Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

2. Panowie posiadają bardzo dobry kontakt z firmą STD Nasiłowski

Firma specjalizuje się w realizacji robót budowlanych w zakresie zewnętrznych sieci gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, instalacji wewnętrznych sanitarnych i gazowych oraz robót brukarskich w pełnym zakresie.

 

3. Projekty instalacji wykonuje dla firmy STD Nasiłowski p. Maciej Chrestowski 602 720 088

 

Pozdrawiam

 

Kris

Potrzebuję wykonawcę instalacji zewn. i wewn. gazu. Jaki jest tel do STD Nasiołowski?

Czy to jest na pewno Maciej Chrestowski a nie Chrustowski?

Znałam kiedyś Maćka Chrustowskiego studiował gazownictwo i był z Nowego Dworu Maz. To może być On?

Pozdrawiam

Asia

 

Jest to Maciej Chrustowski, współpracuje z firmą Nasiłowski http://www.stdnasilowski.pl/

 

mgr inz Maciej CHRUSTOWSKI sorki troche przekreciłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, czy slyszeliscie o projekcie planu zagospodarowania przestrzennego dla naszej okolicy ? chodzi o teren ograniczony

od zachodu: ul. Białołęcka,

od południa: Trasa Toruńska,

od wschodu: Kanał Bródnowski,

od północy: Kanał Żerański i ul. Warzelnicza.

W poniedzialek o godz. 19.00 w szkole podstawowej nr 231 na Juranda ze Spychowa bedzie zebranie w tej sparwie dla mieszkancow. Tu mozecie obejrzec sobie jakie ulice sa planowane itp. http://www.zielonabialoleka.pl/mpzp/projekt_mpzp_bialoleka_wies/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszku, czy to ta budowa u wylotu nazsej Calineczki? Jeżeli tak, to witamy Sąsiadkę! Właśnie się zastanawialiśmy co tak budowa stanęła - płyta leży i co? Skoro macie płytę to pewnie był problem z torfem - dużo musieliście wykopać?

Swan

 

Dokładnie tak:-))))torfu wybralismy na jakieś 2,5 do 3 metra czyli super :evil: ,potem mielismy "mały" problem z wykonawcą,ale teraz wszytsko jest na dobrej drodze i czekamy na przyjazd naszego domku :D

wykonawca stwierdził,że jest on niestandartowy-rzeczywiscie,według indywidualnego projektu a nie szablonu z fabryki i dlatego się dłużej "robi".W każdym razie mamy zamiar od stycznia ruszyć z kopyta,bo czekamy na kolejnego małego lokatora i musimy sie koniecznie wprowadzic przd majem :lol:

pozdrawiam

 

 

Witaj sąsiadko,

 

a my mamy domek (jeszcze nie do końca gotowy) uliczkę niżej w stronę Mańkowskiej.

Gratuluję "małego lokatora", mój maluszek będzie miał więcej kolegów i koleżanek do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol:

 

Mam pytanko :lol: Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną ekipę do oceiplenia budynku z zewnątrz i czy wiecie jakie są mniej więcej stawki??????

 

Pozdrawiam

 

U nas właśnie trwa ocieplanie.

Ustaliliśmy na 40 pln/m2

Inna ekipa chciała robić za 50

Nie jestem do końca zadowolona z ekipy.

Robią niby dobrze ale jakoś nie mogę się z nimi dogadać.

Widzę, że żałują że nie powiedzieli więcej, bo schodzi im się dłużej niż planowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol:

 

Mam pytanko :lol: Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną ekipę do oceiplenia budynku z zewnątrz i czy wiecie jakie są mniej więcej stawki??????

 

Pozdrawiam

 

Ja mam, godną polecenia. Robili u mnie i jestem bardzo zadowolona. Solidni i uczciwi-co się teraz rzadko zdarza. Ja płaciłam w wakacje 95zł za metr z materiałem. Nie chceili bez-to jedyny minus. Jeśli jesteś zainteresowana, daj znać to wyślę namiary na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI KTOŚ SZUKA OBECNIE ARMATURY DO ŁAZIENKI TO POLECAMY

p.Krzyśka 0510-664-587 daje naprawde niezłe rabaty np. 25% :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3258672

 

pozdro..... :wink:

namiar od Pawła Balcerzaka :wink:

i jeśli planujecie na podłoge GRES POLEROWANY LUB MAT prod.CHIŃSKIEJ w BARDZO DOBREJ CENIE np.50pln/m2 to też niedługo podeśle namiar

 

:wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :lol:

 

Mam pytanko :lol: Czy ktoś ma namiary na sprawdzoną ekipę do oceiplenia budynku z zewnątrz i czy wiecie jakie są mniej więcej stawki??????

 

Pozdrawiam

 

Ja mam, godną polecenia. Robili u mnie i jestem bardzo zadowolona. Solidni i uczciwi-co się teraz rzadko zdarza. Ja płaciłam w wakacje 95zł za metr z materiałem. Nie chceili bez-to jedyny minus. Jeśli jesteś zainteresowana, daj znać to wyślę namiary na priv.

 

Poproszę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś zainteresowany piaskiem zasypowym, lub na wyrównanie terenu za rozsądną cenę służę namiarem. Wożą wywrotkami 4 osiowymi.

 

Eugeniusz, ja też poproszę o ten piasek. Wylali nam tarasy - różnica poziomów jest taka, że mogę sobie z nich skakać do ogródka na bungee... trzeba będzie podsypać.

pzdr Swan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatuszku, Danielu!

SOrki za opóżnienie, ale starsza latorośl właśnie odkryła że komputer to fajna zabawka jest, więc mam ograniczony dostęp - tylko w godzinach nocnych ;-(

 

Ostatnia budowa po prawej stronie Calineczki jadąc od Ruskowego. Bliźniak z Ytonga.

Walczyliśmy przez dwa miesiące z torfem i wodą (w końcu pomogły igłofiltry), więc budowa trochę mało zaawansowana, ale szef ekipy obiecuje, że jeżeli nie zamarzną to zadaszą jeszcze w tym roku.

 

Swan w ktorym miejscu masz dzialke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś zainteresowany piaskiem zasypowym, lub na wyrównanie terenu za rozsądną cenę służę namiarem. Wożą wywrotkami 4 osiowymi.

 

Eugeniusz, ja też poproszę o ten piasek. Wylali nam tarasy - różnica poziomów jest taka, że mogę sobie z nich skakać do ogródka na bungee... trzeba będzie podsypać.

pzdr Swan

 

Poszło na prv :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy glinkę sypką zmieszaną z piaskiem bądż z ziemią na zasypanie nierówności, podniesienie terenu itp. w nieograniczonej ilości. Czasem posiadamy podsyp (zasypanie i obsypanie fundamentów) ziemię mieszaną,piach,gruz Proszę dzwonić dowiadywać się. Realizujemy każde zamówienie. Duże 4-ro osiowe wywrotki (ok. 30t) Bardzo,

bardzo dobre ceny Warszawa i okolice. 790 292 242 [email protected]

CHCESZ PODNIEŚĆ TEREN NA SWOIEJ DZIAŁCE ZADZWOŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...