Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale mnie facet wkurzył :x :evil: a moją żonę, to już nie wspomnę :evil: :evil:

Dał nam mapkę bez swoich stempelków !!! Na szczęście wychwycił to architekt, który stwierdził, że ona się do niczego nie nadaje bez tych pieczątek.

Telefon zwrotny to gościa - on nie widzi problemu ani powodu żeby się stemplować - ale moja żona (twarda sztuka) zmusiła go do tego.

 

Ale ile przy tym nerwów było - to już nasze tylko.

Mówiąc wprost dupek i naciągacz.

 

Co do kar umownych - nic nie potrąciliśmy ale po tym numerze to już z nim raczej nie będziemy dalej współpracować. Co to to to nie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie facet wkurzył :x :evil: a moją żonę, to już nie wspomnę :evil: :evil:

Dał nam mapkę bez swoich stempelków !!! Na szczęście wychwycił to architekt, który stwierdził, że ona się do niczego nie nadaje bez tych pieczątek.

Telefon zwrotny to gościa - on nie widzi problemu ani powodu żeby się stemplować - ale moja żona (twarda sztuka) zmusiła go do tego.

 

Ale ile przy tym nerwów było - to już nasze tylko.

Mówiąc wprost dupek i naciągacz.

 

Co do kar umownych - nic nie potrąciliśmy ale po tym numerze to już z nim raczej nie będziemy dalej współpracować. Co to to to nie!!!

 

Ja uważam, że jak ktoś próbuje kręcić, naciągać to od razu nalezy przerywać współpracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie facet wkurzył :x :evil: a moją żonę, to już nie wspomnę :evil: :evil:

Dał nam mapkę bez swoich stempelków !!! Na szczęście wychwycił to architekt, który stwierdził, że ona się do niczego nie nadaje bez tych pieczątek.

Telefon zwrotny to gościa - on nie widzi problemu ani powodu żeby się stemplować - ale moja żona (twarda sztuka) zmusiła go do tego.

 

Ale ile przy tym nerwów było - to już nasze tylko.

Mówiąc wprost dupek i naciągacz.

 

Co do kar umownych - nic nie potrąciliśmy ale po tym numerze to już z nim raczej nie będziemy dalej współpracować. Co to to to nie!!!

 

Podaj namiary na tego geodete, albo przynajmniej inicjaly i kto go w urzedzie polecil.

 

Ja mialem watpliwa przyjemnosc skorzystac z geodety poleconego przez pania z geodezji. Mial mi zrobic podzial dzialki - przygotowanie zajelo mu o miesiac wiecej niz sie umawialismy. Obiecywal, ze w urzedzie popchnie sprawe zeby wszystko poszlo szybciej (wiadomo ma znajomosci skoro go polecaja) - ale rozpatrzenie podzialu trwalo dokladnie 60 (chyba) ustawowych dni.

 

zlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge podać kontakt do geodety który zrobił mi mapki wirtualnie - polecony z Forum facet z Marek mapki 600 zł. Nawet się z nim nie widziałem - uzgodnilismy przez telefon, odebrałem przez jego znajoma w centrum wawy, wykonał w 3 tygodnie, poślizg miał tylko na uzgodnieniu w ZUD. Mogę wysłac na priv

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Wy możecie podesłać namiary na uczciwych geodetów to bardzo chętnie ....

 

Moge dać Ci namiary na geodetę, który obsługiwał moich rodziców i mnie. Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Mieszka blisko ul. Marywilskiej. Jeśli będzisz chętny to daj mi znać na priv.

 

Hehe. U mnie juz stoją ściany :lol: .

Ponawiam swoje zaproszenie do oglądania budowy. Myślę że warto. Przypominam że buduję z kształtek styropianowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broncio, Willie, zlu, kze i Wszycsy Ludzie Dobrej Woli :wink:

 

Potrzebny mi ktoś kto stworzy projekt przyłącza wody a najlepiej aby go jeszcze mógł wykonać - może kogoś polecicie.

 

Geodeta też aktualny - Pan RL (czytaj Erel - synonim krętacza) nie wchodzi w rachubę na dalszą współpracę.

 

thx

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem z geodetą :evil: :evil:

Mapki zrobil z tygodniowym opóżnieniem (OK, były swięta), ale dzis w wodociągach powiedzieli że nie wydadzą warunkówz z taką mapką bo niema na niej ulicy z przyłączami. :evil: :evil: :evil: On chyba nie pierwszą mapkę robił (polecony z Forum), chyba musi wiedziec!

 

Po pierwsze dlaczego poszedłeś z mapą do celów projektowych po warunki przyłączenia wody. Tam sie składa mapkę (stan archiwalny), którą bierzesz z Kartografii i katastru (AL. jerozolimskie)???

 

Po drugie - ten geodeta to chyba drugi Erel - albo może podobny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broncio, Willie, zlu, kze i Wszycsy Ludzie Dobrej Woli :wink:

 

Potrzebny mi ktoś kto stworzy projekt przyłącza wody a najlepiej aby go jeszcze mógł wykonać - może kogoś polecicie.

 

Geodeta też aktualny - Pan RL (czytaj Erel - synonim krętacza) nie wchodzi w rachubę na dalszą współpracę.

 

thx

J

 

Jak macie kogos to chetnie też pogadam - mam jeden namiar z tzw terenu ale na razie facet m nie zabił ceną - 3 tys za każdy kawałek tzn w sumie 9 tys bo

1) przyłacze gaze droga - skrzynka-dom

2) przyłącze gazowe dom (tu potrzeba osobne zezwolenie podobnoi)

3) przyłącze wodociagowe

 

Mogę dac kontakt, ale na razie myślę że można taniej.

Oferta to tzw full serwis czyli on wszystko załatwia w urzędach i dostawcach i zud - ja tylko płacę i odbieram gotowe........

 

kilka osób na moich działkach go wzięło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie.

Mogę polecić kobietę, która zajmuje sie gazem i robi projekt całej gazyfikacji Ostródzkiej od Warzelniczej do Zdziarskiej i nitek prostopadłych od tej ulicy. Pani Bożena Żebrowska , F-ma Tech-Instal, tel. kom. 601353860. JAk Ci sie chce szperać możesz sobie na stronie wodociągów w-wskich sprawdzić wyniki przetargów ich (publikowane do ogólnej wiadomości) i podzwonić w kilka miejsc. Jak Ci się niechce to daj wiadomość na priva to Ci odtworzę z moich zasobów, zaznaczam jednak, że są aktualne sprzed 4 m-cy. Niestety moi sąsiedzi i ja wybraliśmy nienajlepiej właśnie dlatego, że nie był to gościu z tej listy. Będzie projekt będzie ale trochę później.

Broncio, Willie, zlu, kze i Wszycsy Ludzie Dobrej Woli :wink:

 

Potrzebny mi ktoś kto stworzy projekt przyłącza wody a najlepiej aby go jeszcze mógł wykonać - może kogoś polecicie.

 

Geodeta też aktualny - Pan RL (czytaj Erel - synonim krętacza) nie wchodzi w rachubę na dalszą współpracę.

 

thx

J

 

Jak macie kogos to chetnie też pogadam - mam jeden namiar z tzw terenu ale na razie facet m nie zabił ceną - 3 tys za każdy kawałek tzn w sumie 9 tys bo

1) przyłacze gaze droga - skrzynka-dom

2) przyłącze gazowe dom (tu potrzeba osobne zezwolenie podobnoi)

3) przyłącze wodociagowe

 

Mogę dac kontakt, ale na razie myślę że można taniej.

Oferta to tzw full serwis czyli on wszystko załatwia w urzędach i dostawcach i zud - ja tylko płacę i odbieram gotowe........

 

kilka osób na moich działkach go wzięło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załamał mnie miejscowy uprawiacz roli,

za 15 min pracy, na mojej działce, jego ciągnikiem z kultywatorem + póżniej glebogryzarką (300mkw) kazał sobie 500zł; /sąsiadowi za trochę więcej 600pln/

chyba od wiosennego ocieplenia niektórzy dostają pomieszania zmysłów

 

wspominałem już że moje przyłącza b. sprawnie zrobiła mi firma z Zielonki (STD Nosiłowski), projekty robił białołęcki sąsiad Irek Nowak

(Instal Projekt) 0601/283 809

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspominałem już że moje przyłącza b. sprawnie zrobiła mi firma z Zielonki (STD Nosiłowski), projekty robił białołęcki sąsiad Irek Nowak

(Instal Projekt) 0601/283 809

 

Miałem podać dokładnie tych samych ludzi co api :D

Dodam tylko że jesteśmy po wstępnych rozmowach z projektantem p. Krupa.

Telefony: 675-54-77, 503-432-675.

Zażyczył sobie troche mniej pieniędzy niż Nowak. Natomiast wykonawce poleca tego samego :lol: . Wygląda na to że pan Nasiłowski jest monopolistą na Białołęce. A robi bardzo dobrze. Okazało się niedawno, że parę lat temu podłączał wodę u moich teściów. Szybko sprawnie i solidnie.

Tylko nie chce rozmawiać o kosztach przyłącza bez obejrzenia projektu.

 

 

api szkoda że wcześniej nie napisałeś, że będziesz potrzebował ciągnika. Miałbyś duzo taniej. Jak nie teść to któryś sąsiad. Teść brał po 50zł za taką robotę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...