Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rodzina się uśpiła... Chwila dla siebie (i Forumu). Postaramy sie również zajrzeć do Dzikiego. Może jako znak rozpoznawczy niech każdy weźmie Muratora i położy na stole... Bo jak inaczej się poznamy? Usiłowałam zem dodać zdjęcie do profilu, ale siemie nie udało. Tępizna żem.

 

No i starym zwyczajem - hasło OGRODZENIE (na razie siatka na podmurówce). Kto ma jakieś namiary?

No i mamy dodatkowy dylemat - w projekcie bloczki betonu 24 + 12 ocieplenia, a tu namawiają nas na bloczki 36 bez ocieplenia. Jakieś doświadczenia w tym temacie macie?

 

Pozdrawiam i mam nadzieję do zo

Swan (matka spiących...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wczoraj na spotkanku padło hasło "magazyn" znalazłem na allegro ofertę na garaże z blachy ocynkowanej w rozsądnej cenie.

Namiar na firmę od garaży: firma Maritom s.c. tel.: (0-22) 21 38 947

A to specyfika ich produktu:

GARAŻ STANDARDOWY II GATUNEK

Wymiar garażu: 3m x 5m - konstrukcja malowana, obłożony blachą ocynkowana ogniowo drugiego gatunku, przód 220cm tył 190cm, o świetle wjazdu 200cm. Standardowa konstrukcja wyposażona jest w drzwi dwuskrzydłowe, zamek, 2 rygle oraz możliwość założenia kłódki.

* Podane ceny są cenami brutto zawierają podatek 22% - wystawiamy faktury VAT

* Sposób płatności : zaliczka ok. 10% wartości garażu pozostała kwota gotówką po montażu

Cena tej imprezy to: 1300 PLN.

Zaznaczam, że nie jestem w żaden sposób "spokrewniony" z ww. firmą ;) ;)

Pozdrawiam wszystkich wczorajszych obecnych i nieobecnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( :cry: :cry: :cry: jest mi b.b.b.b. przykro, że nie dotarłam ale mały coś podłapał i ... :cry: :cry: mam nadzieję, że to tylko jedniodniowe- :-?

 

Nam też jest baaardzo przykro :cry: ,że nie dotarliśmy, ale to samo-maluszek przeziębiony(my zresztą też) i nie chcieliśmy narażać potencjalnie obecnych dzieci na zarażenie.

Prosimy o dokładną relację za spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem na etapie kupowania bloczków betonowych certus i U220 trochę się nadzwoniłam i jeśli ktoś szuka w/w asortymentu za rozsądną cenę to mogę dać namiary :wink:

 

renatata proszę też o namiary :lol: :lol:

 

Bardzo miło mi było Was poznać w realu, no i aby wszystkie spotkania były tak owocne :lol: :lol:

 

 

Kris mi też było bardzo miło poznać realnie :lol: , wysłałem na maila namiary na ekipy przepraszam jak są tam dodatkowe dane :-?

 

 

Z mojego podwórka stoczyłem boje z architekturą, wszystko wskazuje że trzeba naciskać bo róznie interpretują przepisy, paragrafy ich przygniatają :wink: :wink:, wynik rozmów 2:0 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my też poprosimy o namiary na te bloczki. Spółdzielnia poszukiwawczo-wyszukiwawcza nam się robi z forumu...

 

Dzięki "pawel i renia" za fotoprzewodnik - jak widać udało się zamiescic Zofię.

 

Co do spotkania - pomimo zimna i trudności w zaopatrzeniu, było owocne ookładniejszą relację się nie pokuszę, jako że nie uczestniczyliśmy w całości biegając na zmianę za naszym dziecięciem,- taka wymiana doświadczeń na naszym dzikim kapitalistycznym rynku jest bezcenna, a nawet korespondowac przyjemniej z kimś widzianym na oczy.

 

Pozdrawiam spotkanych i niespotkanych,

Swan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...