Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mu77 ja sprawę prądu na czas budowy roziwązalem bez STOENU, mam dobrego sąsiada z którym mozna się dogadać. Tak jest o wiele szybciej i chyba taniej. Sprawdź moze takie rozwiązanie jest łatwiejsze.

 

Mam pytanie:

Kto z Was ostatnio kupował bloczki fundamentowe, gdzie i w jakiej cenie?? w następnym tygodniu muszę kupić i szukam najlepszej oferty.

Pozdrawiam.

 

Zapytaj w Minoxie

Można też w BUDET Legionowo 774 1515

sprawdź w Mark Bud 8143510

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM PUSTAKI STROPOWE - TERIVA

 

Zostało mi jakieś 60 sztuk (w tym ok 20 podeklowanych na placu) pustaków stropowych. Są takie jak tu: http://www.solbet.pl/teriva_i.php

Sprzedam po zeszłorocznych cenach, chcę ich się po prostu pozbyć. Mam też 2 belki stropowe ok. 3-metrowe (muszę je dziś dokładnie zmierzyć).

Pustaki: 3,40zł/szt (teraz kosztują ok. 4,20netto)

Belki: 10zł/mb (teraz 18zł/mb)

 

Do odbioru k/Nowego Dworu Mazowieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mi pozostalo jakieś 10 bloczków fundamentowych z wibroprasy.

Mam do odstąpienia silke E 12 81 szt(cała paleta ale rozpieczętowana z oryginalnej folii, paleta ytonga 24 gęstość 400 też rozpieczętowana, bloczki wentylacyjne silki(24x24x20, otwór fi 16) cała paleta rozpieczętowana. Wszystko nieużywane, ale rozpieczętowane przez bezmyślność murarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm(może źle szukam...)Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma :cry: Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm(może źle szukam...)Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma :cry: Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina :wink:

Ja mam GWC rurowe, a nie żwirowe... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam żwiru płukanego o frakcji 30-100 mm do GWC żwirowego w Warszawie i okolicach.Niby jest Wisła,piaskarnie,betoniarnie,przesypownie,a nie mogę znależć żwiru o frakcji powyżej 30 mm(może źle szukam...)Jest do 30 mm,ale powyżej nie ma :cry: Dół pod GWC wykopany,fachowcy czekają,a ja nie moge znależć właściwego żwiru.Potrzebuję 30 m3 żwiru.Posiadacza namiaru na taki żwir uszczęśliwię butelką dobrego wina :wink:

 

DUŻA GRANULACJA! to już kamienie 10cm!!!

Spróbuj u panów z kamieniem ogrodowym na ul.Zwoleńskiej - tel.226156833, 602796111, 601930532

ew. Zabki ul.Łodygowa67 szef: 693445081 (drożsi niż ww.)

lub Green Garden na Patriotów 120/122 tel. 0228721466

no i na koniec AG Korc (mam tel. na Puławską ale mają też oddział w naszej okolicy) tel. 0226440050

 

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...