Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Ja będę miał POS Bioeko. ok. 7tyś.brutto.

Właśnie pozytywnie mi zaopiniowano i czekam aż minie 30 dni.. Wtedy będe mógł rozpocząc budowę. Mój POS jest nietypowy, bo bezdrenażowy... :o Ale za to na prąd.. :wink:

 

Okna mam Veka.

Przydatny jest hamulec cierny. A poza tym w jak ktoś ma Veluxy to trzeba pamiętać ile ma się wzrostu by rączka nie była za wysoko.. :( :lol:

 

 

To kiedy spotykamy się?

Zaproponujcie jakieś konkretne daty... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja będę miał POS Bioeko. ok. 7tyś.brutto.

Właśnie pozytywnie mi zaopiniowano i czekam aż minie 30 dni.. Wtedy będe mógł rozpocząc budowę. Mój POS jest nietypowy, bo bezdrenażowy... :o Ale za to na prąd.. :wink:

 

 

SUPERRRRRRRRRR

my też będziemy mieli tą samą OCZYSZCZALNIE

 

POZDRO...................

ach jak biało i pięknie :lol: :lol: :lol:

http://img442.imageshack.us/img442/8333/84411408tq0.th.jpghttp://img157.imageshack.us/img157/7711/66390422gn2.th.jpghttp://img157.imageshack.us/img157/8341/61705600vs9.th.jpg[/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat piasku kwarcowego - dziękujemy za reklamę, raczej aż tak daleko nie ma sensu jechać, bo na Płochocińskiej w piaskarni (za Mańkiem jak się jedzie od Wawy po prawej) jest dostępny w każdych ilościach. Faktycznie tynki z ostatnią wastwą z tym piaskiem są gładsze, również polecam ten piasek na ostanią warswę.

 

Hurtownie - raczej wszędzie się da dogadać i przy zaopatrzeniu całęj budowy uzyskać korzysne ceny, polecam wybrać ze 2 hurtownie i tam się dogadać, no i przy zaopatrzeniu 'całościowym' dają towar 'na kredyt'. Wybrałem Minoxa i Mańka - najbliżej, wszystko zamawia się telefonicznie. No a ceny - jak się trafi, n.p. w Mańku dali cenę na klinkier "fantastico", mieli kilka podobnych zamównień - po złóżeniu wyszło bardzo duże zamówienie, co "zaowocowało" ceną ze 30% niżej ceny katalogowej.

Do dachówki polecam Statka - ma swój wątek w ogłoszeniach.

 

 

Przepraszam że nie przysłałem namiary na pana od ogrodzenia, ale się zapytałem i okazało się że jest zajęty - chyba aż do następnej jesieni.:-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał POS Bioeko. ok. 7tyś.brutto.

Właśnie pozytywnie mi zaopiniowano i czekam aż minie 30 dni.. Wtedy będe mógł rozpocząc budowę. Mój POS jest nietypowy, bo bezdrenażowy... :o Ale za to na prąd.. :wink:

 

 

SUPERRRRRRRRRR

my też będziemy mieli tą samą OCZYSZCZALNIE

 

POZDRO...................

ach jak biało i pięknie :lol: :lol: :lol:

http://img442.imageshack.us/img442/8333/84411408tq0.th.jpghttp://img157.imageshack.us/img157/7711/66390422gn2.th.jpghttp://img157.imageshack.us/img157/8341/61705600vs9.th.jpg[/

pieknie i bardzo bialo bialo... :D :D :D :D :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF. Rozpoczynam walke o Pozwolenie na Budowę. Wnisek złożony teraz należy tylko mieć nadzieję, ze zdąże uprawomocnić decyzję, przed wejściem planu zagospodarowania dla tego terenu. A tak na marginesie , czy ktos z szanownych forumowiczów miał też taki przypadek?

Teren nie ma planu miejscowego, otrzymałem warunki a w międzyczasie przystąpiono do sporzadzania projektu planu. Jak wiadomo gdyby zdążyli uchwalić plan wszystkie decyzje o warunkach zabudowy przestają obowiązywać, chyba ze ma sie juz prawomocną decyzje o pozwoleniu na budowę. Dla mnie osobiście zapisy w warunkach są dużo lepsze i mniej rygorystyczne niz te które bym otrzymał w ewentualnym wypisie z tworzonego planu. Czy aby jest ktoś kto również uczestniczy w tym wyścigu?

Ja przegapiłam i męczę się z zapisami planu...

złożyłam PnB w końcu grudnia;

pisałam już jedno pismo wyjaśniające moją koncepcję

i czekam;

będę męczyć urzędników pod koniec lutego.

To co ze spotkaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zle zostalo to odebrane.....nie zamiescilam reklamy.....chcialam tylko podzielic sie info. na temat ładnych tynkow wewnetrznych ktore zrobilam u siebie i czemu je zawdzieczam. A propos Gory Kalwarii faktycznie cena w tym skladzie jest dobra :D dlatego umiescilam namiar. Nie mam zamiaru sie tu reklamowac- bo i z czym 8) . Jeszcze raz ......przykro mi ze tak to zostalo odebrane...Sama budowalam dom i wprowadzilam sie wlasnie niedawno zycze Wam powodzonka i doberj pogody.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podaję namiary oficjalnie dla wszystkich zainteresowanych:

 

hydraulik: pan Andrzej 602729244

 

układanie kostki: szef firmy Robert Peczyński namiary na ich stronie

 

dodam jeszcze pana który zakładał mi niedawno alarm, rtv i wykańczał sieć:

Krzysztof Tomicki kom 502-731-701 tel (022) 628-71-08 jego ogłoszenie na forum

w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka i Petronek jak oceniacie teraz swoją ekipę pana L ??

 

Nadal jesteśmy z nich baardzo zadowoleni. Czekam teraz na nich wiosną i robimy ogrodzenie z klinkieru.

A dzisiaj jadę na odbiór dachu. Tylko zabrakło 80 dachówek :roll: . Przyjadą jutro. Tylko jak odebrać robotę bez 8 m kw dachu? :D :o :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka i Petronek jak oceniacie teraz swoją ekipę pana L ??

 

Nadal jesteśmy z nich baardzo zadowoleni. Czekam teraz na nich wiosną i robimy ogrodzenie z klinkieru.

A dzisiaj jadę na odbiór dachu. Tylko zabrakło 80 dachówek :roll: . Przyjadą jutro. Tylko jak odebrać robotę bez 8 m kw dachu? :D :o :D

 

sugeruje dach odbierać z wężem/szlałchem w ręku - nie inaczej... - przeciekające dachy do zmora wielu inwestorów - zawsze się zrobi i zrobi tylko potem cięzko jakoś cdojechac... - sprawdz przy kominach i przy oknach czy nie przecieka...powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugeruje dach odbierać z wężem/szlałchem w ręku - nie inaczej... - przeciekające dachy do zmora wielu inwestorów - zawsze się zrobi i zrobi tylko potem cięzko jakoś cdojechac... - sprawdz przy kominach i przy oknach czy nie przecieka...powodzenia

 

damian ale przecieków tak od razu nie zawsze widać przeważnie powstają pomału, chyba jak jest ewidentna "dziura" :-? . Jak jest deskowanie i papa to chyba już wogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...