Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam, ja projekt zagospodarowania dzialki i zmiany (dodatkowe okno) robilem na Bartyckiej , jesli masz gotowy projekt to moze maja tam przedstawicielstwo Twojej firmy ktora robila projekt. My mamy projet z Archonu, siedzibe maja w Myslenicach a na Bartyckiej maja tez swoje stoisko i u nich to zalatwilem. Projekty zagospodarowania dzialki robia z dowolnych projektow. CZasami jest tak ze na wieksze zmiany trzeba miec zgode autora projektu domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witamy sąsiadów za miedzy

jako że zaczynam wgryzać się w temat ELEKTRYK / HYDRAULIK

napiszcie prosze ile ostatnio płaciliście za usługi tych panów

 

serdeczne dzięki i POZDRO....... :lol:

 

elektryk-za całość z materiałem 7000

hydraulik-za robociznę 4200, w tym kotłownia, podłogówka ok 50m2, co+wod-kan, cena świeżutka-z zeszłego tygodnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Elektryk 25 zł od punktu. Do tego osobno tablica rozdzielcza. Całość elektryki 15 tys. Ale u nas instalacja na przekaźnikach bistabilnych(takie sterowanie oświetleniem w domu-same sterowniki wyszły 3500zł) wyszło ze 200 punktów. W tym sieć komp, telef, domofon, kamery, tv i sat. Kabla to było łącznie 3 km :D .

Hydraulik 13000zł. 90m kw podłogówki, 24 punkty hydrauliczne, rozdzielacze, odkurzacz centr, rozłożenie papy folii styropianu. Dodatkowo będzie robił mi kotłownię, u niego kupiłem całe bebechy kotłowni(to są już osobne pieniądze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką głębokość kopać studnię w naszej okolicy (Szklarniowa-Płochocińska)???

I zrobić jak w projekcie czy zdać się na różdżkarza?!

Po lewej stronie kanału podobno najlepsza woda około 6-8m pod powierzchnią - jeśli wierzyć "wkrętaczom". Badań nie wykonałem :D

że niby jestem po lewej?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, gdzie kupujecie / kupowaliście piasek? taki do zaprawy :)

 

Rysz bud Białołęcka 225 tel 600 692 921 lub 814 13 58 Przywożą piasek 6 tonowym lub 18 tonowym samochodem to zależy od Twoich potrzeb. Za 6 ton piasku do zaprawy 180 zł przy zamówieniu 18 ton napewno będzie taniej.

 

Ja biorę od nich wszystko; piach, żwir, zasypkę - współpraca bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gg

dzięki

a jak płacone z m2/punktu

i ile tego było

 

elektryk policzył za całość, ale punktów było ponad 100 + jedna szafka,3 wyprowadzenia na zewnątrz, za dodatkowe punkty które sobie dołożyłam w trakcie nic nie policzył,

 

hydraulik- 60zł za punkt wod-kan, 80 zł za co, 800zł za kotłownię, 30 za m2 podłogówki, 110zł za podłączenie rozdzielacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

czy ma ktoś z Was jakiś namiar na spychacz do "zdrapania" humusu?

 

(od czegoś trzeba zacząć tę nierówna walkę)

 

Pozdrawiam

 

nie wszędzie jęździ ale jest solidny i uczciwy

p.ARTUR 0604-695-073

możesz powołać się że od Pawła z Kątów W. może coś opuści

w zeszłym roku było 100pln/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gg

dzięki

a jak płacone z m2/punktu

i ile tego było

 

elektryk policzył za całość, ale punktów było ponad 100 + jedna szafka,3 wyprowadzenia na zewnątrz, za dodatkowe punkty które sobie dołożyłam w trakcie nic nie policzył,

 

hydraulik- 60zł za punkt wod-kan, 80 zł za co, 800zł za kotłownię, 30 za m2 podłogówki, 110zł za podłączenie rozdzielacza

 

No to bardzo tanio :D

No chyba że wodę zimną i ciepłą liczył odzielnie??? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,

 

czy ma ktoś z Was jakiś namiar na spychacz do "zdrapania" humusu?

 

(od czegoś trzeba zacząć tę nierówna walkę)

 

Pozdrawiam

 

Pan Mariusz 501 286 315

- jeżeli coś jest związane z kopaniem, zasypywaniem, piaskiem do murowania i zasypywania (15 tonowy samochód)wywozem ziemi i gruzu, przesadzaniem drzew, usuwaniem drzew POLECAM

- terminowo, tanio, szybko

- proszę się powołać na Krzysztofa z ul Bieszczadzkiej to może będzie rabacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...