Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam do zaoferowania ziemie na podwyższenie terenu , wyrównanie nierówności.Cena wraz z dowozem zwrot kosztów paliwa za wywrotkę 18m sześciennych 30ton. Tel. 781 930 925 .piach w fundamenty na obsypke.Warszawa i okolice.

 

Ile to wychodzi? do kiedy będzie aktualne, potrzebuję około 100m3 na koniec czerwca początek lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz_

GRATULACJE!. Jak to fajnie po tylu trudach rozpocząć.

Ja niestety ten etap-tj cały stan zero-źle wspominam przez mojego pierwszego wykonawcę Ziętka. Potem już było bardziej obiecująco i zostało do dnia dzisiejszego.

 

Dziękuję, jak narazie ok, ale nie chwalmy więc przez lewe ramię :wink: :wink: , idziemy do przodu w środę mam podobno zalewać, tempo niezłe :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy i koleżanki bliscy i dalecy sąsiedzi napiszcie proszę gdzie zamawialiście :

- okna

- dachówkę

- bramę garażową

no i oczywiście jak przebiegały negocjacje i ile udało się wyrwać od krwiopijców bo pewnie już niedługo będę musiał się zacząć za tym rozglądać

 

 

POZDRO........

 

Ja zamawiałam cały dach w Dachmurze na Modlińskiej. Dach robiony zeszłej wiosny. NIe mam żadnych uwag, wykonany bardzo dobrze. Jeśli chodzi o negocjacje, to kiepsko-podają cenę i raczej się jej trzymają. Ceny były wyższe niż u konkurencji, ale wliczyli dosłownie wszystko łącznie ze śrubkami, gwoździkami i innymi pierdułkami, więc na koniec nie było zdziwienia że jest drożej niż się umawialiśmy.

A i dużym plusym jest jakość i terminowość usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna sprawa to piec gazowy. Podzelcie się swoją wiedzą i doradźcie coś bo jestem w tym temacie zielona (info gdzie najlepiej takie cudo nabyć oczywiście wskazane)

Kamila

Mi załatwia wszystko hydraulik. I piec, i grzejniki, i komin itp. decydowałem się na broetje 20kw, kondensat, tzw. lodówka, zasobnik 135l. Czemu? Posłuchałem różnych opini i uzytkowników i ludzi z branży. Ponoć mają dobre rozwiązania technologiczne, dobry serwis (24h niezaleznie od pory dnia - ponoć nawet ktos zrobił test, tak by trafić w wigilie i .. przyjechali.. 8))

A co byś chciał wiedzieć o piecu?

 

Kze proponuje sprawdz swój 24h serwis w BIMSie bo ja jestem właśnie po barzo niemiłej dyskusji - wczoraj piec się zablokował w skutek czego ani ogrzewania anie ciepłej wody - no i usłyszałem że przecież nie jest zimno i że ktoś może przyjecha jutro po 14 !!! a serwis 24 godzinny to ograniczy się do tego że mogę zadzwonić a jak mi się ie podoba to mogę zadzwonić na 0800 i tam się nagrać...

jestem straszliwie zły i na piec i na BIMS i nikomu ale to nikomu nie życzę takich doświadczeń jako moje z tą firmą :evil: :evil:

Nie mam udziałów ani w BIMS, ani Broetje, ale ...

na razie znam kilka osób, którzy mają ten piec i są zadowolone. Poza tym te 24h zostały sprawdzone... :roll:

Nie wiem co się dzieje z Waszym piecem i kto go (przede wszystkim) instalował..

Oczywiście zgadzam się, że sposób realizacji Waszej reklamacji jest skandaliczny i napisałbym do Rzecznika Praw Konsumenckich oraz .. oczywiście do centrali Broetje. :-?

 

Kze napisze troche ostro , ale co Ty piszesz. Chłopie zastanów się i mnie nie wkurzaj. Jak masz sprawdzony serwis , skoro jeszcze nie masz pieca i na własnej skorze nie sprawdziłes tego. Powiem wprost nam też tak mówili,że serwis jest 24 h. I problem /usterke zgłaszalismy i Bimsie i do Szefa Serwisu Brotje. Serwis 24 godzinny plega na 24h przyjmowaniu zgłoszen o usterkach- czas reakcji od zgłoszenia do przyjazdu serwisu 14 dni, sprawdzone na własnej skórze :evil: nie wg opinii innych.

 

Podczas ostatniej wizyty Serwisy Brotje, Pan pokazał mi druczek "warunki gwarancji"- serwis 24h tel. 0801 Brotje , czas reakcji od zgłoszenia ustarerki do przyjazdu serwisu 14 dni.

 

Istalował był wg wytycznych serwisu Brotje/Bimsa. Odbierał i "odpalał" go Pan z Serwisu Brotje!! Na podstawie czego wydał gwarancje i spisał,że wszystko zostało zainstalowane zgodnie (od całej kotłowni aż po instalacje gazowe). Zresztą widziałam,że opisał to juz Damian

 

 

Pozdrawiam,

KasiaR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę o swoim piecu. Widzę że sporo osób stoi przed dylematem wyboru.

Już na samym początku wiedzieliśmy że musi to być piec kondensacyjny.

Po przekopaniu netu i forum wstępnie wybraliśmy firmę Junkers.

Potem nasz hydraulik przedstawił nam bardzo konkurencyjna ofertę Viessmanna.

I znowu długa lektura. W końcu wybraliśmy to co nam zaproponował hydraulik.

Zdecydowaliśmy się na model Vitodens 200 ze sterowaniem Vitotronic 200 + zasobnik Vitocell100. Ten model sterowania reaguje za zmianę temperatury zewnętrznej. Dostaliśmy spory rabat ponieważ wszystko braliśmy w jednej firmie razem z grzejnikami. No i vat 7% ;).

Montował on sam natomiast na pierwsze uruchomienie przyjechali spece z uprawnieniami. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Nawet na najbardziej oczywiste :).

Na samym początku musiałem się nauczyć regulować piec. Raz grzał jak zwariowany a raz było za zimno. Po dokładnej lekturze naszego forum i kilku pytaniach do specjalistów wszystko zaczęło działać jak trzeba. Podstawa to dobra regulacja temperatury grzania w ciągu dnia i nocy.

Piec jest cichy i w sumie bardzo prosty w obsłudze. Sterowanie posiada sporo przydatnych funkcji, których nie znalazłem w piecu Junkersa u mojej siostry. Jeśli chodzi o rachunki to w tą zimę dostaliśmy dwa po 600zł. Każdy za 2 miesiące ogrzewania. A domek mam spory i dziewczyny sporo ciepłej wody zużywają.

Podsumowując. Za piec zapłaciliśmy niemałe pieniądze. Ale jestem z niego bardzo zadowolony.

 

p.s. Instalacja pieca koniec grudnia 2005.

Dodam jeszcze że takie same piece mają obok dwie moje szwagierki. Od czasu instalacji żadne z nas nie miało problemów z piecem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę o swoim piecu. Widzę że sporo osób stoi przed dylematem wyboru.

Już na samym początku wiedzieliśmy że musi to być piec kondensacyjny.

Po przekopaniu netu i forum wstępnie wybraliśmy firmę Junkers.

Potem nasz hydraulik przedstawił nam bardzo konkurencyjna ofertę Viessmanna.

I znowu długa lektura. W końcu wybraliśmy to co nam zaproponował hydraulik.

Zdecydowaliśmy się na model Vitodens 200 ze sterowaniem Vitotronic 200 + zasobnik Vitocell100. Ten model sterowania reaguje za zmianę temperatury zewnętrznej. Dostaliśmy spory rabat ponieważ wszystko braliśmy w jednej firmie razem z grzejnikami. No i vat 7% ;).

Montował on sam natomiast na pierwsze uruchomienie przyjechali spece z uprawnieniami. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Nawet na najbardziej oczywiste :).

Na samym początku musiałem się nauczyć regulować piec. Raz grzał jak zwariowany a raz było za zimno. Po dokładnej lekturze naszego forum i kilku pytaniach do specjalistów wszystko zaczęło działać jak trzeba. Podstawa to dobra regulacja temperatury grzania w ciągu dnia i nocy.

Piec jest cichy i w sumie bardzo prosty w obsłudze. Sterowanie posiada sporo przydatnych funkcji, których nie znalazłem w piecu Junkersa u mojej siostry. Jeśli chodzi o rachunki to w tą zimę dostaliśmy dwa po 600zł. Każdy za 2 miesiące ogrzewania. A domek mam spory i dziewczyny sporo ciepłej wody zużywają.

Podsumowując. Za piec zapłaciliśmy niemałe pieniądze. Ale jestem z niego bardzo zadowolony.

 

p.s. Instalacja pieca koniec grudnia 2005.

Dodam jeszcze że takie same piece mają obok dwie moje szwagierki. Od czasu instalacji żadne z nas nie miało problemów z piecem.

 

Broncio, ale Ci zazdroszczę :D , nienaganne działanie pieca i jeszcze jakie niskie rachunki - moje marzenie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja coś napiszę o swoim piecu. Widzę że sporo osób stoi przed dylematem wyboru.

Już na samym początku wiedzieliśmy że musi to być piec kondensacyjny.

Po przekopaniu netu i forum wstępnie wybraliśmy firmę Junkers.

Potem nasz hydraulik przedstawił nam bardzo konkurencyjna ofertę Viessmanna.

I znowu długa lektura. W końcu wybraliśmy to co nam zaproponował hydraulik.

Zdecydowaliśmy się na model Vitodens 200 ze sterowaniem Vitotronic 200 + zasobnik Vitocell100. Ten model sterowania reaguje za zmianę temperatury zewnętrznej. Dostaliśmy spory rabat ponieważ wszystko braliśmy w jednej firmie razem z grzejnikami. No i vat 7% ;).

Montował on sam natomiast na pierwsze uruchomienie przyjechali spece z uprawnieniami. Wszystko poszło szybko i sprawnie. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Nawet na najbardziej oczywiste :).

Na samym początku musiałem się nauczyć regulować piec. Raz grzał jak zwariowany a raz było za zimno. Po dokładnej lekturze naszego forum i kilku pytaniach do specjalistów wszystko zaczęło działać jak trzeba. Podstawa to dobra regulacja temperatury grzania w ciągu dnia i nocy.

Piec jest cichy i w sumie bardzo prosty w obsłudze. Sterowanie posiada sporo przydatnych funkcji, których nie znalazłem w piecu Junkersa u mojej siostry. Jeśli chodzi o rachunki to w tą zimę dostaliśmy dwa po 600zł. Każdy za 2 miesiące ogrzewania. A domek mam spory i dziewczyny sporo ciepłej wody zużywają.

Podsumowując. Za piec zapłaciliśmy niemałe pieniądze. Ale jestem z niego bardzo zadowolony.

 

p.s. Instalacja pieca koniec grudnia 2005.

Dodam jeszcze że takie same piece mają obok dwie moje szwagierki. Od czasu instalacji żadne z nas nie miało problemów z piecem.

 

Broncio, ale Ci zazdroszczę :D , nienaganne działanie pieca i jeszcze jakie niskie rachunki - moje marzenie.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

KasiaR :wink:

 

Broncio - uściślę - masz gaz miejski ??? bo my z butli ...

co do Viessmana - nasi znajomi mają Vitodens 333 i też sa bardzo zadowoleni - płącili podobne pieniądze jak my tylko że nie rozkłądało ise to na tak wiele składowych części dodatkowych. My tez go rozpatrywaliśmy ale z przekonań się niezdecydowaliśmy - decyzja o kotłowni jak sam piszerz są bardzo trudne i podejmuje się różnie w oparci o opinie innych i własne przekonania chyba że ktoś ma szczęście mieć własne doświadczenia (ale pewnie i tak najczęściej tylko z jedną firmą a na rynku jest kilka liczących...)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaoferowania ziemie na podwyższenie terenu , wyrównanie nierówności.Cena wraz z dowozem zwrot kosztów paliwa za wywrotkę 18m sześciennych 30ton. Tel. 781 930 925 .piach w fundamenty na obsypke.Warszawa i okolice.

 

Ile to wychodzi? do kiedy będzie aktualne, potrzebuję około 100m3 na koniec czerwca początek lipca.

 

na podniesienie terenu to od 50 do 100 pln za piach to 150 200pln . Aktualne będzie raczej cały czas. W razie czego prosze dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drzwi wejściowe to Vika-Met. Ale jeszcze nie skończyli (bo maja mi trzecie drzwi z garażu na podwórko zrobić), więc jak skończą to powiem.

 

Jeżeli Vika-Met Ryszard Szot z z Józefowa to odradzam, ma dłużników, jest niewypłacalny a sąd ogłosił zakaz prowadzenia przez niego działalności gospodarczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do zaoferowania ziemie na podwyższenie terenu , wyrównanie nierówności.Cena wraz z dowozem zwrot kosztów paliwa za wywrotkę 18m sześciennych 30ton. Tel. 781 930 925 .piach w fundamenty na obsypke.Warszawa i okolice.

 

Ile to wychodzi? do kiedy będzie aktualne, potrzebuję około 100m3 na koniec czerwca początek lipca.

 

na podniesienie terenu to od 50 do 100 pln za piach to 150 200pln . Aktualne będzie raczej cały czas. W razie czego prosze dzwonić.

 

Dziękuję za informacje :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A drzwi wejściowe to Vika-Met. Ale jeszcze nie skończyli (bo maja mi trzecie drzwi z garażu na podwórko zrobić), więc jak skończą to powiem.

 

Jeżeli Vika-Met Ryszard Szot z z Józefowa to odradzam, ma dłużników, jest niewypłacalny a sąd ogłosił zakaz prowadzenia przez niego działalności gospodarczej.

:o :o

Już mi dwoje drzwi wstawili i niedługo mają wpaść by pomierzyć i wstawić trzecie drzwi... na razie normalnie działają.. Dają certyfikaty..

:roll:

Mam nadziej, że trzecie drzwi tez mi zrobią i wstawią..

 

PS

Ale sobie firmę wybrałem.. :roll: :-?

 

Tornado17 - jesteś pewny co do informacji o tej firmie? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% pewien, mam orzeczenia sądowe przeciwko nim.

 

Ale...Drzwi w bloku, które mi zamontowali wiele lat temu działają b. dobrze. Z wyjątkiem sztywnego łańcucha, który po zamontowaniu drzwi się zepsuł. Nie chcieli naprawić (tj. pozostawiali bez odpowiedzi moje telefony i pisma) dlatego pobawiłem się w sąd (jestem prawnikiem). Wiem, ze mają wielu wierzycieli. Kiedyś P. Szot nie płacił pracownikom wynagrodzenia (więc wiesz, jak się pracuje bez kasy).

 

Reasumując, drzwi mogą byc dobre, lecz jak będziesz miał EWENTUALNIE z nimi jakiś kłopot, to nie licz, że Ci naprawią. Tak wg. mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 100% pewien, mam orzeczenia sądowe przeciwko nim.

 

Ale...Drzwi w bloku, które mi zamontowali wiele lat temu działają b. dobrze. Z wyjątkiem sztywnego łańcucha, który po zamontowaniu drzwi się zepsuł. Nie chcieli naprawić (tj. pozostawiali bez odpowiedzi moje telefony i pisma) dlatego pobawiłem się w sąd (jestem prawnikiem). Wiem, ze mają wielu wierzycieli. Kiedyś P. Szot nie płacił pracownikom wynagrodzenia (więc wiesz, jak się pracuje bez kasy).

 

Reasumując, drzwi mogą byc dobre, lecz jak będziesz miał EWENTUALNIE z nimi jakiś kłopot, to nie licz, że Ci naprawią. Tak wg. mnie.

 

Pozdrawiam

Ale właścicielem jest Pan Moczulski Roman, a współwłascicielem był Pan jakos na L., ale już nie jest..

Drzwi działają bez problemu, testowałem i nawet wynajeta osoba sprawdzała.. :roll: :oops:

Dla mnie dostarczuli na prawdę dobry towar, ale nie sprawdzałem czy są w stanie upadłości czy nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...