Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

EFKAkonewka nic nie przeszkadza aby złożyć zgłoszenie, bierzesz kopie mapy nanosisz , wypełniasz zgłoszenie czekasz 30 dni i spokojna głowa nikt się nie doczepi nigdy, ja zgłosiłem studnię kopaną na cele techniczne i urząd nie ma prawa teraz mieć uwag.

 

Poszukuję projektanta instalacji wodno kanalizacyjnych, oraz gazu może macie kogoś do polecenia???

 

8) ups zapomniałbym złożyłem o PNB :lol: :lol: i podobno urząd ma do 65 dni bo potem dostają jakies kary :o , zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonewka nic nie przeszkadza aby złożyć zgłoszenie, bierzesz kopie mapy nanosisz , wypełniasz zgłoszenie czekasz 30 dni i spokojna głowa nikt się nie doczepi nigdy, ja zgłosiłem studnię kopaną na cele techniczne i urząd nie ma prawa teraz mieć uwag.

 

Poszukuję projektanta instalacji wodno kanalizacyjnych, oraz gazu może macie kogoś do polecenia???

 

8) ups zapomniałbym złożyłem o PNB :lol: :lol: i podobno urząd ma do 65 dni bo potem dostają jakies kary :o , zobaczymy.

 

Namiary poszły na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EFKAkonewka nic nie przeszkadza aby złożyć zgłoszenie, bierzesz kopie mapy nanosisz , wypełniasz zgłoszenie czekasz 30 dni i spokojna głowa nikt się nie doczepi nigdy, ja zgłosiłem studnię kopaną na cele techniczne i urząd nie ma prawa teraz mieć uwag.

 

Poszukuję projektanta instalacji wodno kanalizacyjnych, oraz gazu może macie kogoś do polecenia???

 

8) ups zapomniałbym złożyłem o PNB :lol: :lol: i podobno urząd ma do 65 dni bo potem dostają jakies kary :o , zobaczymy.

no to czekamy razem na pozytywne PnB :)

mam też pomysły zastępcze

bo już nie chcę mieszkać na "włościach" (38m kw. :roll: ) brata a raczej bratowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na sprawdzoną hurtownię materiałów budowlanych (tzn. solidne materiały, tanio, etc... :wink: )

 

Podejrzewam, że już gdzieś w naszym wątku temat był poruszany, ale kurczę, soap opera się nam już leciutka zrobiła, albo i inny tasiemiec brazylijski i nie bardzo mam czas szukać...

 

Jakby ktoś szepnął słówko na zadany temat - będę wdzięczna :D

 

 

A tak w ogóle - zima Panie, zima!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle - zima Panie, zima!!! :wink:

Ano zima! Namiary poszły na priv.

 

A ja podnosze swoje pytanie ponownie: Czy ktoś zna w naszych okolicach firmę wykonującą eleganckie i niedrogie ogrodzenia?

Szukam ciekawych rozwiązań i namiarów - zwłaszcza murowane słupki i drewniane (sztachetowe) przęsła. Wszystkich mających coś ciekawego w linkach lub notesach proszę o kontakt. z góry dziękuję i pozdrawiam, Zygul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na sprawdzoną hurtownię materiałów budowlanych (tzn. solidne materiały, tanio, etc... :wink: )

 

Podejrzewam, że już gdzieś w naszym wątku temat był poruszany, ale kurczę, soap opera się nam już leciutka zrobiła, albo i inny tasiemiec brazylijski i nie bardzo mam czas szukać...

 

Jakby ktoś szepnął słówko na zadany temat - będę wdzięczna :D

 

 

A tak w ogóle - zima Panie, zima!!! :wink:

 

Proszę bardzo

Składy budowlane

 

 

Zakpol - 7724713

Budmar - 7848073

Isobud - 7743042

Domex - 7652916

Mańk - 6769862

Minox - 6144355

Dachmur - 7825415

Termix Jabłonna(ocieplenia)-7824922,7825172

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po roku załatwiania papierologii( kupno działki, warunki zabudowy, itd, itp) złożyłam w naszej dzielnicy białołeka pozwolenie na budowę.

Ciekawa jestem ile teraz się czeka?

jak ktoś ma świeże pzb to proszę o info

Pozdrawiam

 

jld witam w klubie :lol: zobacz wyżej :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF. Rozpoczynam walke o Pozwolenie na Budowę. Wnisek złożony teraz należy tylko mieć nadzieję, ze zdąże uprawomocnić decyzję, przed wejściem planu zagospodarowania dla tego terenu. A tak na marginesie , czy ktos z szanownych forumowiczów miał też taki przypadek?

Teren nie ma planu miejscowego, otrzymałem warunki a w międzyczasie przystąpiono do sporzadzania projektu planu. Jak wiadomo gdyby zdążyli uchwalić plan wszystkie decyzje o warunkach zabudowy przestają obowiązywać, chyba ze ma sie juz prawomocną decyzje o pozwoleniu na budowę. Dla mnie osobiście zapisy w warunkach są dużo lepsze i mniej rygorystyczne niz te które bym otrzymał w ewentualnym wypisie z tworzonego planu. Czy aby jest ktoś kto również uczestniczy w tym wyścigu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dużo nowych forumowiczów się pojawiło! :D Zapowiada się kolejny ożywiony sezon budowlany. My wniosek o PnB złożyliśmy 25 maja a pozwolenie dostaliśmy 7 lipca.

 

Broncio,

czy ja mogę również prosić o namiary na hydraulika i układających kostkę?

 

Do inwestujących w POS:

Ile około kosztuje inwestycja w POS? Jakiego rzędu to są pieniądze (robocizna + materiały)? Co będzie jak gmina dociągnie kanalizację - czy trzeba porzucić POS i korzystać z kanalizy, czy można zostać przy swoim?

 

Ależ mamy zimę! Tak się zrobiło biało i od razu straciłam ducha budowlanego - no bo przecież zima, nie? :roll:

 

Zanim spadł śnieg rozpoczęliśmy batalię okienną. Ależ to jest wyższa matematyka..!! Wciąż nie wiemy na co się zdecydować - WK1+P2?, WK2+P4?, pasywne okna?, klamki z kluczami?, klamki robiące klik klik? od środka białe czy od środka orzechowe?..... :roll: Strasznie to pogmatwane. Ostatecznie chyba będziemy wybierać między Oknoplastem a Joczem, bo wydaje się, że to dobre firmy.

Czy może macie jakieś doświadczenia w jakie wynalazki okienne warto inwestować?

 

pozdrawiam!

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POS z WID-BUDU tobyło 5600-6000 pln ale to z przed roku więc może być nieaktualne,

co do okien - umiarkowanie radzę . Jak P4 to naprewno i odpowiednie okucia (zawiasy/zamki dodatkowe jakieś 150 pln od otwieranego strzydła) pytanie czy chcesz żeby ci się dziecko niepokaleczyło w razie co, czy żeby złodziej się pomeczył??? (bo wejśc i tak wejdzie :evil: )

kalmki z kluczykiem - fajna sprawa szczególnie przy dziecku tylko trzeba gdzieś w jednym miejscu kluczyki trzymać Trochę upierdliwe jak masz nawyk wietrzenia) i pamiętać żeby je z okien wyjmować... - wszystko ma swoje plusy i minusy musicie sami wybrać...

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...