Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Mogę z czystym sumieniem polecić sklep i skład reklamowany przez Krisa czyli STAWEX na Modlińskiej - stal, cement

 

oraz Filar-Centrum ul Modlińska 158 obok stawex-u ten sam zjazd z modlińskiej, mają bardzo dobre ceny wyrobów metalowych (np gwozdzie 4,50/kg) folie, kołki, wapno, kanalizacyjne itd - przy zakupach większych dają upusty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Drogich Forumowiczów

Potrzebuję namiar na Inspektora Nadzoru Budowlanego, takiego umiejącego zadbać o interes Inwestora :evil: . Bo Kierownik budowy ma być od wykonawcy więc potrzeba wyrównać szanse 2:2 (Wykonawca :roll: +Kierownik Budowy :o , kontra inwestor :p +Inspektor :evil: ).

Pzdr Spaniel :wink:

Oj! Chyba nie na Inspektora Nadzoru Budowlanego tylko INWESTORA ZASTĘPCZEGO! Mój Brat miał takowego - mogę się dowiedzieć co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drogich Forumowiczów

Potrzebuję namiar na Inspektora Nadzoru Budowlanego, takiego umiejącego zadbać o interes Inwestora :evil: . Bo Kierownik budowy ma być od wykonawcy więc potrzeba wyrównać szanse 2:2 (Wykonawca :roll: +Kierownik Budowy :o , kontra inwestor :p +Inspektor :evil: ).

Pzdr Spaniel :wink:

 

poszło na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecacie konkretne firmy?

 

Tarnava na forum ma dobrą markę.

 

Dobry, tak myślę, zakład jest w Żabiej Woli (niestety daleko). http://www.kominki.xip.pl

Buduję stan surowy, ale jak starczy kasy to w przyszłym roku tam będę zamawiać kominek. Zakład taki "starej daty" i widać, że właściciele wiedzą co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót tematu kominkowego. Jaki wkład wybrać stalowy z okładzinami szamotowymi czy odlewany żeliwny? Kominek będzie uzywany raczej jako dekoracyjny, ale z rozprowadzeniem ciepła na ew. mroźne zimy lub braki w dostawie gazu i prądu. Polecacie konkretne firmy?

 

My mamy Tarnave, nie kupowaliśmy jej w żabiej woli, kupowalismy w Wawie. Ale bardzo duzy wybór kominków i całego sprzetu do kominków i kominów na Sklep Panek

Panek. Sklep. Kominki, akcesoria kominkowe, turbiny

tel/fax. 0 22 723 92 05

05-816 Michałowice, Regulska 46

pow.pruszkowski, woj. mazowieckie

 

Tarnava dobra , bo wkład odlewany z jednego "kawałka" nie skecany śrubami, ale wizualnie nic specjalnego. Piekne są kominki panoramiczne , szmotowe, im wieksza szyba tym kominek łądniej wygląda, wg mnie.

Pozdrawiam,

KasiaR :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napisze parę słów o swoim kominku.

Posiadam kominek do ciągłego palenia firmy Fonte Flamme model VULCAFLAM. Opis na stronie Fonte Flamme.

Jestem z niego bardzo zadowolony. Zanim go wybrałem kilka tygodni poświęciłem na przekopanie internetu i wizyty w sklepach. Kominek ma opinie niezniszczalnego. I faktycznie u mnie w pierwszą zimę konkretnie dostał w komin :). Ekipa od wykończeniówki paliła w nim 24/24. Nic złego się nie działo. W tą zimę też się rewelacyjnie sprawował.

Kominek zakupiony w firmie "TIM KOMINKI" na Radzymińskiej 116. Bardzo duży wybór kominków. I fachowa obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja napisze parę słów o swoim kominku.

Posiadam kominek do ciągłego palenia firmy Fonte Flamme model VULCAFLAM. Opis na stronie Fonte Flamme.

Jestem z niego bardzo zadowolony. Zanim go wybrałem kilka tygodni poświęciłem na przekopanie internetu i wizyty w sklepach. Kominek ma opinie niezniszczalnego. I faktycznie u mnie w pierwszą zimę konkretnie dostał w komin :). Ekipa od wykończeniówki paliła w nim 24/24. Nic złego się nie działo. W tą zimę też się rewelacyjnie sprawował.

Kominek zakupiony w firmie "TIM KOMINKI" na Radzymińskiej 116. Bardzo duży wybór kominków. I fachowa obsługa.

 

to ja potwierdzę że ta firma wydaje się bardzo w pożądku - mają też punkt na bartyckiej - rozmawiałem z nimi już przy dokupoaniu jakiś dodatków i byli bardzo konkretni, bezproblemowi i fachowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś otrzymać pozwolenie na POŚ na Białołęce mimo

wysokiego poziomu wody gruntowej?

Jeżeli tak to bardzo będę wdzięczny za szczegóły (potrzebne dokumenty, rodzaj oczyszczalni, czy działa i jak?)

pozdrawiam społeczność tu budujących

aneybo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś otrzymać pozwolenie na POŚ na Białołęce mimo

wysokiego poziomu wody gruntowej?

Jeżeli tak to bardzo będę wdzięczny za szczegóły (potrzebne dokumenty, rodzaj oczyszczalni, czy działa i jak?)

pozdrawiam społeczność tu budujących

aneybo

 

Gdzie na Bialołęce budujecie?? W mojej okolicy czyli Mochtyńska nie ma problemu z poś większość sąsiadów posiada. Jeden z sąsiadów teraz bedzie składał dokumenty o zmianę szczelnego szamba na poś. Chyba większość tak miała że występowali w PnB o szambo a później zmieniali na poś.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...