Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Po 26 godzinach zmagań :evil: w Niedzielę Wielkanocną o 23.14 dołączyła do naszego grona budujących Zuzanna waga 4230 wzrost 61 cm

 

Nad wstawienem zdjęcia musze jeszcze popracować

 

GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

no i żeby na jednym nie skończyło się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kris gratulacjeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Super dzięki

Prawie codziennie jak wracam z działki to zbaczam na twoja budowę ale jeszcze Cie nie spotkałem

Pozdrawiam

 

Kris bo bardzo żadko tam bywam ale chyba będę już bywał bardzo często :-? umowa z wykonawcą podpiosaana na 1 lipca a tu mi mówi że jak chcę to już może zaczynać czyli po długim weekendzie ostro do pracy :):):).

Najlepsze ze chciałem też zajrzeć do ciebie no i pokręciłem się po okolicy i działki nie znalazłem :o :o :oops: :oops: :wink:

 

 

Pytanie do wszystkich skąd braliście drewno szalunkowe i stal?

 

Kris skąd brałeś ostatecznie bloczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris 19 gratulacje.

 

A z panem Mariuszem od koparki to potwierdzam-szybko bardzo sprawnie-ostatnio z mojej działki zrobili lotniskowca :wink: , ale z rabacikami to nie tak szybko. Polecałem pana Mariusza od prawie roku i wiele osób z tej grupy z jego usług korzystało. Ja zresztą też dzwonię po kogoś z jego ludzi tak raz na dwa miesiące. Można by zliczyć już z tydzień dniówek współpracy. I niestety rabatów nie udziela. Jedynie co, to cena za godzinę pracy od prawie roku ta sama.

Lotniskowiec się zrobił, bo nawiezione 60 wywrotek ziemii zostało wyrównane wygładzone i na oceanie traw wystaje na prawie metr w górę moja działka wygałskana jak bułka masłem-to a'propos umiejętności koparkowego.

 

Zgadza się

Ale cena jest lepsza dla forumowiczów i jak dodać jakość i ilość to jest dobry rabacik

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris gratulacjeeeeeeeeeeeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Super dzięki

Prawie codziennie jak wracam z działki to zbaczam na twoja budowę ale jeszcze Cie nie spotkałem

Pozdrawiam

 

Kris bo bardzo żadko tam bywam ale chyba będę już bywał bardzo często :-? umowa z wykonawcą podpiosaana na 1 lipca a tu mi mówi że jak chcę to już może zaczynać czyli po długim weekendzie ostro do pracy :):):).

Najlepsze ze chciałem też zajrzeć do ciebie no i pokręciłem się po okolicy i działki nie znalazłem :o :o :oops: :oops: :wink:

 

 

Pytanie do wszystkich skąd braliście drewno szalunkowe i stal?

 

Kris skąd brałeś ostatecznie bloczki??

 

Działka dobrze zamaskowana :D :D :D

Tak naprawdę to wszyscy mają problem z dojazdem pierwszy raz a ja ich widzę jak mnie mijają. To gwarancja ciszy i sppkoju jak w BIESZCZADACH a do Mehoffera 50 metrów 8)

 

Bloczki z Minoxu

 

Warto z nimi sie targować mając ofertę z innych hurtowni no i małe koszty transportu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już mam dość budowania..

buduję ścianki, nadproża i inne cuda, a potem rozwalam :):):)

wszystkiego trzeba dopilnowac samemu, kieronik budowy to fikcja.. (stara prawda?)

ech, mówię wam..

nic to, dzis chudziak (wczoraj "się okazało", że zapomniejli doprowadzić odprowadzenia pod brodzik w łazience na dole i inne tego typu rzeczy...)

w poniedziałek CO

w czwartek centralny odkurzacz

w sobotę zalewanie

po długim weekendzie elektryk

po elektryku elewacja

w sobotę jadę w poszukiwaniu kamienia na okładzinę na elewacje, wybieram kolor okien, drzwi do gospodarczego, kolor elewacji, tynki

wieczorem imprezka urodzinowa, cucenie rano

spotkanie z wykonawcą na temat dalszego etapu

po drodze dwoje maleńkich dzieci

KTO DA WIĘCEJ??????????

już nie wyrabiam...

ps. słyszał kto coś o napędach faac, bo nie wiem czy faac czy horman...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywczyki - gratulacje!!!

Ponoć dzieci są radością noradu.. :wink:

Moje drugie za bardzo płacze, ale ponoć z tego wyrasta się (nie lubi smoczka.. :-?)

 

Trzymam kciuki za osoby rozpoczynające budowę. Teraz ponoć z materiałami jest krucho.. :roll:

 

Mogę polecić też elektryka (oprócz hydraulika, moi budowlańcy mają różne opinie, więc nie wiem... :roll:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktos z Was na zrobione tynki gipsowe i ekipe godna polecenia ?

Jesli tak to prosze o kontakt do takiej ekipy.

Dziekuje

Ja mam gipsowe. Ale mi robiła ekipa, którą skołował Zietek. Ja jestem zadowolony z Ziętka, ale kilka osób najeżdża na tego wykonawcę.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mu77 ja sprawę prądu na czas budowy roziwązalem bez STOENU, mam dobrego sąsiada z którym mozna się dogadać. Tak jest o wiele szybciej i chyba taniej. Sprawdź moze takie rozwiązanie jest łatwiejsze.

 

Mam pytanie:

Kto z Was ostatnio kupował bloczki fundamentowe, gdzie i w jakiej cenie?? w następnym tygodniu muszę kupić i szukam najlepszej oferty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mu77 ja sprawę prądu na czas budowy roziwązalem bez STOENU, mam dobrego sąsiada z którym mozna się dogadać. Tak jest o wiele szybciej i chyba taniej. Sprawdź moze takie rozwiązanie jest łatwiejsze.

 

Mam pytanie:

Kto z Was ostatnio kupował bloczki fundamentowe, gdzie i w jakiej cenie?? w następnym tygodniu muszę kupić i szukam najlepszej oferty.

Pozdrawiam.

 

Zapytaj w Minoxie

Można też w BUDET Legionowo 774 1515

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...