Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Witam,

Na działce nie mam drzew. Zbliża się jesień. Co warto posadzić w ogrodzie, żeby rosło szybko, nie wymagało specjalnej opieki a z drugiej strony cieszyło oko i sprawiło, że pustynia zacznie się podobać... Czekam na porady od budowniczych. ;)

Podnoszę temat, bo zostałem na poprzedniej stronie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Na działce nie mam drzew. Zbliża się jesień. Co warto posadzić w ogrodzie, żeby rosło szybko, nie wymagało specjalnej opieki a z drugiej strony cieszyło oko i sprawiło, że pustynia zacznie się podobać... Czekam na porady od budowniczych. ;)

Podnoszę temat, bo zostałem na poprzedniej stronie;)

 

Są gusta i guścicki, mnie naprzykład podobają się brzozy, sadzonki z ugorów, rosną szybko i dodaja uroku działce :lol:. ładna tez jest sosna z długimi igłami. Także działaj :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kończę casting na ekipę budowlaną

na placu boju zostały 3 ekipy

wpadłem na pomysł, żeby jeszcze z jakimś mega fachowcem typu Kierownik Budowy objechać 3 budowy, które właśnie kończą w okolicy i zapytać co o nich sądzi (oczywiście za drobną opłatą)

 

Macie może namiary na dobrego Kierownika Budowy/insp. nadzoru?

I czy w ogóle to dobry pomysł?

 

Czy nikt z Was nie ma kierownika budowy?

To chyba niezgodne z prawem budowlanym? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić elektryka. Na razie położył kable i 230V właczy po tynkach ale wszyscy wykonawcy którzy przychodzą chwalą jego robotę.

Instalatora cw-zw-co mam "na obiekcie", na razie jest OK ale z czystym sumieniem będe mógł go ploecić po większym zaawansowaniu prac.

 

Natomiast zrezygnował mi tynkarz - na 2 tygodnie przed planowanym tynkowaniem. :cry:

Czy znacie godną polecenia ekipę robiącą tynki z piasku wapna i cementu (nie z worków ani z agregatu)? Może którejś ekipie akurat wypadła robota z kolejki i szukają zajęcia na prawie "od zaraz"?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

podbijam i dodaje cos nowego :)

 

dodaje:

-odżelaziacz z automatyczną głowicą, używany dwa lata ... co dla tego typu sprzętu nie jest dużym obciążeniem

 

http://images28.fotosik.pl/77/a6a5fe46b5d9be1a.jpg

 

dalej do sprzedania:

- beton komorkowy (H+H) 24

- beton komorkowy (H+H) 12

- silke E12 jedna palete

 

lokalizacja w gm. nieporet tuz przy granicy z bialoleka

szczegoly bezposrednio telefonicznie 602 230 559

 

pozdrawiam, p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

szukam kogoś sensownego do KartonGipsów na poddaszu oraz kogoś do podbitki

chętnie posłucham również opini o brukarzach: kogo braliście do układania i gdzie najkorzystaniej kupować kostkę?

będę wdzięczny za namiary

pozdrawiam [/b]

 

http://licencja.rigips.pl/wykonawcy,mapa.xml?woj=06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne pytanie lamera.

Na działce leży sobie humus tak jak powinien. Ale muszę nawieźć sporo ziemi na większą część działki. Ziemia jak to ziemia - nie zawsze wiadomo jaka będzie, natomiast wiadomo, że nie będzie to humus.

Więc pytanie - czy nie lepiej wcześniej zdjąć humus z tej części działki, gdzie będzie nawożona ziemia?? Bo niby skąd ja później wezmę taki fajny humus??

 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...