Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie

Czytuje wasze forum od jakiegoś czasu , pisze natomiast po raz pierwszy

Bardzo chciałbym rozpocząć budowę w tym sezonie , ale moi wykonawcy sie rozmyli i zostałem z niczym. Budowa oczywiście na Białołęce , wiec moze macie jakieś kontakty do ekip, niedrogich , solidnych i mało pijących :) ??

 

pozdrawiam

Pawel

Przesyłam namiary na wykonawców

 

1. Przyłącza:

- gazowe Pan Piątek 604 051 877

- wodociągowe Pan Kulesza 504 220 985, współpracuje z projektantką przyłączy p. Barbara Tomaszczyk 602 361 978

- elektryczne 510 209 051

2. Geodeta

- Marcin Wierzchoń 607 156 380

- Pan Kuba Kwerko 601 812 084

Obaj panowie są z firmy MK GEO USŁUGI GEODEZJNE (współpracuje z firmą NASIŁOWSKI), projekty wykonuje dla nich p. Maciej Chrestowski 602 720 088

 

Budowa

1. Grzegorz Kramek - podobno niezły ale zaczął się ostatnio sporo cenić

604-401-916

2. Wacław Łupiński - jak wyżej - tylko bardzo rozsądny cenowo, miejscowy - z

Marek - tak naprawdę gdybym miał polecać w ciemno to właśnie jego

0-22-771-27-00 po godz. 19,00

3. Murarz (firma) – od zera do stanu surowego z więźbą dachową, kontakty z hurtowniami 502 31 88 31.

4. Pan Teska dużo budował na Białołęce 602-47-29-68

5. Namiary na ekipę posiada również człowiek od przyłączy elektrycznych

6. 0601-807-353 Dariusz Radziewicz

7. Wiesiek Sikorski 604 213 101

 

Wszystkie namiary pochodzą od innych forumowiczów.

Dodatkowo warto przejechać się po okolicznych budowach i zapytać majstrów lub właścicieli.

 

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pawel321 ciężkie zadanie przed Tobą ale życzę powodzenia. Wszystkie ekipy polecane na forum mają duże wzięcie.

 

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z hurtownią budowlaną MARKBUD z Ostródzkiej 170?? Mam zamiar zamówić u nich trochę towaru.

 

ostatnio z przymusu kupowałam tam stal - najdrożej w okolicy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała ciekawostka na temat cen.

rano udało mi się znaleźć w jednej z hurtowni gazobeton to jak na owe czasy po przyzwoitej cenie bo po 10,90 na za tydzień. Niestety po 12 jak przyjechałam złożyć zamówienie kosztował 11,90. Pan wytłumaczył, że takie czasy i do 12 sprzedawali taniej. Może by tak w w całym kraju skrzyknąć wszystkich budujących i zrobić jakiś strajk :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam się wczoraj na działce spychacz zakopał po osie przy ściąganiu humusu. (Pod humusem jest warstwa potwornie mokrej gliny!) Koszmar! Wykopał się z wielkim trudem, ale mamy teraz na samym środku działki potężne gliniaste bajoro, bo przy tym wykopywaniu zapierał się łychą.

Kierbud ma się zjawić na tygodniu i ocenić sytuację... Czy ktoś z Was miał podobne problemy?

 

Swan i s-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie tanio mozna kupić siatkę leśną do tymczasowego ogrodzenia dzialki.

Potrzebuje 40 - 50 mb

Może ktoś ma na zbyciu?

 

No i pytanie gdzie mozna sensownie kupić słupki i siatkę powlekaną na ogrodzenie ?

 

Potrzebny namiar na wykonawcę elmentów metalowych : brama, furtka i przesła ogrodzeniowe

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris,

 

Siatkę leśną na jesieni najlepiej było kupić w Castoramie za ok 200 pln - 50 m. Siatkę ocynkowaną na ogrodzenie docelowe z sąsiadem oraz słupki najtaniej znalazłam w Markach na Piłsudskiego mniej więcej na środku Marek (ja szukałam bardzo grubej siatki oraz bardzo grubych słupków).

 

Szukam ekipy do ocieplenia poddasza. Ratunku... Ile to może kosztować z materiałem? Czy ktoś zna ekipę? W końcu sama będę musiała to zrobić :roll: tylko że wełna kłuje...

 

pozdrawiam!

Asia_w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie tanio mozna kupić siatkę leśną do tymczasowego ogrodzenia dzialki.

Potrzebuje 40 - 50 mb

Może ktoś ma na zbyciu?

 

No i pytanie gdzie mozna sensownie kupić słupki i siatkę powlekaną na ogrodzenie ?

 

Potrzebny namiar na wykonawcę elmentów metalowych : brama, furtka i przesła ogrodzeniowe

 

Pozdrawiam

 

Własnie jest promocja na siatkę tymczasową w Castoramie (coś ok. 135 zł za 50m).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj w betoniarni na Czajki. jednak 230 netto za B-20 to dla mne za drogo (oczywiście od kwietnia podwyżka), do tego 250 netto za godzinę pompa. zamówiłam z dnia na dzień u przemiłej pani Jagody z Legionowa za 198 netto plus pompa na godziny lub 400 za całe wylanie (w zależności jak mi wyjdzie) chętnym przesyłam kontakt na priv. Co prawda właśnie pakuję się do szpitala ale kompa biorę ze sobą

Poproszę namiary na przemiłą panią Jagodę z Legionowa... ;)

No i powodzenia w starciu z "obcym"... :lol:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich bardzo goraco po dlugim okresie nieobecnosci (choc obecnosc tez byla chwilowa hmmmm) w grupie!

 

Niedawno po dosc krotkim okresie czekania - 6 miesiecy - otrzymalem decyzje o warunkach zabudowy :evil:

 

Przyznam, ze ten okres oczekiwania calkowicie uspil moj zapal do budowy domu... no ale w koncu udalo sie 8)

 

I teraz........

udalo mi sie przeczytac, ze dosc trudno o dobrego geodete w naszych okolicach.... moze jednak ktos mial przyjemnosc wspolpracy z kims wartym polecenia?? - prosilbym o namiary!

 

Aha, no i zeby byl tani :oops:

 

Pozdrawiam Was!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budet ma po 208 netto pompa powyżej 20 m 450 zł netto. zamówienie co najmniej 2 dni wcześniej musi być złożone i zapłacone. U mojej panii JAGODY płaci się na budowie przy ostatniej gruszce

CO DO BETONU TO W ZESZŁYM ROKU MIAŁEM TAKI PRZYPADEK :

 

- beton zamówiony u p.Jagody wszystko pięknie i ładnie, miał być o 17 a pojawił się dopiero koło 19 :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

no i zanim skończyli lać to zrobiło się ciemno jak w d... a dodam jeszcze że nie mieli swego światła na pompie i na dodatek na takie trudne lanie po zmroku przysłali mi niedoświadczonego operatora pompy co dopiero 2 budowę lał MASAKRA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

- MOJA EKIPA BYŁA STRASZNIE WK............na NA TĄ ICH PARTANINE

- niestety nie nauczony 1 przykładem znowu zamówiłem u nich beton bo chciałem by było choć trochę taniej { około 12pln/m3betonu}, tym razem miałem zamiar wylewać HUDZIAK no i jaka niespodzianka mnie spotkała :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: kiedy to coś mnie tknęło i dzień wcześniej przypomniałem się o umówionej dostawie A TU WIELKA NIESPODZIANKA ....przecież my pana nie mamy w planie na dzień jutrzejszy ani żaden inny ........rzekła p.Jagoda

- jak by mnie piorun trafił przecież umawialiśmy się 2 tyg wcześniej i dobrze pamiętam że zapisywała mnie PANI w swój KAJET.

na początek oczywiście że nie możliwe ale po jakimś czasie okazało się że się odnalazło i niewiadomo co teraz robić....EKIPA MNIE ZABIJE JAK NIE BĘDZIE BETONU ...bo już za bardzo nie mieli co robić na tym etapie budowy......

-po 3 godz oczekiwania okazało się że postarają się coś trochę po przesuwać i na pewno przyjadą .....PRZYJECHALI .....TĄ SAMĄ BRYGADĄ CO POPRZEDNIO......szef naszej ekipy p.Jan nie był za bardzo zadowolony

 

A JA CHCIAŁEM ZAOSZCZĘDZIĆ TYCH PARE GROSZY :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :cry: :roll: :roll: :cry: :roll: I DZIŚ MYŚLE ŻE NIE WARTE TO BYŁO

 

- przy ostatnim wylewaniu [stropu]z gruszki już taki głupi nie byłem i beton zamówiłem w budet 022-774-15-15 przepłaciłem raptem jakieś 120pln ale za to jak byli umówieni na 9 to 8.45 już stała jedna beczka i pompa była gotowa dom pracy .w między czasie kiedy 1 beczka była lana w kolejce stały już 2 następne i TO ONE CZEKAŁY NA SWOJĄ KOLEJ A NIE JA NA NIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

co do płatności to podczas zamawiania betonu w biurze zostawiłem tylko zaliczkę za pompę a całość zapłaciłem po robocie i oczywiście netto :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

wybór należy do was my 2 raz a raczej 3 już takiego błędu nie popełnimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cały czas mam do odsprzedania: stemple (ok 210 szt 295 długie, 40 szt 270 długie), ytong 24 cm gruby odmiana 400(paleta bez 3 sztuk), silka 12 cała paleta niestety odpieczętowana, kanały wentylacyjne z silki(24x24x20, fi 16)cała paleta też rozpieczętowana. Ceny zeszłoroczne takie jak mam na fakturach-czyli na pewno atrakcyjne jak na ten rok. Transport we własnym zakresie z ul Berensona przy Ostródzkiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cały czas mam do odsprzedania: stemple (ok 210 szt 295 długie, 40 szt 270 długie), ytong 24 cm gruby odmiana 400(paleta bez 3 sztuk), silka 12 cała paleta niestety odpieczętowana, kanały wentylacyjne z silki(24x24x20, fi 16)cała paleta też rozpieczętowana. Ceny zeszłoroczne takie jak mam na fakturach-czyli na pewno atrakcyjne jak na ten rok. Transport we własnym zakresie z ul Berensona przy Ostródzkiej.

 

DAJ JESZCZE OGŁOSZENIE NA GRUPE CHOTOMÓW I NIEPORĘT A NAPEWNO ZARAZ POZBĘDZIESZ SIE KŁOPOTU

 

POZDRO...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...