Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Czy udało się komuś otrzymać pozwolenie na POŚ na Białołęce mimo

wysokiego poziomu wody gruntowej?

Jeżeli tak to bardzo będę wdzięczny za szczegóły (potrzebne dokumenty, rodzaj oczyszczalni, czy działa i jak?)

pozdrawiam społeczność tu budujących

aneybo

 

Gdzie na Bialołęce budujecie?? W mojej okolicy czyli Mochtyńska nie ma problemu z poś większość sąsiadów posiada. Jeden z sąsiadów teraz bedzie składał dokumenty o zmianę szczelnego szamba na poś. Chyba większość tak miała że występowali w PnB o szambo a później zmieniali na poś.

pozdrawiam

 

Dzięki za otuchę - budujemy na rogu Kroczewskiej i Zdziarskiej więc jak widzę w bliskim sąsiedztwie Mochtyńskiej, ale może jednak warunki wodne są inne.

Rok temu odpowiedziano mi w UG Białołęka, że nie mam żadnych szans, więc chcę sprawdzić czy tak jest rzeczywiście czy może ktoś jednak przetarł szlaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak by ktoś poszukiwał to mam ciekawe namiary na PRV...w dobrych cenach

- OKIEN 3,4,5,6 komorowych w profilu REHAU

- DRZWI antywłamaniowych w klasie "C" z kasetonem z Dębu

 

PISZCIE BO WKRÓTCE ZNIKNIE MI INTERNET a nie wiem na jak długo

mam też sporo namiarów na elektryków,hydraulików,tynkarzy,do wylewek,do kuchni,dekarzy i takich tam.......

 

POZDRO. :wink

 

poproszę o namiary :) :wink:

srd pzdr

renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i następny inwestor wystawiony do wiatru. Dzisiaj dowiedziałem się, że po prawie pół roku czekania nie będę miał zbudowanego ogrodzenia. :evil: :evil:

Proszę jeżeli dysponujecie namiarami na kogoś kto robi ogrodzenia z klinkieru, dajcie namiar. Ogrodzenie jest dość duże(6 tys cegieł). I chyba nie wszyscy wykonawcy chcą siedzieć przy klinkierze cały miesiąc-chociaż wszyscy mówią, że to duża robota(tylko nie wiem czy przez to atrakcyjna czy nie).

 

 

Dałem na prv :):) murują tylko ogrodzenia

 

mogę i ja prosić o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupujecie deski? jakiś tartak? potrzebuje na szalunek wieńca - może ktoś ma używane niepotrzebne? :lol:

 

jeżeli Kris19 od mnie jeszcze nie wziął to ja mam. Jestem teraz na wakacjach ale na budowie cały czas ktoś jest więc nie ma problemu z odbiorem

 

Kris

napisz czy bierzesz od mnie te dechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i zastanawiam się jeszcze jakie ceny macie za położenie prostego gresu 0 mi wykonawca (ale całościowy od wykończeniówki) zaproponował 55 zeta. I już sama nie wiem. Ceny ponoć 40-60. Ja na pewno biorę w wersji, że nie ineresują mnie transporty itp. Mówię jaka płytka, gdzie i tyle.

Co myślicie, drogo, czy bardzo drogo?

 

Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...