Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa Tarchomin-Białołęka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, mam do odsprzedania stemple za 4,5 za sztuke. Mam budowę w okolicach Białołęckiej i Zdziarskiej.

Pozdrawiam

 

 

potrzebuje stempli okolo 100szt jak by ktos mial juz wolne to porsze o info

 

Anstar a jeśli można to gdzie konkretniej masz tę budowę ???

 

a cóż to za nowy sąsiad?

Do tej pory to ja byłam z rejonów Białołęcka/Zdziarska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIMA, ZIMA ......... :( :( :( :(

TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ :o :o :o

Kris19 jak będziesz suszył wylewki? Masz już gaz i kotłownię? Jeśli nie, to czy znasz jakieś polecane sposoby, urządzenia? U mnie mokro a wietrzenie niewiele da przy tak niskich temperaturach... :o

 

zaraz po wylewkach stawiam kozę i bedę palił az miło.

No i jak najszybciej musze odpalic podłogowkę

Gaz juz w przyszłym tyg. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz po wylewkach stawiam kozę i bedę palił az miło.

No i jak najszybciej musze odpalic podłogowkę

Gaz juz w przyszłym tyg. :D

To gazu zazdroszczę... Plotlka głosi, że mokre tynki "ciągną" dym i zapach palenia drewnem lub węglem i dlatego boję się kozę odpalić... Szukam chwilowych rozwiązań na gaz w butlach... sam nie wiem co robić, a tu ma być zimno i zimniej... brrrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie na gaz z butli jest i dobre, i złe. Dobre - bo tanie i skuteczne, złe - bo bardzo drogie. W OBI na Radzymińskiej sprzedają nagrzewnice gazową z dmuchawą 15 kW w cenie bodajże 299 zł. W Brico Depot na Grochowskiej sprzedają taką 30 kW i chyba 100 zł droższa. Tą słabszą używam i sobie chwalę, aczkolwiek przy pełnym grzaniu butla starcza na 24 godziny (a każda butla = 40 zł).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze rozumiem to jednorazowy zakup jest tani natomiast późniejsza eksploatacja jest bardzo droga. Bo tak jakoś dziwnie to zdanie zabrzmiało :wink: .

A czy znacie może profesjonalne ogrzewacze i suszarki? Doba wypożyczenia takiego urządzenia to około 35-50PLN. Czy ktoś wie, jak to się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! dawno nie pisałam nie wiem czy Wy tez macie takie problemy. moja ekipa miała skończyć 15/08/07 a do tej pory się grzebią :evil: plany co do dalszych robot legły w gruzach :cry: ale co sie odwlecze to nie uciecze...a przynajmniej mam taka nadzieję :-?

ps mam u-220 4 palety jesli ktoś potrzebuję to mogę odsprzedać

mam pytanie jak to jest z ogrodzeniem czy na to należy mieć pozwolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! dawno nie pisałam nie wiem czy Wy tez macie takie problemy. moja ekipa miała skończyć 15/08/07 a do tej pory się grzebią :evil: plany co do dalszych robot legły w gruzach :cry: ale co sie odwlecze to nie uciecze...a przynajmniej mam taka nadzieję :-?

ps mam u-220 4 palety jesli ktoś potrzebuję to mogę odsprzedać

mam pytanie jak to jest z ogrodzeniem czy na to należy mieć pozwolenie?

Witam w klubie! Twoja przynajmniej się grzebie a moja uciekła... :evil: Teraz prace prowadzone są dorywczo, jak uda się kogoś złapać... co sie odwlecze, hmmmmm... ;)

A co do ogrodzenia, trzeba w Gminie złożyć pisemko "ZGŁOSZENIE budowy obiektu budowlanego nie wymagającego pozwolenia na budowę" i po 30 dniach i braku odpowiedzi można stawiać... chyba nie można przekroczyć 2,20m wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...