Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

W sprawie bramy polecam pana Piotra 608 488 688

Bramy "Wiśniowski" :D :D

 

gdzie urzęduje pan Piotr? Niestety nie odbiera telefonu

 

Piotr Rutkowski

Kierownik Serwisu

Bramet.pl

ul. Bartycka 175/2 pok.39

00-716 Warszawa

 

608 488 688

022 423 31 31

022 651 03 86

fax 022 851 69 51

[email protected]

http://www.bramet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

grzywczyki

 

drzwi brałam z firmy Dorn, siedzibę mają w Płochocinie, ale sklep również na Bartyckiej 26 zaraz obok Gerdy. Mam je od marca i jestem baaardzo zadowolona. :D

Zrobili wg mojego projektu-nietypowe wymiary i wyszły ładniejsze niż myślałam. Ostatnio przechodziłam i widziałam nowe wzory i co za zdziwienie, kiedy zobaczyłam swój :o . Miło mi było.

Ale wracając do tematu, byli najtańsi: Gerda nie robi z bocznymi doświetlami, Zbigmet, Donimet i kilka innych zaśpiewali mi takie sumy, że mi oko zbielał. dają gwarancję na 2 lata, atesty i do tego bardzo miła obsługa. Acha montaż drzwi trwał 0,5 godziny co też było miłym zaskoczeniem.

Polecam

y

Grzwi Dorn (czyżby jakieś dodatkowe zajęcie Ludwika? he he) są fajne już oglądałam. Wycena i obsługa na Bartyckiej świetna. Pani wie co mówi. Jeszcze jadę do Józefowa do firmy polecanej przez Eugeniusza.

A gdzie udać się najlepiej po bramę do garażu?

 

Oczywiście jestem ciekaw Twoich wrażeń co do firmy z Józefowa.

 

Po 5 minutach rozmowy i pobycie w warsztacie wiedziałam że oni i nikt inny. Chciałabym mieć wszystkich takich fachowców jak oni. Mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe że wybrałam te same drzwi co TY :D Jestem tylko ciekawa jakiej szerokości będą Twoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) drzwi brałam z firmy Dorn (...)

gg pokażcie te Swoje drzwi z Dorn'a jeśli to możliwe...

 

Grzywczyki - zdecydowaliście się na drzwi a z Józefowa? Eugeniusz - co to za firma? Możesz już pokazać drzwi?

Zamówione takie jak wyżej pokazał Eugeniusz (5500). Dodatkowo wzięliśmy drzwi do garażu za 2400. Wszystko ceny z montażem. Będziemy zamawiali też drzwi wewnętrzne 1600 zł sztuka a Pan zrobi takie jakie sobie tylko wymyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione takie jak wyżej pokazał Eugeniusz (5500). Dodatkowo wzięliśmy drzwi do garażu za 2400. Wszystko ceny z montażem. Będziemy zamawiali też drzwi wewnętrzne 1600 zł sztuka a Pan zrobi takie jakie sobie tylko wymyślimy

 

to już się barykadujecie?

a dom macie ogrodzony?

pytam bo chciałem Was ew. prosić o pozwolenie na wtargnięcie na budowę z moim kierownikiem budowy coby mi powiedział co sądzi o dziele Waszej ekipy od stanu surowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione takie jak wyżej pokazał Eugeniusz (5500). Dodatkowo wzięliśmy drzwi do garażu za 2400. Wszystko ceny z montażem. Będziemy zamawiali też drzwi wewnętrzne 1600 zł sztuka a Pan zrobi takie jakie sobie tylko wymyślimy

 

to już się barykadujecie?

a dom macie ogrodzony?

pytam bo chciałem Was ew. prosić o pozwolenie na wtargnięcie na budowę z moim kierownikiem budowy coby mi powiedział co sądzi o dziele Waszej ekipy od stanu surowego

 

jak się okazuje chętnych do zrobienia ogrodzenia w postaci siatki na podmurówce najtrudniej znależć. Zamówiliśmy już drzwi jutro zamówimy okna i działamy dalej.

Na budowę jak najbardziej zapraszam. Tylko daj wcześniej znać co by Cię panowie od dachu nie pogonili :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani forumowisze,

Pisze juz kolejnego posta.

 

Zamierzam budowac na Białołęce w przyszłym roku. Jestem na etapie projektu i składania dokumentów do pozwolenia.

 

Może znacie namiary na dobrego kierownika budowy i ekipę budowlaną do stanu surowego? Buduję z porothermu.

 

Bardzo was prosze o jakąś podpowiedz na prv bo już tracę nadzieję, że znajdę kogoś porządnego do zbudowania domu.

 

Wszystkich którzy dadzą kontakt będę całował po rękach.

 

pzdr,

 

Bob Budowniczy :)

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani forumowisze,

Pisze juz kolejnego posta.

 

Zamierzam budowac na Białołęce w przyszłym roku. Jestem na etapie projektu i składania dokumentów do pozwolenia.

 

Może znacie namiary na dobrego kierownika budowy i ekipę budowlaną do stanu surowego? Buduję z porothermu.

 

Bardzo was prosze o jakąś podpowiedz na prv bo już tracę nadzieję, że znajdę kogoś porządnego do zbudowania domu.

 

Wszystkich którzy dadzą kontakt będę całował po rękach.

 

pzdr,

 

Bob Budowniczy :)

[email protected]

 

Poleciało kilka namiarów na email

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...