czasu ujecie własne... zresztą ze ściekami jest bardzo podobnie - po wykonaniu należy ją nanieść na mapę z zachowaniem jakiś tam przepisów (odległosci od sąsiada, granic działki i ścieków lub oczyszczalni).

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pyt dot POŚ zastanawiam sie nad firma Nevexpol lub WID-BUD:-? :-?.Jesli macie POŚ i doswiadczenie w tej kwestii proszę o rade.

 

 

Witam wszystkich w Nowym Roku :wink: .

Gratuluję świeżo wydanych PnB, nowych domów i powiększonych rodzin.

 

Mogę polecić firmę Wid-Bud. Użytkujemy już rok i nic się złego nie dzieje. Bakterie wsypuję tylko do kibelka raz na jakiś czas. Jeśli chodzi o wykonanie to tempo mieli błyskawiczne. Solidnie, szybko i załatwili wszystkie papierki w urzędzie dzielnicy. Cenowo porównywalnie do innych firm. Ktoś od nas z grupy też z nich korzystał.

 

Z ekip, które u mnie robiły z czystym sumieniem mogę polecić tylko hydraulika, w/w Wid-Bud i firmę która kładła u nas kostkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel i renia dzięki wielkie

EFKAkonewka oczywiście nie ma mowy o pozwoleniu(chyba, że o czymś nie wiem :wink: ) na projekcie zagospodarowania działki należy zaznaczyć studnie

pzdr

ps czy będzie to spotkanie o którym pisał KZE???

no tak.

Ale słyszałam że czasem przyjeżdża radjesteta (może radiesteta?) i lata z wahadełkiem (raczej z wachadełkiem?) szukając "najlepszej opcji"

i co jeśli się nie zgadza z planem zagospodarowania?!

ojej! zmęcznie organizmu powoduje pewne wątpliwości ortograficzne

a do słownika tak daaaleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonewka no tak to może magika należy wcześniej zawołać :wink: albo ewentualnie później zmienić w papierach.

Broncio dzięki za odp. fakt, że WID-BUD zajmuje sie papierologia jest b.miłe, nie wiem co do eksploatacji przez dłuuuuuuugi czas jak to sie bedzie sprawdzało :-?.

Broncio przeslij prosze namiary dot tych godnych zaufania tzn hydraulika, firmę która kładła u nas kostkę. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pyt dot POŚ zastanawiam sie nad firma Nevexpol lub WID-BUD:-? :-?.Jesli macie POŚ i doswiadczenie w tej kwestii proszę o rade.

 

 

Witam wszystkich w Nowym Roku :wink: .

Gratuluję świeżo wydanych PnB, nowych domów i powiększonych rodzin.

 

Mogę polecić firmę Wid-Bud. Użytkujemy już rok i nic się złego nie dzieje. Bakterie wsypuję tylko do kibelka raz na jakiś czas. Jeśli chodzi o wykonanie to tempo mieli błyskawiczne. Solidnie, szybko i załatwili wszystkie papierki w urzędzie dzielnicy. Cenowo porównywalnie do innych firm. Ktoś od nas z grupy też z nich korzystał.

 

Z ekip, które u mnie robiły z czystym sumieniem mogę polecić tylko hydraulika, w/w Wid-Bud i firmę która kładła u nas kostkę.

 

Zgodzę się z Bronciem, u nas też wszystko z POS robił WID-BUD i wszystko było sprawnie i bez problemu - cenowo też byli konkurencyjni , co do doświadczeń zajmuję sie tym bardzo długo i mają użytkowników którzy eksploatują ich POS od wielu, wielu lat. - byli wiarygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...