Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam ekipy do stanu surowego na Bialolece. Czy ktos z forumowiczów ma kogoś do polecenia. Wiem, że dość późno ale moja poprzednia ekipa się rozpadla.

 

Witam

Jaki macie projekt i gdzie chcecie budować?

Pozdro

 

Mamy projekt Emanuela 2 http://www.dobredomy.pl/?id_project=61 i chcemy budowac na Bialolece, okolice Mochtynskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po dłuższej nieobecności.

chciałabym się z Wami skonsultować w sprawie geodety.

Za oznaczenie miejsca zdjęcia humusu ( pierwsza wizyta) i oznaczenie osi ław fundamentowych(druga wizyta) , pan zażyczył sobie 600zł.

Czy to według was dobra cena?

Dziękuję za odpowiedz

Pozdrawiam

Marzena

 

myśle że jest to dobra cena, my w zeszłym roku płaciliśmy 500pln

a co do humusu to opinie popieram kris19

 

POZDRO...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi znajomi są w takiej sytuacji jak my jakiś czas temu ... tzn. szukają działki pod Warszawą.

Może ludzie od których kupiliście działkę mieli jeszcze inne.... czy moglibyście się podzielić kontaktami.

 

Potrzebna działka mała (najlepiej ok.1000 m) pod bliżniak.

 

Będę wdzięczna za maile na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czujemy, że jesteśmy budowlańcami. Od poniedziałku rusza budowa i cały zamęt. Najlepsze jest to że na 30 marca mam termin porodu a tu nie ma czasu na takie rzeczy... może by przelożyć o jakiś mesąc lub dwa :D

 

pozdrawiam wszystkich którzy już pomogli tych którzy jeszcze pomogą

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czujemy, że jesteśmy budowlańcami. Od poniedziałku rusza budowa i cały zamęt. Najlepsze jest to że na 30 marca mam termin porodu a tu nie ma czasu na takie rzeczy... może by przelożyć o jakiś mesąc lub dwa :D

 

pozdrawiam wszystkich którzy już pomogli tych którzy jeszcze pomogą

Kamila

 

 

trzymamy kciuki za udany start i udany poród

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

my w zeszłym roku prawie to samo przechodziliśmy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

a szpital już wybrany?????? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czujemy, że jesteśmy budowlańcami. Od poniedziałku rusza budowa i cały zamęt. Najlepsze jest to że na 30 marca mam termin porodu a tu nie ma czasu na takie rzeczy... może by przelożyć o jakiś mesąc lub dwa :D

 

pozdrawiam wszystkich którzy już pomogli tych którzy jeszcze pomogą

Kamila

 

Witam Sąsiadko,

Trzymam kciuki, za pezproblemową budowę, udany start i lekki poród :wink: :lol: :D

 

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do KasiR:

 

czy już wybraliście sobie system do filtrowania wody/dostawcę?

stracznie dużo kasy przyjdzie na to wydać. Ja mam 2 oferty, gdzie sam filtr do odżelaziania/odmanganiania to koszt prawie 6 kpln. do tego robota, złączki, duperelki, dodatkowy hydrofor do napowietrzania wody i jak się okazuje nowa pompa (bo ta kupiona 3 m-ce temu będzie za słaba).

 

Czy już ktoś z Was na Białołęce uzdatnił sobie wodę i może polecić swój system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to wycena którą dostałem na styropian

 

Witam

 

Wycena styropianu Swisspor:

 

eps100 100mm - 7,2m3 x 187,00pln = 1346,40pln

eps100 50mm - 13,5m3 x 187,00pln = 2524,50pln

eps100 40mm - 6,6m3 x 187,00pln = 1234,20pln

eps70 50mm - 4,5m3 x 160,00pln = 720,00pln

razem: 5725,10pln brutto

 

zamiana eps100 100mm na HYDRO 100mm - doplata 1173,60pln

 

Do ocieplenia fundamentów wystarczy HYDRO 60mm (taki sam opór cieplny jak eps100 100mm), czyli:

Hydro 80mm - 5,6m3 x 350,00pln = 1960,00pln (różnica to "tylko" 613,60pln)

 

Folia kubelkowa - 6,00pln/m2 (przy 5 rolkach transport gratis)

 

wszystkie ceny brutto

dostawa bezplatna

 

pozdrawiam

Krystian Sikora

http://www.ihb.pl

077 412 68 93

502 071 258

 

I jak to wygląda na tle innych?

Parametry lepsze od dalmatyńczyka wg producenta

W razie kontaktu z p. Sikorą powołać się na forum

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia dla wszystkich rozpoczynających w nowym sezonie budowlanym.

A my mamy stan surowy zamknięty i zabity dechami(tzn tylko garaż). No to jadę rano przed pracą pooglądać. Staję przed domem. Podziwiam i ... niestety nie wziąłem kluczy do domu :evil: :D . No i postałem jak ten blondyn przed domem, zdjąłem naklejki informacyjne z szyb(bo była rosa i fajnie schodziły) i pojechałem do pracy. Teraz już wiem. Nowy dom MA KLUCZE i trzeba je ze sobą wozić :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam, że niektórzy przed docelowym ogrodzeniem robią prowizoryczne na czas budowy z gorszej siatki. Czy ktoś nie chciałby odsprzedać takiego ogrodzenia? słupki bądź pale też mnie interesują

Kamila

 

Jeżeli jesteś zainteresowany to mam bramę dwuskrzydłową , kilkanaście słupków i ok 15 metrów siatki. Właśnie jestem na ukończeniu parkanu z desek.

W moim przypadku trzy strony ogrodzenia zrobiłem na gotowo(siatka) , natomiast front prowizorka.

 

może ktos jeszcze ma na zbyciu takie ogrodzenie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...