Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Potrzebuję pomocy w sprawie rozwiązania problemu telewizji satelitarnej w domu, czy ma ktoś pomysł jak z jednego dekodera oglądać różne programy na kilku telewizorach. Czy ktoś ma u siebie takie rozwiązanie i czy jest to w ogóle możliwe??

 

Pozdrawiam

 

Ofertę multiroom posiada tylko Canal +

N - ka dopiero sie przymierza

szczegóły na oczywiście na stronach www

Jedno jest pewne do kazdego odbiornika tv jeden dekoder

Chodzi o to zeby płacić jeden abonament a nie kilka za wszystkie dekodery

Oczywiście całe zamieszanie z jednym abonamentem wynika że przy opcji multtroom dochodzi do kradzieży sygnału i tak w koło obłęd

Ale mozna np w N wykupić dwa dekodery za jeden płacic tylko za podstawowy pakiet

Ale to wszystko sobie trzeba przeliczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie podac namiary na składy drewna/tartaki w których kupowaliście drewno na wieźbę,łati i kontrłaty?

 

Drewno z dostawa pod brame, DREWLUX Iłża 048 616 35 76, 502302925 oraz 500 101 976 szalunkowe 480 więżba 700zł/m3 impregnowane zanurzeniowo w cenie transport.

Brałem bardzo dobre

 

niestety juz 780 i realizacja poczatek sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich dalszych sąsiadów!

 

Mam działeczkę w Stanisławowie I (okolice Nieporętu) mniej więcej w połowie ul.Przyszłość, przy kanale.

Ponieważ czas brać się za budowę., wdzięczny będę za kontakty do geodety, architekta /adaptacja projektu i plan zagospodarowania działki, dobrego kierownika budowy i innych jak majstrowie, ekipy budowlane do poszczególnych etapów robót itp..

dzięki

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w sprawie rozwiązania problemu telewizji satelitarnej w domu, czy ma ktoś pomysł jak z jednego dekodera oglądać różne programy na kilku telewizorach. Czy ktoś ma u siebie takie rozwiązanie i czy jest to w ogóle możliwe??

 

Pozdrawiam

Witam

 

To nie jest możliwe.

Aby oglądać niezależne kanały na kilku telewizorach musisz mieć osobny dekoder na każdy telewizor.

W przypadku Cyfry+ jest możliwość podziału sygnału z jednej opłacanej karty, na kilka dekoderów.

Potrzebne jest do tego urządzenie o nazwie cardsplitter oraz karty slave (jedna na każdy dekoder).

Urządzenia łączą się między sobą przewodami.

Oryginalną kartę Cyfry wkładamy w cardsplitter. Cardsplitter przewodami łączy się z kartami slave w każdym dekoderze.

 

Są też wersje bezprzewodowe cardsplittera, ale są bardzo drogie i różnie się spisują.

 

Innego rozwiązania na razie nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy glinkę na zasypanie nierówności, podniesienie terenu itp. w nieograniczonej ilości. Czasem posiadamy podsyp (zasypanie i obsypanie fundamentów) ziemię mieszaną,gruz Proszę dzwonić dowiadywać się. Realizujemy każde zamówienie. Duże 4-ro osiowe wywrotki (ok. 30t) Bardzo,

bardzo dobre ceny Uśmiech Warszawa i okolice. 661 312 636 [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy szambo podłączone. Chłopaki w 2.5 godziny zrobili wszystko i pojechali. Koparkowy tak szybko kopał że baliśmy się czy mu się koparka nie przewróci :D . Kontakt na szambo z posadowieniem mam od Zbycha z jego dziennika.

Elektryk kończy spinać rozdzielnię elektryczną(wyszło dwie tablice po 50 pól). Jak zacznie działać i świecić to zrobię zdjęcie i pokażę. Wygląda to naprawdę imponująco.

Ważna rzecz. Szukam ekipy od ocieplena zewnętrznego. Może możecie polecić kogoś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM NADMIAR STYROPIANU

Zamówiłam styropian na cały dom, ale praktyka (niedoróbki murarzy) zweryfikowała jego potrzebną ilość. W związku z tym zostało mi sporo i chcę się tego pozbyć:

 

podłoga bez frezu (FS20) - 65zł za paczkę

grubość: - 2 cm - 11 op

- 5 cm – 9 op

- 10cm – 35 op

 

ściana frezowany (FS15) - 55zł za paczkę

grubość: - 5 cm – 20 op

 

Styropian jest w Janówku (między Chotomowem a Nowym Dworem Maz). Nie mam transportu, więc ew. chętny musiałby sobie sam załatwić przewóz.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy szambo podłączone. Chłopaki w 2.5 godziny zrobili wszystko i pojechali. Koparkowy tak szybko kopał że baliśmy się czy mu się koparka nie przewróci :D . Kontakt na szambo z posadowieniem mam od Zbycha z jego dziennika.

Elektryk kończy spinać rozdzielnię elektryczną(wyszło dwie tablice po 50 pól). Jak zacznie działać i świecić to zrobię zdjęcie i pokażę. Wygląda to naprawdę imponująco.

Ważna rzecz. Szukam ekipy od ocieplena zewnętrznego. Może możecie polecić kogoś dobrego.

Przejeżdżałem wczoraj obok waszej budowy i tak mi się właśnie wydawało, że widzę jakąś znajomą koparkę :wink: :lol:

Niesamowita ekipa :D.

 

Odnośnie ekipy do ocieplenia to polecam p. Lesław Judka, tel. 606 900 826

(również bardzo dobry glazurnik, ale poza sezonem na ocieplenia :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...