Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

Szukasz firmy czy raczej ekipy murarskiej? Jeśli ekipy to moge polecić tych którzy buduja u mojego szwagra. Robota im sie pali w rękach. Zaczęli zaraz po świętach i niedługo będą kończyli :D

 

 

Dzieki za info,

szukam firmy ale jako generalnego wykonawcy, ale jeśli zmieni mi się punkt widzenia to wpadnę po namiary :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

E.. no bez przesady.... :o

Ostatnio wymienialiście się informacjami na tematy o których nie miałem pojęcia..

Ale wszystko przede mną...

Wczoraj odebrałem projekt na poczcie.. Czuję się bardzo dumny trzymając projekt swojego przyszłego domu... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prop po budowy.

Czy 2 maja Urząd Gminy Białołęka jest czynny? Chciałęm dowiedzieć się informacji z wydziału Urbanistyki... Pewnie tylko dyżurne osoby będą... :-?

 

PS

Gdybym pisał tyle postów tym wątku co w wątku "Rekord wpisów", to nasza grupa przestała by być czytelna i zanim człowiek coś by się dowiedział, to musiałby przeżucić ze 3-4 strony postów z których nic nie wynika... :lol: Dlatego uważam, że nasz wątek jest OK. Jest rzeczowy, wymieniamy doświadczenia, spotyklamy się tzw. Willy, Broncio i ja spotkalismy się...

 

A pro po spotakń: może spotkamy się w długi weekend? Czy wszyscy wyjeżdzają na wakacje? Ja zostaję... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady w weekend - mam gości i do tego jeszcze chrzciny i ślub...

 

na szczęście nie moje, ale muszę być w 3 szeregu gości :wink:

 

natomiast chetnie w jakiś weekend potem znowu wieczorne piwko...nie wiem tylko czy Broncio będzie miał siłę po tym jak wyrywa do góry z budową w tempie zabójczym :wink:

 

albo pomysł objazdu działek/budów - choć logistycznie łatwiej pewnie piwo w męskim gronie (chyba że nasze forumowe Kobiety się ujawnią 8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Willie!

Ale punkty za pierwszego posta na stronie to przydziela Prezes Whisper w wątku "Rekord wpisów".... :lol:

 

Ale długi weekend trwa od pt 29.04 do 3.05... To są 4,5 dnia.. No, ale skoro wyjeżdzacie koledzy i koleżanki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willie - gratulacje !!! Widzę, że i Ty w Blaski Elity zmierzasz w tempie równie szybkim jak Broncio stawia swój dom :lol:

 

Co do weekendu - niestety nie mogę - mam rocznicę ślubu (własną) a potem wyjazd.

Ale bardzo chętnie w inny weekend - moze 7 maja??? (8 tez raczej odpada - jade na I-sza komunię siostrzeńca)....

 

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willie - gratulacje !!! Widzę, że i Ty w Blaski Elity zmierzasz w tempie równie szybkim jak Broncio stawia swój dom :lol:

 

Co do weekendu - niestety nie mogę - mam rocznicę ślubu (własną) a potem wyjazd.

Ale bardzo chętnie w inny weekend - moze 7 maja??? (8 tez raczej odpada - jade na I-sza komunię siostrzeńca)....

 

J

7 maja - jest spotkanie grupy Warszawskiej... Wolałbym 7 maja nie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Willie - gratulacje !!! Widzę, że i Ty w Blaski Elity zmierzasz w tempie równie szybkim jak Broncio stawia swój dom :lol:

 

Co do weekendu - niestety nie mogę - mam rocznicę ślubu (własną) a potem wyjazd.

Ale bardzo chętnie w inny weekend - moze 7 maja??? (8 tez raczej odpada - jade na I-sza komunię siostrzeńca)....

 

J

7 maja - jest spotkanie grupy Warszawskiej... Wolałbym 7 maja nie... :(

 

To może tydzień później - 14-15 ?

Jak zaczniemy już blokować termin (czyli z takim wyprzedzeniem) to się uda ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matkojedyna

 

ale natrzaskaliście tych postów!

chciałam przeczytać wszystkie, ale chyba nie dam rady - na trzeciej stronie dałam sobie spokój :)

 

witam serdecznie wszystkich z Białołęki, najpiękniejszej dzielnicy świata

A teraz coś o mnie: dziś (prawdopodobnie) podpiszę umowę przedwstępną kupna działki niedaleko ulicy Ostródzkiej, ok. 500-1000 m od Trasy Toruńskiej (może ciut więcej - nie mam pojęcia). Chciałabym jeszcze w tym roku postawić stan surowy, ale to pewnie nierealne. Ciekawa jestem ile się czeka na WZ (to tak przy okazji)

Poza tym: mam 2 dzieci (bo o dzieciach była mowa na 3 stronie ;))

starsza: 6 lat, młodszy 2 lata

I głównie z myślą o nich ma powstac ten dom.

 

mam nadzieję od dziś być na bieżąco w dyskusjach w tym wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jane, Matkojedyna .....

 

Miło, że płeć piękna zaczęła tu zaglądać ..... inaczej (Panowie) jeszcze trochę a zaczlibyśmy się tu zachowywać, tak jak kobiety myślą, że faceci zwykle się zachowują, jak są we własnym gronie .... :wink:

 

Na WZ czeka się różnie długo - w dużym stopniu zależy to od stopnia Twojej upierdliwości (telefoniki, wizytki w UG...) - generalnie do 2 mieś.

 

Nie zrażaj się i przyj .... do przodu, a w wówczas - nie ma rzeczy niemożliwych - stan surowy będzie stał w tym roku ..... choć to rzeczywiście dość trudne - papierów trochę jest do załatwienia a na każdy trzeba poczekać te ustawowe ilości dni ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matkojedyna

 

ale natrzaskaliście tych postów!

chciałam przeczytać wszystkie, ale chyba nie dam rady - na trzeciej stronie dałam sobie spokój :)

 

witam serdecznie wszystkich z Białołęki, najpiękniejszej dzielnicy świata

A teraz coś o mnie: dziś (prawdopodobnie) podpiszę umowę przedwstępną kupna działki niedaleko ulicy Ostródzkiej, ok. 500-1000 m od Trasy Toruńskiej (może ciut więcej - nie mam pojęcia). Chciałabym jeszcze w tym roku postawić stan surowy, ale to pewnie nierealne. Ciekawa jestem ile się czeka na WZ (to tak przy okazji)

Poza tym: mam 2 dzieci (bo o dzieciach była mowa na 3 stronie ;))

starsza: 6 lat, młodszy 2 lata

I głównie z myślą o nich ma powstac ten dom.

 

mam nadzieję od dziś być na bieżąco w dyskusjach w tym wątku :)

 

Witam kolejną kobietę w naszym gronir!!1

Witaj Jane!!

Własnie usiłujemy zorganizować drugie spotkanie grupy Tarchomin-Białołęka. Na pierwszym były 3 osoby...

 

A ja tradycyjnie spytam się Ciebie , czemu postanowiłas kupic działke w tej okolicy? Co Ciebie skłoniło do tych okolic, a nie innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się piszę. Ale teraz wyjeżdżam na tydzień, później pewnie mogę.

A jakie to spotkanie? Z dziećmi i rodzinami czy tylko wybrańcy? ;)

 

Co mnie skłoniło?

Powiem tak: szukałam działki w bliskiej okolicy W-wy lub na obrzeżach, raczej po praskiej stronie Wisły. Najpierw były Łomianki, potem Stara Miłosna, Wawer, Marki, w Zabkach mieszkam, więc tu nie szukałam ;), aż wreszcie trafiliśmy na Białołękę. Od razu zakochalismy się w tej okolicy. Ładnie i przyszłościowo, całkiem blisko do Centrum, a jednak na uboczu.

Najbardziej podobało mi się w okolicy Kobiałki, ale niestety nie mieliśmy szczęścia do tamtych rejonów. Działek nie znalazłam, oglądałam dwa domy w stanie surowym ale drogie. Bardzo ładną działkę prawie kupiliśmy niedaleko Małego Rycerza. Ktoś pisał że się tam buduje, ale juz nie pamiętam kto: między małego Rycerza a Brzezinami. Tamta działka była właśnie tam. Ale w końcu zrezygnowalismy.

I niedawno, zupełnie przypadkiem znaleźliśmY!!!! To jest własnie to. 850 m, ładna okolica, media (do wody ok. 100 m niestety) i cena jako taka.

Cóż jeszcze moge napisać? Chyba to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotkaniu było trzech forumowiczów. Myslę, że jak przyjdziesz z mężem i dzieckiem też będzie OK. No, może dalekiej cioci nie przyprowdzaj.. :wink: No chyba, ze zna się na budowaniu i może coś podpowiedzieć lub wyjaśnić.. :lol:

W każdym wypadku to tylko część spotkania była na temat budowy, reszta to była przyjacielska rozmowa na różne tematy... Ot po prostu miło mieć znajomych nie dość, ze z okolicy to jeszcze na podobnym etapie życiowym i z podobnymi problemami.. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...