Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiamy Grupę z nowej siedziby Agi i Jacka69:

Własnie dzisiaj się przeprowadziliśmy ....

 

Pewien etap się zakończył ....

 

Najlepszego dla Wszystkich, szczególnie tych, co właśnie zaczynają ...

 

J

 

HA!

to wieczorne swiatelka swieca nie bez powodu 8)

 

GRATULACJE! :D :D

 

dzięki, dzięki - nie wiedziałem, że od Ciebie widać moje światełka ....

Czy Ty też już na włościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy Grupę z nowej siedziby Agi i Jacka69:

Własnie dzisiaj się przeprowadziliśmy ....

 

Pewien etap się zakończył ....

 

Najlepszego dla Wszystkich, szczególnie tych, co właśnie zaczynają ...

 

J

 

HA!

to wieczorne swiatelka swieca nie bez powodu 8)

 

GRATULACJE! :D :D

 

dzięki, dzięki - nie wiedziałem, że od Ciebie widać moje światełka ....

Czy Ty też już na włościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł i Renia

słyszałam od ekipy pana Jana Waszą historię (włącznie z tym że pan od pompy dopiero się uczył swojej roboty). Ja nie mogę narzekać bo to ja straszliwie kręciłam z terminami i godzinami. Potrzebowałam beton z dnia na dzień a jako niedośwadczony budowlaniec myślałam że to nic trudnego. Pani Jagoda sprawiła cud i wepchnęła mnie na drugi dzień rano, a u nas na budowie po południu okazało się że jednak nie na piątek tylko na poniedziałek będzie potrzebny beton i musiałam przekładać termin. Później okazało się że zamast 30 m potrzebuję 17 więc to ja powinnam podziwiać spokój ducha pani Jagody. Coś m się wydaje, że to przez takich inwestorów jak ja Wy byliście poszkodowani. Dla mnie ważne że ekipa mówi że beton w porządku.

Jeszcze przed świętami albo tuz po będę zamawiała B-15 to dam znać czy nie było problemów.

Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj w betoniarni na Czajki. jednak 230 netto za B-20 to dla mne za drogo (oczywiście od kwietnia podwyżka), do tego 250 netto za godzinę pompa. zamówiłam z dnia na dzień u przemiłej pani Jagody z Legionowa za 198 netto plus pompa na godziny lub 400 za całe wylanie (w zależności jak mi wyjdzie) chętnym przesyłam kontakt na priv. Co prawda właśnie pakuję się do szpitala ale kompa biorę ze sobą

 

poprosze o namiary - dzieki

 

proszę również o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj w betoniarni na Czajki. jednak 230 netto za B-20 to dla mne za drogo (oczywiście od kwietnia podwyżka), do tego 250 netto za godzinę pompa. zamówiłam z dnia na dzień u przemiłej pani Jagody z Legionowa za 198 netto plus pompa na godziny lub 400 za całe wylanie (w zależności jak mi wyjdzie) chętnym przesyłam kontakt na priv. Co prawda właśnie pakuję się do szpitala ale kompa biorę ze sobą

 

poprosze o namiary - dzieki

 

proszę również o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj w betoniarni na Czajki. jednak 230 netto za B-20 to dla mne za drogo (oczywiście od kwietnia podwyżka), do tego 250 netto za godzinę pompa. zamówiłam z dnia na dzień u przemiłej pani Jagody z Legionowa za 198 netto plus pompa na godziny lub 400 za całe wylanie (w zależności jak mi wyjdzie) chętnym przesyłam kontakt na priv. Co prawda właśnie pakuję się do szpitala ale kompa biorę ze sobą

 

poprosze o namiary - dzieki

 

proszę również o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cały czas mam do odsprzedania: stemple (ok 210 szt 295 długie, 40 szt 270 długie), ytong 24 cm gruby odmiana 400(paleta bez 3 sztuk), silka 12 cała paleta niestety odpieczętowana, kanały wentylacyjne z silki(24x24x20, fi 16)cała paleta też rozpieczętowana. Ceny zeszłoroczne takie jak mam na fakturach-czyli na pewno atrakcyjne jak na ten rok. Transport we własnym zakresie z ul Berensona przy Ostródzkiej.

po ile macie stemple myślę o bratowej i dałabym może jej namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla przypomnienia strasznie się naszukałem :):):lol: :lol: :lol:

 

Może taki mały temacik podstawowego wyposażenia budowy czyli takiego z serduszkiem, jak to rozwiązaliście??? :-? :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla przypomnienia strasznie się naszukałem :):):lol: :lol: :lol:

 

Może taki mały temacik podstawowego wyposażenia budowy czyli takiego z serduszkiem, jak to rozwiązaliście??? :-? :-? :lol:

 

Masz ten sam problem co ja

Ze wzgledu na sasiadów i swoj spkój zainwestuję niestety w TOY TOYa :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki mały temacik podstawowego wyposażenia budowy czyli takiego z serduszkiem, jak to rozwiązaliście??? :-? :-? :lol:

Hej!

Najprościej jest zamówić TOI-TOIa lub Clip Clopa itp... ;)

Tyle, że wyjdzie to pewnie zdecydowanie najdrożej (ale jak wcześniej napisałem najprościej i to jest również ogromny plus). Dla hard core'owców polecam wykopanie i postawienie sławojki, tyle że przy ewentualnym późniejszym kopaniu swojej studni wodnej przynajmniej dla mnie pozostałby pewien niesmak, że to i owo wsiąkało w moją glebę.

Także raczej polecam te pierwsze rozwiązanie, a po wybudowaniu chociażby parteru, wyprowadzeniu pionów kanalizacyjnych i wybudowaniu szamba można postawić jakąś prowizorkę ubikacji i rezygnuje się wtedy z kabinki...

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy Grupę z nowej siedziby Agi i Jacka69:

Własnie dzisiaj się przeprowadziliśmy ....

 

Pewien etap się zakończył ....

 

Najlepszego dla Wszystkich, szczególnie tych, co właśnie zaczynają ...

 

J

 

HA!

to wieczorne swiatelka swieca nie bez powodu 8)

 

GRATULACJE! :D :D

 

dzięki, dzięki - nie wiedziałem, że od Ciebie widać moje światełka ....

Czy Ty też już na włościach?

 

niestety nie :-? mozna by powiedziec ze "dopinamy harmonogram"......

 

a Wasze swiatelka ogladam jadac Artyleryjska - od nas nie bedzie widac mimo ze w linii prostej to chyba nie wiecej niz jakies 1500 metrow :wink:

 

jak wrazenia po 10 dniach???

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych :wink:

Moge polecić osoby które u nas pracowały, lub coś u nich zamawialiśmy i jesteśmy nadal z nich zadowoleni:

* Pan od Alarmów

* Meble (Kuchnie, zabudowy, sypialnie i inne meble)

* Hydraulik

* Pan od ogrodzenia (murowanie, docieplenia zewnetrze + tynki zewn, klinkier)

* Studnie

* Koparka

* Glazura/Gres/sanitariaty

* Okna

 

 

Pozdrawiam :wink:

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Budujących :lol:

Dawno mnie nie było tu nie było i przyznam szczerze, ze nie nadązam za tempem z jakim sie to forum rozrasta!!! Super!!!

 

KasiuR,

Pan Mietek, którego nam polecałaś sie sprawdził :lol: - postawił ścianki na górze szybko i sprawnie. Będziemy chcieli wziąść go jeszcze do ocieplenia poddasza.

 

dziś wszedł hydraulik, pan Andrzej z ekipa i ma rozprowadzic instalacje. Przekonywal mnie, ze skonczy jeszcze przed swietami, do piatku choc mieli robic w pieciu, a jak bylam na budowie, to bylo ich dwoch. Zobaczymy jak bedzie jutro. wiem, ze w miedzy czasie robi na innej budowie.

Podobnie sprawa ma sie z elektrykiem, ktory zaczal w czwartek w zeszlym tygodniu, robil piatek i sobote (przez chwile) a od poniedzialku Go nie ma - tez umawial sie z nami ze do swiat skonczy. Nie wiem czy w takim tempie skonczy, bo pracuja we dwoch! Tez maja w miedzy czasie inna budowe i tak skacza. Na razie nie robie jeszcze o to rabanu, ale jesli zaczna opoźniać robote to sie zdenerwuje :( Nie wiem czy to normalne z fachowcami od wykonczeniowki?

Po swietach, 15 kwietnia mamy umowione tynki, wiec instalacje musza byc do tego czasu skonczone!

 

 

Pozdr,

 

Moniaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych :wink:

Moge polecić osoby które u nas pracowały, lub coś u nich zamawialiśmy i jesteśmy nadal z nich zadowoleni:

* Pan od Alarmów

* Meble (Kuchnie, zabudowy, sypialnie i inne meble)

* Hydraulik

* Pan od ogrodzenia (murowanie, docieplenia zewnetrze + tynki zewn, klinkier)

* Studnie

* Koparka

* Glazura/Gres/sanitariaty

* Okna

 

Jeśli mogę to proszę o namiary meble (kuchnie itp), oraz glazurę, gresy i sanitariaty

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...