Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Wczoraj zamawialiśmy parapety wewnętrzne i jak zobaczyłam te wszystkie marmury, granity to się zakochałam w kamieniu.

Byliśmy w firmie Promar na Radzymińskiej 116.

Jeśli myślicie o kamieniu we wnętrzu to polecam.

Cenowo są konkurencyjni, tylko terminy na wieksze rzeczy (schody, blaty)dość odległe.

 

No, no fajna sprawa taki np. granitowy blat w kuchni.

Byłem w firmie KAMYK przy Modlińskiej 268 też mają fajne kamyczki.

Ciekawe jak cenowo ????????

http://www.kamyk.com.pl

 

Trochę się pomyliłam w nazwie :oops: firma jst Prodmar. Maja stronę: http://www.prodmar.pl

Ja chyba się zdecyduje na granitowy blat w kuchni, teraz mam zwykły blat i przy zlewie jest spuchnięty, nie mam zbyt dużo niskich szafek, więc może przeżyję ten wydatek.

Mieliśmy problem co zrobić z parapetami w kotłowni, garażu i innych takich pomieszczeniach. Była ewentualność położenia tam gresu, ale za 7 parapetów z konglomeratu 2cm, do okien o średniej szerokości 90cm wyszło nam coś ponad 300zł (bez montażu). Kiedyś porównywalam ceny u nich i w pewnycm mieście pod W-wą - to u nich było taniej.

Można zadzwonić i dowiedzieć się o ceny, bo ja już wszystkiego nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i i jeszcze jedno kocioł kondensacyjny czy zwykły.:-? :-? czytam i czytam, jeden hydraulik taki drugi, że tylko taki i tak naprawdę nie wiem.ewentualnie kocioł np junkersa kond. + zasobnik innej firmy czy spotkaliście się z takim połączeniem?

 

Ja biorę kondensat WOLFA w pakiecie z solarami - dostałem dobrą cenę

I już :evil: bo im więcej się zastanawiam tym mniej wiem

Pozdrawiam

 

Ja też myślałam o Wolfie.

Jakiego dokładnie wybrałeś?

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="kris19

 

Ja biorę kondensat WOLFA w pakiecie z solarami - dostałem dobrą cenę

I już :evil: bo im więcej się zastanawiam tym mniej wiem

Pozdrawiam[/quote]

 

Ja też myślałam o Wolfie.

Jakiego dokładnie wybrałeś?

Asia

i gdzie kupowałeś?

Renata

Macie może namiary na ekipę do ocieplenie poddasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę viessmann vitodens 333. Ma w sobie wszystko, sam steruje sobie osobno podłogówką i kaloryferami, ludzie mówią, że jest niezawodny, za darmo jest dysza do gazu płynnego i ziemnego(ja do jesieni będę miał podłączoną butlę 32 kilową a potem gaz ziemny) i polecał mi go mój hydraulik(pan Andrzej reklamowany u nas na forum).

A cenowo: z całą automatyką, sterowaniem podłogówki i grzejników wychodzi naprawdę niewiele więcej(ok 1000zł) niż porównywane kondensaty z warstwowymi zasobnikami(typu lodówka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cenowo: z całą automatyką, sterowaniem podłogówki i grzejników wychodzi naprawdę niewiele więcej(ok 1000zł) niż porównywane kondensaty z warstwowymi zasobnikami(typu lodówka).

 

Jesli mozna spytac to calkowity koszt tego pieca jaki jest ?. zasatanawiamy sie tez nad wyborem , polacali nam Broetje ale juz tu naczytalismy sie troche nie najlepszych opinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam namiarów na osobe która wozi piach-ziemie z wykopów. potrzebuje kilka-kilkanaście wywrotek. jeśli ktoś ma namiar proszę o wiadomość. boża wola /nowy dwór maz

 

Pan Mariusz 501 286 315

- jeżeli coś jest związane z kopaniem, zasypywaniem, piaskiem do murowania i zasypywania (15 tonowy samochód)wywozem ziemi i gruzu, przesadzaniem drzew, usuwaniem drzew POLECAM

- terminowo, tanio, szybko

- proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę viessmann vitodens 333. Ma w sobie wszystko, sam steruje sobie osobno podłogówką i kaloryferami, ludzie mówią, że jest niezawodny, za darmo jest dysza do gazu płynnego i ziemnego(ja do jesieni będę miał podłączoną butlę 32 kilową a potem gaz ziemny) i polecał mi go mój hydraulik(pan Andrzej reklamowany u nas na forum).

A cenowo: z całą automatyką, sterowaniem podłogówki i grzejników wychodzi naprawdę niewiele więcej(ok 1000zł) niż porównywane kondensaty z warstwowymi zasobnikami(typu lodówka).

 

Super sprawa ten piecyk

Tez czekam na wycenę 333 ale mam zamiar kupić solary więc zostanę chyba przy WOLF - ie

Solary viessmana są drogie ale zobaczymy

No to bedziecie mieli w domu Matrix :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Szukam namiarów na GRYS Marmurowy (biały) w Warszawie w rozsądnej cenie oczywiście. Potrzebny do obsypania domu dookoła. :wink:

 

http://www.maxipoz.pl/img/products/krusz1.jpg

 

Pozdrawiam i dziekuje ,

KasiaR :wink:

 

Spytać możesz na Zwoleńskiej 10 tel. 615-68-33, 602-796-111 - choćby dla porównania cen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris19

jakiego WOLFA chcesz kupić?

CGW, CGS?

Jestem ciekawa jaka jest cena końcowa i gdzie można je kupić.

Możesz wysłać na priv jak wolisz.

Asia

 

Solar Pakiet 1

W skład pakietu wchodzi:

● kocioł kondensacyjny CGB-24 na gaz GZ 50 z modulowanym palnikiem od 7,1 - 24 kW, praca na c.w.u. 27,6 kW

● automatyka BM pogodowa Wolf WRS z podświetlanym wyświetlaczem oraz szerokim zakresem nastaw i możliwością umieszczenia w pomieszczeniu

● 2 próżniowe rurowe kolektory słoneczne TRK o wysokiej sprawności absorbującej oraz wysokiej sprawności izolacji, pracujący także w chłodne i zimowe słoneczne dni. Wysoka sprawność i trwałość dzięki zastosowaniu szkła borowo-krzemowego

● regulacja solarna SM1 Wolf WRS do obsługi pracy instalacji solarnej, z funkcją zabezpieczenia układu solarnego

● zasobnik dwuwężownicowy SEM-1 300 litrów posiadający wysoką sprawność wężownic, posiada również wysokiej klasy izolację z pianki poliuretanowej, wewnętrzna część zasobnika zabezpieczona podwójną emalią i anodą ochronną

● pakiet akcesoriów: nadachowy zestaw przyłączeniowy do TRK, zestaw montażowy na dachówkach do 2 kolektorów TRK, odpowietrznik mechaniczny, grupa pompowa nr 10, solarne naczynie wzbiorcze 25dm3, płyn solarny G-LS 20 kg, płyn solarny G-LS 10 kg, zestaw przyłączeniowy natynkowy, oruowanie kocioł CGB-zasobnik SE, SEM

Koszt po znizkach około 12000 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej wspominaliście o granitach i marmurach mam taki namiar od forumowego Whispera oferta ponoć najlepsza, nie sprawdzałem

 

"Jedziesz od Piaseczna w kierunku Gory Kalwarii, mijasz Baniochę, potem jest następna miejscowość, chyba Kąty czy coś takiego. Jedziesz już wolniej, patrzysz w prawo. W pewnym momencie zobaczysz tablicę informacyjną - coś o marmurach i granitach - tam wjeżdżasz w bramę i jedziesz jescze jakieś 50 metrów pod biuro - parterowy budyneczek. Wokół wszędzie kamienia od metra. Ceny mają podobno na tyle konkurencyjne, że kamieniarze się u nich zaopatrują."

 

Ostatnio widziałęm u znajomych granit jako blat oraz na ścianie za kuchenką, wygląda fantastycznie, utwierdziło mnie w przekonaniu że będę robił takie blaty, i o dziwo wychodzi taniej niż z jakiś tam mieszanek, no i baaardzo trwały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Drodzy forumowicze. :lol:

Potrzebuję namiar na architekta, chodzi o wykonanie projektu zagospodarowania działki i niewielki zmiany w projekcie gotowym (przesunięcie okien i takie tam drobne rzeczy).

Przegladałem nasze ogromne forum i nie było łatwo znaleźć namiarów.

 

Będe wdzięczny za namiary na priva.

pzdr

Spaniel :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...