Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich

wrócił do łask nasz elektryk - my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni ale wiem że był problem z jego terminami w warszawie (był z poza , pracował na etacie w innej firmie więc pozostawały tylko weekendy - teraz podobno juz oddaje się tylko pracą dla drobnych inwestorów i nie widzi problemu w terminach - zaczoł pracę tylko na własny rachunek...)

w każdym razie my mówimy że warto z nim rozmawiać bo był bardzo konkurencyjny, szybki i sprawny i myśli o tym co robi ...- u nas zajmował się elektryka i wszystkimi mediami, rozciągła równiez instalację alarmową...

 

jeśli ktoś jest zainteresowany namiary podam na Priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

mam serdeczna prosbe u mnie w grupie odzew zerowy ... buduje w michalow-grabina ... planuje na swoj dach dachowke betonowa ... brass (faworyt), ibf, euronit. jak kazdy jednak wie inaczej wygladaja dachoweczki w reku a inaczej na dachu.

dlatego chetnie poogladalbym w Waszej okolicy dachy z dachowkami

1. brass antracyt romanska (powloka cisar i to wazne bo jedynie romanska ja ma) - probuje namierzyc czy bardziej matowa jest cisar czy lumino

2. ibf grafit (rzymska lub eska)

3. ibf czarna (jw)

4. euronit ciemnoszara (wszystkie oprocz perly)

 

jesli wiecie gdzie takowe sie znajduja, czy to wybudowane czy w budowie, please o info

 

z gory dzieki i pozdrawiam,

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję przedzwonić do Gminy. Ja dostałam odp że tego typu zmiany powinno się zgłaszać na Bagatela a tak naprawdę to wydaje mi się, że można je przemilczeć bo oni sami nie byli przekonani. To co chcesz zmienić nie jest dużą zmianą więc tym bardziej.

pzdr

Dziekuje renatata. Jak dzwonię do Gminy to mnie wysyłają na Bagatelę do WINB, a tamci do Gminy. Kierownik nie zgadza sie z opinią Inspektora, a ja tylko chce uniknąć kłopotów - także z nadmiarowym zgłaszaniem drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss możesz mi powiedzieć na jaką głębokość miałeś ściany fundamentowe , bo ja mam mniej więcej podobnie i mam już 10 wywrotek od pana Mariusza ale jakoś mi się zdaje że to za mało.

Pozdrawiam

Konrad :D :wink: :wink:

 

BTW po ile mieliście piach do obsypywania funadamentów lub mażcie jakiś kontakt na coś niedrogiego do podsypania działki?

 

Moja propozycja to zadzwoń do pana Mariusz i powiedz że potrzebny piach do obsypania fundamentów a on jak gdzieś bedzie coś kopał to zamiast na zwałkę przywiezie towar na twoją działkę za pół ceny

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może się pochwalę, że mam stan zero (tak to się chyba zwie) bez izolacji pionowej, która będzie wykonana później. Mój kierownik strasznie się ściera z ekipą i trochę mam obawy co to będzie :roll: .

Nie wiem czy Wy też tak macie ale jak zaczynałam budowę to strasznie się ekscytowałam a teraz marzę aby mieć to za sobą i żeby wszystko było ok , i... muszę powiedzieć, że każda cegła wyżej raduje moją duszę. :wink:

 

Gratulacje za kompletne zero :wink:

A fachowcy ...................................

:evil:

U mnie bez stresu z Panem Janem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

wrócił do łask nasz elektryk - my jesteśmy z niego bardzo zadowoleni ale wiem że był problem z jego terminami w warszawie (był z poza , pracował na etacie w innej firmie więc pozostawały tylko weekendy - teraz podobno juz oddaje się tylko pracą dla drobnych inwestorów i nie widzi problemu w terminach - zaczoł pracę tylko na własny rachunek...)

w każdym razie my mówimy że warto z nim rozmawiać bo był bardzo konkurencyjny, szybki i sprawny i myśli o tym co robi ...- u nas zajmował się elektryka i wszystkimi mediami, rozciągła równiez instalację alarmową...

 

jeśli ktoś jest zainteresowany namiary podam na Priv

 

No to ja się piszę na ten namiar.

Jeżeli można :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie na Wasze forum, obiecuję że też bedę budować dom na Białołęce :D .

Przede mną jeszcze kilka miesięcy papierologi, warunki zabudowy już mam. Architekt kończy projekt 8) więc niedługo uda mi się skompletować wszystkie dokumenty no i cóż na jesieni planujemy z mężem wznosić mury :D

 

 

Pozdrawiam Wszystkich!!!

 

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie na Wasze forum, obiecuję że też bedę budować dom na Białołęce :D .

Przede mną jeszcze kilka miesięcy papierologi, warunki zabudowy już mam. Architekt kończy projekt 8) więc niedługo uda mi się skompletować wszystkie dokumenty no i cóż na jesieni planujemy z mężem wznosić mury :D

 

 

Pozdrawiam Wszystkich!!!

 

Beata

 

OBIETNICA PRZYJĘTA :wink: :wink: :wink:

GDZIE BEDZIECIE SIĘ BUDOWAĆ ??????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziękuję za zaufanie :D

 

przy Juranda ze Spychowa między Piasta Kołodzieja a Ostródzką

a tak od ogółu do szczegółu to bardzo bym chciała być na tym etapie co Ty Kris ! 8)

 

Na moim etapie ????????

To dopiero początek

Są lepsi wyjadacze :wink: :wink: :wink:

Ale to dobrze, forum jest po to aby sobie pomagać

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kriss możesz mi powiedzieć na jaką głębokość miałeś ściany fundamentowe , bo ja mam mniej więcej podobnie i mam już 10 wywrotek od pana Mariusza ale jakoś mi się zdaje że to za mało.

Pozdrawiam

Konrad :D :wink: :wink:

 

BTW po ile mieliście piach do obsypywania funadamentów lub mażcie jakiś kontakt na coś niedrogiego do podsypania działki?

 

Moja propozycja to zadzwoń do pana Mariusz i powiedz że potrzebny piach do obsypania fundamentów a on jak gdzieś bedzie coś kopał to zamiast na zwałkę przywiezie towar na twoją działkę za pół ceny

 

Pozdro :D

 

 

tak już zrobiłem , wiem o co chodzi bo rozmawiałem już z nim jak mi przywiózł 10 wywrotek ze 2 tygodnie temu.

Pozdrawiam

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!!

 

Mam nadzieję że przyjmiecie mnie na Wasze forum, obiecuję że też bedę budować dom na Białołęce :D .

Przede mną jeszcze kilka miesięcy papierologi, warunki zabudowy już mam. Architekt kończy projekt 8) więc niedługo uda mi się skompletować wszystkie dokumenty no i cóż na jesieni planujemy z mężem wznosić mury :D

 

 

Pozdrawiam Wszystkich!!!

 

Beata

 

Witamy witamy, co prawda moje doświadczenie w budowaniu niewielkie ale w papierologi ogromne :-? :-? :wink: , także miło wspierać wszystkich sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...