Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tornado17,

na jakim etapie budowy jesteś i czy zmiany materiału robił Ci projektant czy kier.bud?

 

Zdjęty humus, geodezyjne wytyczenie budynku, w piątek wchodzi ekipa.

 

Adaptację gotowego projektu (i plan zag) robił mi inżynier. Fachowo i niedrogo, polecam wszystkim (700,00 zł luty 2006 r. + 300 zł za przeliczenie zmiany płatwi drewnianej na HEB-a /metalowa belka/). W domkach jednorodzinnych bez żadnych obliczeń można zamieniać silikaty na BK na porotherm etc.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam naszego pana S. od wykonczeniowki

 

 

reklama dzwignią handlu.

Kilka ciepłych słów o wykonawcy i pchają się drzwiami i oknami do niego.

Powinnaś mieć z tego działkę :D

Też poprosze o namiary. W przyszłym roku będzie jak znalazł.

 

I oczywiscie wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Jeszcze o adres proszę,

jutro się do was przenoszę :lol:

 

Mar..

 

Ja również życzę wszystkiego dobrego na Nowym:)) aby się dobrze mieszkało!!! :D

 

ps no i oczywiście poproszę namiary na Pana od wykończeniówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam naszego pana S. od wykonczeniowki (u nas robil ocieplenie, i wszelkie prace wewnatrz, czyli karton gipsy, kafle, a takze podbitke i tynk zewnetrzny). Super dokladny i uczciwy, a do tego punktualny.

W razie czego sluze namiarami na priva.

 

My juz po przeprowadzce :D (dopiero co, wiec jest hardcorowo :D :wink: ). Pozdrowka dla wszystkich (strasznie sie wstydze, ze mnie tak dawno tu nie bylo :oops: )

 

To ja również poproszę o namiary :lol:

 

Witam

to i ja się upomne o takowe namiary.

Z góry serdecznei dziękuję

Konrad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję dobrą ekipę do ocieplenia poddasza, do wylewek i do różnych innych rzeczy po stanie surowym może macie godnych zaufania? :-?

 

u mnie stropy dziś miały być zalewane, w południe w 100% a o 14 godz otrzymałam odp. , że się nie wyrobią (normalnie wrzodów można się nabawić :evil: ) a że z terminami na beton nie jest dobrze... to dopiero w środę może przyjadą z betonem :evil: :evil: :evil: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję dobrą ekipę do ocieplenia poddasza, do wylewek i do różnych innych rzeczy po stanie surowym może macie godnych zaufania? :-?

 

u mnie stropy dziś miały być zalewane, w południe w 100% a o 14 godz otrzymałam odp. , że się nie wyrobią (normalnie wrzodów można się nabawić :evil: ) a że z terminami na beton nie jest dobrze... to dopiero w środę może przyjadą z betonem :evil: :evil: :evil: :x

 

Takie obsuwy mają??

Doprawdy nieźle wk...

 

czytając takie informacje

muszę się przygotować na wrzodową kuracją

 

... wkrótce (mam nadzieję) zaczynam

Mar..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy

napiszcie prosze gdzie zamawialiście DRZWI WEJŚCIOWE

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Zajefajne drzwi są w Wołominie http://www.drewdar.pl, mają też od niedawna ciekawe kominki.

Możecie powołać się na mnie Marek Gornia z M.Media, może będzie jakiś dodatkowy upust, ale rozmawiajcie z szefem P.Darek.

 

Nareszcie mogę być pomocny :lol:

 

Mar..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Czytając posty przyszedł mi do głowy pomysł aby w nich od razu wpisywać namiary na solidnych wykonawców. Przeciez dla nich to darmowa reklama a dla nas inwestorów (nieźle brzmi 8) ) to ułatwienie nie musimy zabierać sobie i innym czasu na pocztę priv. A czas to pieniądz o czym przekonuję się dzień po dniu... Z resztą jeśli ma ktoś watpliwości może zapytać wykonawcę czy nie ma nic przeciwko by podać na forum jego namiary.

pzdr Spaniel 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam naszego pana S. od wykonczeniowki (u nas robil ocieplenie, i wszelkie prace wewnatrz, czyli karton gipsy, kafle, a takze podbitke i tynk zewnetrzny). Super dokladny i uczciwy, a do tego punktualny.

W razie czego sluze namiarami na priva.

 

My juz po przeprowadzce :D (dopiero co, wiec jest hardcorowo :D :wink: ). Pozdrowka dla wszystkich (strasznie sie wstydze, ze mnie tak dawno tu nie bylo :oops: )

 

Dominika proszę i ja :) :D :wink:

 

Po długiej przerwie witam ponownie , koniec wyjazdów i czas ruszyć z pracami, także od wtorku ruszam dalej. :o :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol:

 

Poszukuję bardzo pilnie ekipę do wylewek - tylko nie pana Andrzeja Polańskiego!!! Okazał się tak niekompetentny, że szkoda gadać :evil: Czekaliśmy na te wylewki prawie miesiąc - dziś przyszedł powyklinał, że to Mu sie nie podoba i tamto i poszedł :evil: :evil: :evil:

 

Bardzo proszę podeślijcie namiary.

 

Pozdrowionka

 

Moniaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...