Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a gdzie kupujecie deski? jakiś tartak? potrzebuje na szalunek wieńca - może ktoś ma używane niepotrzebne? :lol:

 

jeżeli Kris19 od mnie jeszcze nie wziął to ja mam. Jestem teraz na wakacjach ale na budowie cały czas ktoś jest więc nie ma problemu z odbiorem

 

Kris

napisz czy bierzesz od mnie te dechy

 

Dzięki za deski ale musiałem kupić

 

Po 5 sierpnia bedę miał ponad 400 stepli do sprzedania wszystkie długie i dużo desek po szalowaniu jezeli ktos potrzebuje to proszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie pierwszy raz rozstałam się z jedną firmą: http://www.klimatyzacja.org.pl

 

Ciężko było współpracowac z nimi, bo wiecznie Pan W. przekładał terminy, jak się umawiał rano to zwykle był koło 12-13godz. zawsze wykonywali o wiele mniej niż zostało ustalone i na co była przeznaczona zaliczka.

A w tym tyg. miał we wtorek robic GWC, oczywiście tradycyjne opóźnienie zamiast rano było 13, zamiast 40m rur Pan W. przywiózł 27m, my zamówlismy na własny koszt koparkę i tu Pan W. zaczął ściemianie, żeby jednak przełożyć, bo za mało rur. Jak znaleźliśmy mu sklep z rurami to wsiadł, pojechał i znikł. Jak robotnicy Pana W. zaczełi rozkładac rury to się okazało że nie mają o tym zielonego pojęcia i koparkowy ich podpowiadał bo kiedyś to widział.

Po którejś rozmowie tel. w końcu się przyznał ze nie pojechał po rury tylko na inną budowę.

Obiecał wykonanie w środę, oczywiście się nie pojawił, po telefonie z mojej strony obiecał czwartek ale ani telefonu ani Pana W. i zostaliśmy z wykopanym rowem.

Jak wykonywał w zeszłym roku gwc u kze, to był przez cały czas, ale teraz widocznie żal mu tracić swego czasu dla klienta.

 

Podsumowując: decydując sie na wpółpracę z tym Panem proszę się nastawić, że żąda zaliczek, nigdy nie jest terminowy, jego pracownicy nie znaja się na wykonywanej pracy, a on nie ma czasu by ich nadzorować, potrafi kłamać w żywe oczy. Szkoda wydawać na niego pieniądze w takiej jakości jaka on prezentuje reku i gwc możecie zrobić sami, a najlepiej wziąć inną sprawdzoną firmę.

 

Obiecałam sobie że go obsmaruję na forum, więc pewnie znajdziecie moje żale i w innych wątkach. Strasznie jestem na niego zła, szczególnie za kłamstwa i niedotrzymane zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel i Renia byłem w Kati Kominki - wszystko wygląda rozsądnie. Znacie kogoś, kto robił z nimi kominek? Jest zadowolony? Czy są dokładni w wykonawstwie. Macie może zdjęcia prawdziwych realizacji?

 

Proponują żeliwne wkłady Blanzek. Czy ktoś z forumowiczów zna jakieś glosy za lub przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel i Renia byłem w Kati Kominki - wszystko wygląda rozsądnie. Znacie kogoś, kto robił z nimi kominek? Jest zadowolony? Czy są dokładni w wykonawstwie. Macie może zdjęcia prawdziwych realizacji?

 

Proponują żeliwne wkłady Blanzek. Czy ktoś z forumowiczów zna jakieś glosy za lub przeciw?

 

Też się zastanawiałam nad tymi wkładami, ale z tego co mi poiwedzieli w hurtowni wynika, że nie mają doprowadzenia powietrza od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam producenta (lub składu) ogrodzeń betonowych w okolicy Marek (Radzymina, Kobyłki, Ząbek, Białołęki).

Może ktoś z Was widział gdzieś jakieś ogłoszenie lub zna takiego producenta (lub skład).

Potrzebuję betonowe płyty zamiast podmurówki pod siatkę :)

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam producenta (lub składu) ogrodzeń betonowych w okolicy Marek (Radzymina, Kobyłki, Ząbek, Białołęki).

Może ktoś z Was widział gdzieś jakieś ogłoszenie lub zna takiego producenta (lub skład).

Potrzebuję betonowe płyty zamiast podmurówki pod siatkę :)

 

Proszę o pomoc

 

Możesz zapytać w ZAKAR na Płochocińskiej mają dużo elementów betonowych http://www.zakar.pl/ Najlepiej zadzwonić bo na stronie nie mają wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapytać w ZAKAR na Płochocińskiej mają dużo elementów betonowych http://www.zakar.pl/ Najlepiej zadzwonić bo na stronie nie mają wszystkiego.

Dziękuję. Tam jednak nie mają ogrodzeń betonowych, ale podali mi telefon do firmy w Radzyminie: 0 22 786 65 65. Problem w tym, że u nich trzeba czekać dwa - trzy tygodnie :(

 

Może jeszcze ktoś z Was ma jakieś namiary na producentów lub składy ogrodzeń betonowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapytać w ZAKAR na Płochocińskiej mają dużo elementów betonowych http://www.zakar.pl/ Najlepiej zadzwonić bo na stronie nie mają wszystkiego.

Dziękuję. Tam jednak nie mają ogrodzeń betonowych, ale podali mi telefon do firmy w Radzyminie: 0 22 786 65 65. Problem w tym, że u nich trzeba czekać dwa - trzy tygodnie :(

 

Może jeszcze ktoś z Was ma jakieś namiary na producentów lub składy ogrodzeń betonowych :)

 

a nie chcesz obrzeża trawnikowego ( wysokość 30 cm) 10,40 pln za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapytać w ZAKAR na Płochocińskiej mają dużo elementów betonowych http://www.zakar.pl/ Najlepiej zadzwonić bo na stronie nie mają wszystkiego.

Dziękuję. Tam jednak nie mają ogrodzeń betonowych, ale podali mi telefon do firmy w Radzyminie: 0 22 786 65 65. Problem w tym, że u nich trzeba czekać dwa - trzy tygodnie :(

 

Może jeszcze ktoś z Was ma jakieś namiary na producentów lub składy ogrodzeń betonowych :)

 

a nie chcesz obrzeża trawnikowego ( wysokość 30 cm) 10,40 pln za sztukę.

Ale szerokość tylko 1 m, więc trzeba to montować na betonie, a ja chcę tylko wsunąć płyty (długości 2m) w prowadnice przyspawane do słupków. Mam niezbyt równy teren i takie płyty 0,5 m wysokości idealnie się do mnie nadają.

Kosztują w granicach 20 - 22 zł za płytę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę z czystym sumieniem polecić sklep i skład reklamowany przez Krisa czyli STAWEX na Modlińskiej - stal, cement

 

oraz Filar-Centrum ul Modlińska 158 obok stawex-u ten sam zjazd z modlińskiej, mają bardzo dobre ceny wyrobów metalowych (np gwozdzie 4,50/kg) folie, kołki, wapno, kanalizacyjne itd - przy zakupach większych dają upusty :lol:

 

Zainteresowani cementem, w Stawexie widziaęłm dzisiaj po 390, także dobre wieści ceny idą troszkę w dół :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyszłych sasiadów z Białołęki :)

Dotychcczas bylismy czytelnikami forum , ale teraz psotanowiłam sie doezwac, poniewaz poszukuje pomocy. :cry: Nasza ekipa stwierdziła własnie ze nie przyjedzie i pilnie poszukujemy ekipy do stanu surowego. Mogliby zaczac nawet za dwa tygodnie. Bardzo mi zalezy, jesli u kogos ekipa konczy budowe albo macie poprostu jakies niewykorzystane namiary baaardzo prosze o przeslanie [email protected] Dziekuje ogromnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...