Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam grupę budujących w Białołęce

 

Sam buduje w okolicach Otwocka. Niestety w tym roku obok cen materiałów dobił mnie wykonawca o nazwisku Pieńkowski. O jego zachowaniu i jakości prac nawet nie będę pisał bo nie warto. Szczegóły na czarnej liście muratora. Facet po zainkasowaniu zaliczki stracił całkowitą ochotę do pracy, potem było już tylko gorzej . Efekt był taki że w połowie sezonu zostałem bez części pieniędzy i z rozgrzebaną budową. W sytuacji podobnej do mojej w tym roku znalazło się jeszcze 4 małżeństwa, u których pracę realizował Pieńkowski z Puznówki. O materiale zabieranym ludziom z placu budowy przez dostawców, bo Pieńkowski jak się okazało za niego nie zapłacił, nawet nie będę pisał. Hurtownie materiałów budowlanych równie gorąco go poszukują, jak inwestorzy. Ponieważ jak się okazało marka Pieńkowskiego jest już znana w okolicy, typ musiał przenieść się dalej. Z informacji które uzyskaliśmy wynika że swoje usługi oferuje również na Białołęce . Serdecznie przestrzegam uważajcie na psuja - dobrze się reklamuję i początkowo jego usługi wydają się przystępne cenowo. Efekty jego prac niestety już takie piękne nie są.

Łatwo go poznać, dużo gada, złote zęby, perłowe Audi A8 lub biały dostawczy Ford, sumiaste wąsy.

Po przerobieniu kilku osób w okolicy facet szuka następnych jeleni. Nie dajcie się nabrać i nie wpłacajcie żadnych zaliczek, kontrolujcie jakość prac. Niestety wiem że znalazł już następnych naiwnych. Jeżeli zobaczycie że faceta odpowiadającego temu rysopisowi dajcie znać inwestorowi, u którego „pracuje” Może uda się komuś oszczędzić zdrowia i pieniędzy. Ja Zbigniewa Stanisława Pieńkowskiego z Puznówki koło Pilawy będę pamiętał bardo długo.

Pozdrawiam budujących

 

 

 

Potwierdzam słowa mojego przedmówcy. Niestety ja też miałam "przyjemność" korzystać z jego usług. Nie dosyć, że narobił multum błędów wykonawczych to jeszcze zszedł z budowy i nie wywiązał się z umowy. Zorientował się, że nie wydoi więcej kasy więc zaczął szukać następnego inwestora. Zostawił nas z niedokończonym stropem i ma wszystko w d...e.

 

Zakład Usługowy

Ogólno-Budowlany, Hydrauliczno-Elektryczny

Stanisław Zbigniew Pieńkowski Puznówka 163A

08-440 Pilawa

"Firma" działa na terenie: Białołęki, Starej Miłosnej, Sulejówka, Halinowa, Okuniewa, Garwolina, Pilawy oraz Janek i Nadarzyna

 

To najzwyklejszy PARTACZ I OSZUST. Omijajcie go z daleka.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sezon na uciekających wykonawców trwa w najlepsze... :evil:

1. Proszę o namiary na solidną koparkę/spychacz do równania terenu.

2. Ile płacicie aktualnie za m2 tynków gipsowych wewn. z agregatu?

3. Namiary na sprawdzoną ekipę do ocieplenia poddasza i gipso-kartonu.

4. Namiary na polecanego speca od instalacji i konfiguracji kotłowni - piec Viessmann

Jeśli można to proszę na maila - jest poniżej. Pozdrawiam i zyczę słonecznej jesieni sobie i wszystkim! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sezon na uciekających wykonawców trwa w najlepsze... :evil:

1. Proszę o namiary na solidną koparkę/spychacz do równania terenu.

2. Ile płacicie aktualnie za m2 tynków gipsowych wewn. z agregatu?

3. Namiary na sprawdzoną ekipę do ocieplenia poddasza i gipso-kartonu.

4. Namiary na polecanego speca od instalacji i konfiguracji kotłowni - piec Viessmann

Jeśli można to proszę na maila - jest poniżej. Pozdrawiam i zyczę słonecznej jesieni sobie i wszystkim! :)

 

Od koparki solidny jest pan Mariusz ale ostatnio jezdzi jego brat, ale spróbować zawsze można :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję WSZYSTKIM za odzew na elektryka bedę szukała a jeśli nie wyjdzie teraz :( :( to zostaje wiosna .Nici z mojego planu.

 

Tak swoją drogą to, czy będąc na etapie kładzenia dachówki i murowania ścian działowych na górze, porwalibyście sie jeszce w tym roku na elektrykę, hydraulikę , wylewki i tynki wewn ( okna na wiosne)? :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję WSZYSTKIM za odzew na elektryka bedę szukała a jeśli nie wyjdzie teraz :( :( to zostaje wiosna .Nici z mojego planu.

 

Tak swoją drogą to, czy będąc na etapie kładzenia dachówki i murowania ścian działowych na górze, porwalibyście sie jeszce w tym roku na elektrykę, hydraulikę , wylewki i tynki wewn ( okna na wiosne)? :-?

Jeśli masz sprawdzone ekipy to elektryka dobrym fachowcom zajmie około 7 dni, tynki max 10-14 w zależności od wielkości domu, hydraulikę też można sprawnie, nie wiem ile wylewki bo to jeszcze przede mną. Nie wiem tylko czy dobrze dla tynków, zwłaszcza gipsowych żeby były wystawione na działanie mrozu, skoro ma nie być okien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to, czy będąc na etapie kładzenia dachówki i murowania ścian działowych na górze, porwalibyście sie jeszce w tym roku na elektrykę, hydraulikę , wylewki i tynki wewn ( okna na wiosne)? :-?

 

Jestem na tym samym etapie czyli scianki działowe.

 

Jakbym miał umówionych i pewnych ludzi od elektryki, hydrauliki tynków, wylewek i zależałoby mi na jak najszybszej przeprowadzce,to zrobiłbym to w tym roku. Przemyśl sprawę bo jeżeli zrobisz elektrykę a nawalą Ci tynkarze to moze być nieciekawie.

Mi się nie spieszy i instalacje tynki i wylewki zostawiam na wiosne.

 

Życzę powodzenia i udanych wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o UWAGA, UWAGA :o :o

 

wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z wlasną budową w tym lub przyszlym roku w okolicy Warszawy (Targówek, Białołęka), legionowo, Nieporęt, Marki - proszę o kontakt [email protected].

Może stworzymy tzw spóldzielnię??

 

Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenie w tym temacie.

 

Prosze o opinie, porady ...

 

Pozdrawiam

mar..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...