Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

kolejna sprawa to piec gazowy. Podzelcie się swoją wiedzą i doradźcie coś bo jestem w tym temacie zielona (info gdzie najlepiej takie cudo nabyć oczywiście wskazane)

Kamila

Mi załatwia wszystko hydraulik. I piec, i grzejniki, i komin itp. decydowałem się na broetje 20kw, kondensat, tzw. lodówka, zasobnik 135l. Czemu? Posłuchałem różnych opini i uzytkowników i ludzi z branży. Ponoć mają dobre rozwiązania technologiczne, dobry serwis (24h niezaleznie od pory dnia - ponoć nawet ktos zrobił test, tak by trafić w wigilie i .. przyjechali.. 8))

A co byś chciał wiedzieć o piecu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza

Długi weekend

Mam pytanie gdzie zamawialiście ?

- okna PCV w okleinie

- drzwi wejściowe

- bramę do garażu

Mile widziane wszelkie namiary

Pozdrawiam

ostatnio patrzyłam w Legionowie, jest np oknoplast do tego mozna zob bramy i drzwi nie wiem nazwy ulicy, ale jak sie skręca(od strony w-wy) w lewo na 2 światłach i za rondem po lewej stronie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza

Długi weekend

Mam pytanie gdzie zamawialiście ?

- okna PCV w okleinie

- drzwi wejściowe

- bramę do garażu

Mile widziane wszelkie namiary

Pozdrawiam

 

Witam my okna zamawialismy w firmie GORAN kolor orzech, drzwi GERDA i brama garazowa Hormann zamawiane w Zielonce, ale model drzwi w kazdym wiekszym salonie mozna obejrzec. Okna drzwi i brame mamy zamontowane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza

Długi weekend

Mam pytanie gdzie zamawialiście ?

- okna PCV w okleinie

- drzwi wejściowe

- bramę do garażu

Mile widziane wszelkie namiary

Pozdrawiam

 

ja mam bramy garazowe Normstahl, z których jestem bardzo zadowolony. Co moze wazniejsze dobra byla tez ich cena.

Kupowałem w Zielonce, firma Serwis A.B. ul. Marecka 49 (tuz przy rondzie), tel 7610757.

 

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza

Długi weekend

Mam pytanie gdzie zamawialiście ?

- okna PCV w okleinie

- drzwi wejściowe

- bramę do garażu

Mile widziane wszelkie namiary

Pozdrawiam

 

Witam my okna zamawialismy w firmie GORAN kolor orzech, drzwi GERDA i brama garazowa Hormann zamawiane w Zielonce, ale model drzwi w kazdym wiekszym salonie mozna obejrzec. Okna drzwi i brame mamy zamontowane .

Jacek69 petr_151

Super dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cisza

Długi weekend

Mam pytanie gdzie zamawialiście ?

- okna PCV w okleinie

- drzwi wejściowe

- bramę do garażu

Mile widziane wszelkie namiary

Pozdrawiam

Okna i bramę garazową kupowałęm u gościa, którego polecał mi wykonawca. Ale jakiś niemiły był.. Z zamontowaniem parapetów spóźnia się.. Nie podoba mi się, więc nie polecam.

A drzwi wejściowe to Vika-Met. Ale jeszcze nie skończyli (bo maja mi trzecie drzwi z garażu na podwórko zrobić), więc jak skończą to powiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - ja zdecydowałem się na drzwi z firmy poniższej, zdjęcie drzwi zamieściłem w dzienniku, drzwi mają atesty itd, zresztą robi każde drzwi pokazane na zdjęciu

 

http://www.dormet.com.pl/drzwi.html DORMET s.c.

ul. Wawerska 27 05-420 Józefów tel./fax (022) 789 53 98 d-14 5500,- 160x220

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - ja zdecydowałem się na drzwi z firmy poniższej, zdjęcie drzwi zamieściłem w dzienniku, drzwi mają atesty itd, zresztą robi każde drzwi pokazane na zdjęciu

 

http://www.dormet.com.pl/drzwi.html DORMET s.c.

ul. Wawerska 27 05-420 Józefów tel./fax (022) 789 53 98 d-14 5500,- 160x220

:)

 

Dzięki super

Czy cena z montazem ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Okna zamawiałem w Simed-plast na Powiślu. Kolor orzech, obustronna okleina, pcv. Zrobione dobrze, zamontowane super, terminowo i wg mnie niedrogo. Ten sam zestaw okien rok temu był o 15% droższy(u innego sprzedawcy). Drzwi wew i zew zamawiamy na Bartyckiej. Brama garażowa Normstahl na Płochocińskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się co zrobiłem w wolne dni własnymi rękami.

Tak było przed

http://img370.imageshack.us/img370/4043/obraz038rb8.jpg

a tak jest po robocie.

http://img370.imageshack.us/img370/4373/obraz046ai5.jpg

Dodam, że silka jest twardsza niż myślałem. Samo wycięcie otworów zajęło mi pól dnia.

Pomieszczenie to mała łazienka na dole. Była ciemna, a teraz jest jasna. Ten koniec łazienki to będzie kabina prysznicowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris - ja zdecydowałem się na drzwi z firmy poniższej, zdjęcie drzwi zamieściłem w dzienniku, drzwi mają atesty itd, zresztą robi każde drzwi pokazane na zdjęciu

 

http://www.dormet.com.pl/drzwi.html DORMET s.c.

ul. Wawerska 27 05-420 Józefów tel./fax (022) 789 53 98 d-14 5500,- 160x220

:)

 

Dzięki super

Czy cena z montazem ?

Pozdrawiam

 

Tak z montażem, i zamkami, czyli komplet do użytki\u, są dwa klucze i jest mała wkładka taka że jak budowlańcy kończą ją wymieniasz także bezpiecznie ze kiedyś wykorzystają dawane im klucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się co zrobiłem w wolne dni własnymi rękami.

Tak było przed

 

[]

Dodam, że silka jest twardsza niż myślałem. Samo wycięcie otworów zajęło mi pól dnia.

Pomieszczenie to mała łazienka na dole. Była ciemna, a teraz jest jasna. Ten koniec łazienki to będzie kabina prysznicowa.

 

A za luksferami co jest czy to ściana zewnętrzna czy np na przedpokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...