Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Jeżeli chodzi o dojazdy to nie wyobrażam sobie życia bez samochodu(ów). Z imprezki to lepiej chyba będzie wracać taxóweczką, bo autobusiki będą kończyć kursowanie dość wcześnie. Nam jakieś 300 m od domu(na Berensona) zrobili przystanek (chyba pętlę)autobusu. Niestety połowa drogi to przez błoto :cry: . Także tylko autka i to najlepiej z wysokim zawieszeniem :wink: (jakieś BMW5, Porshe Cayenne lub inne skromne terenowe :wink: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

A tak na marginesie, czy są na forum jacyś bliscy sąiedzi (Olesin, Kobiałka, Ruskowy Bród etc?)

Ulka

 

Hej,

 

My niedawno kupiliśmy działkę przy Ruskowym Brodzie (róg Mańkowskiej). Właśnie przymierzamy się do WZ.

 

Przy okazji WITAM WSZYSTKICH WĄTKOWICZÓW i wypełnię ankietę!!

 

1. Kto Ty i skąd Ty?

Darek, wszędzie, gdzie się da mam nick "ca". Pochodzę z Białej Podlaskiej (podobnie, jak moja żona). Obecnie mieszkamy na Bielanach.

 

2. Stan rodzinny?

Darek i Iwona oraz Mikołaj i Paweł. Czyli w sumie czworo nas jest.

 

3. Dlaczego Białołęka?

Ostatnie miejsce w Warszawie, gdzie można jeszcze wybudować dom za rozsądne pieniądze. No i ładnie tutaj...

Poza tym pracuję na Białołęce.

 

4. Kiedy przeprowadzka?

Hehe, najpierw trzeba zacząć. Planujemy w tym roku zamknąć papierologię. Jak pójdzie bardzo dobrze (a znająć urzędników, to pewnie nie pójdzie) to zaczniemy prace jesnienią. Chcemy się wprowadzić jesienią 2008.

 

5. PIN do konta

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

szukam dobrych firm które wdrażają pompy ciepła na terenie warszawy i okolic. Chodzi mi o doradztwo dobór pompy, pomoc przy projekcie architektonicznym itp.

 

Bardzo proszę o polecenie jakichś firm z którymi macie dobre doświadzczenia.

 

Leszekg

zobacz http://www.solis.pl na końcu Mechoffera sie skręca w las i tam na płocie jest ich reklama. Wiem, że tam też bedą mieli pompę (ci co budują sobie dom) ale co i jak i czy ok to :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za blond przystojniaczek się pojawił? Żeby nam się z forum budowlanego forum macierzyńsko-tacierzyńskie nie zrobiło... A zresztą czemu nie?

A tak w temacie:

Przewidujecie jakieś specjalne atrakcje dla dzieci w nowym domu? Bo na plac zabaw w naszym rejonie nie ma chyba co liczyć. Jakieś zjeżdzalnie, huśtawka, piaskownica?

A w samym domu? Znajomi doradzają, żeby na parterze przewidzieć również miejsce na zabawki, bo mają tendencję do "schodzenia" z dziecięcych pokoi na teren salonu i okolic. Hm... Co myślicie?

 

Swan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka&Petronek Spotkanie: to my (z juniorem) niestety możemy do 13.00, albo ok16-17.00- chyba mamy podobny rozkład dnia, mój synek ma 2 latka :wink: :wink:

Swan Znajomi doradzają, żeby na parterze przewidzieć również miejsce na zabawki, bo mają tendencję do "schodzenia" z dziecięcych pokoi na teren salonu i okolic. Hm... Co myślicie? - mam teraz mieszkanie 2-poziomowe i większość czasu spędzamy na dole i za każdym razem mój Artur znosi coś z góry a to misia a to traktor... w sumie kaaawałek salonu należy do niego :roll: więc Swan pomysł b. dobry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla dziecka(dzieci) myślimy zrobić huśtawkę i zjeżdżalnię i może jeszcze jakąś atrakcję w ogródku. W salonie gdzieś na pewno przewidzimy miejsce na hak do huśtawki zimą i mamy pokój gościnny, który zapewne będzie wykorzystany jako dolny pokój dla dzieci :D . Bo pokoje na górze niestety będą wykorzystane zapewne dopiero w szkole no i czasami do spania :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do spotkania to się dostosujemy i postaramy sie być.

A tak naprawdę to mam prośbę, czy ktoś może polecić dobrego kierownika budowy i w miare niedrogiego. będę wdzięczna.

Budowa ma ruszyć pod koniec marca jak pogoda pozwoli, okolice Chudoby.

Pozdrawiam sąsiadów

Marzena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania to my byśmy też chętnie powymieniali. Myśli i poglądy. Budowlane i okoliczne.

 

A może w Dzikim? Jest tam dosyć sporo miejsca, dzieciaki mają mały kącik do zabawy z kredkami itepe, a jakby była bardzo ładna pogoda, to można nawet posiedzieć na zewnątrz - są ogniska i grille. Ceny wprawdzie nie za niskie, ale kawa przyzwoitej jakości.

 

To jest tuż przy stacji - bodajże Choszczówka. Jadąc Mehoffera od Modlińskiej na wschód trzeba tuż za torami skręcić w lewo i jechać aż do końca drogi (las) i tam skręcić w prawo i za kilkadziesiąt metrów po lewej stronie jest duży ogrodzony teren.

 

Swan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...